Autor Tema: Need For Speed: Most Wanted  (Posjeta: 59144 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deadwalker

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #30 u: Lipanj 10, 2012, 18:55:38 »
E, argumenti su vam stvarno...  cer1njo

Odi pogledam Most Wanted i pogledaj gameplay MW2.Unakazili su ga.Pogotovo zato što nema tuniranja lol

ak nema tuninga onda to nije MW
a ona Burnout kamera dok nekog sguraš i sama činjenica da nekog možeš tako lako zgurat je odvratna...

Prikazan je jedan aspekt igrivosti, a to je samo utrkivanje koje za pojam arkade izgleda zbilja ok i djeluje ovako zabavno na prvi pogled. Posebna kamera za uništenje vozila je tu da se približi onaj dojam filmske policijske potjere na što ova igra jasno cilja.

to je jednostavno Hot Pursuit smješten u grad  kava1

što uopće ne valja jer ti se izgleda možeš zabijati koliko oćeš ali bez oštećenja svog vozila, iako sumnjam jer se vidi visual damage na autu i možda onda ima i određeni endurance dok ne krepaš.
ali to je bezveze skroz jer je u gradu.

Glupo je zvati ga Most Wanted ako su superauti u pitanju i nema opcije tuniranja, ak su to zgasili onda bi bilo ok da ubace ulogu murjaka... sad možda to skrivaju pa će poslije otkriti, ali mislim da bi na E3 to najavili.

Ček, ne kužim, što ti od igre očekuješ? Simulaciju? Nekakav damage control će sigurno postojati, no sigurno neće biti oštećenje motora i pad voznih perfomansi kao u Forzi.

Poanta Most Wanteda očigledno nije tuniranje, nego biti najtraženiji "kriminalac" kod ruke zakona. Najavljuje se implementacija te ideje u multiplayer vode što mi ovako gg djeluje kako je to Criterion zamislio. Tuniranje se u originalnom Most Wantedu našlo se čisto zbog Undergrounda 2 koji je tada bio jako popularan, a igra je nastala spojom spomenutog Undergrounda i Hot Pursuita. Pošto je Hot Pursuit element bio daleko više izražen od samog tuninga, njegovo kompletno izbacivanje ne bi nimalo naštetilo iskustvu igranja na koje developer cilja.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #31 u: Lipanj 10, 2012, 18:58:01 »
Daj mi objasni kakav je to most wanted bez tuniranja ?
Važno da su napravili copy paste the run  i nazvali ga Most Wanted 2.

Offline Deadwalker

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #32 u: Lipanj 10, 2012, 19:04:50 »
To ti igra u kojoj bježiš od policije i trebaš biti najtraženiji. Plus Michael Bay klišej priča i dobre guzice, al sve je to dio čari.

Ono, tko je rekao da neće biti tuninga?
Meni osobno i ne bi falio, no još treba vidjeti što će developer reći  sm1jeh

Engine je isti kao i u Runu, no za razliku od BlackBoxa kojem treba zakonom zabraniti izradu igara, Criterion zna što radi. Čak su iz Criteriona neizravno poručili kako je The Run bio smeće.

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #33 u: Lipanj 10, 2012, 19:05:53 »
to je jednostavno Hot Pursuit smješten u grad  kava1

što uopće ne valja jer ti se izgleda možeš zabijati koliko oćeš ali bez oštećenja svog vozila, iako sumnjam jer se vidi visual damage na autu i možda onda ima i određeni endurance dok ne krepaš.
ali to je bezveze skroz jer je u gradu.

Glupo je zvati ga Most Wanted ako su superauti u pitanju i nema opcije tuniranja, ak su to zgasili onda bi bilo ok da ubace ulogu murjaka... sad možda to skrivaju pa će poslije otkriti, ali mislim da bi na E3 to najavili.

Citat:
Ček, ne kužim, što ti od igre očekuješ? Simulaciju? Nekakav damage control će sigurno postojati, no sigurno neće biti oštećenje motora i pad voznih perfomansi kao u Forzi.

Poanta Most Wanteda očigledno nije tuniranje, nego biti najtraženiji "kriminalac" kod ruke zakona. Najavljuje se implementacija te ideje u multiplayer vode što mi ovako gg djeluje kako je to Criterion zamislio. Tuniranje se u originalnom Most Wantedu našlo se čisto zbog Undergrounda 2 koji je tada bio jako popularan, a igra je nastala spojom spomenutog Undergrounda i Hot Pursuita. Pošto je Hot Pursuit element bio daleko više izražen od samog tuninga, njegovo kompletno izbacivanje ne bi nimalo naštetilo iskustvu igranja na koje developer cilja.

ne ne ne, ne to... nisam mislio na pad voznih sposobnosti.. mislio sam na to kak je u Hot Pursuitu napravljeno... nemreš ić okolo i biti "nepobjediv" i razbijati aute kao npr u prvom MWu... nego da ti vozilo ima određenu "energiju" koju možeš istrošiti kao u HPu i onda si wrecked. Ako će biti bez toga, onda nije zanimljivo, tj. imaš jedan bitan faktor manje na koji moraš paziti.
ovo kaj si rekao se slažem s tobom, ali nije toliko interesantno onda :/
barem meni...



Daj mi objasni kakav je to most wanted bez tuniranja ?
Važno da su napravili copy paste the run  i nazvali ga Most Wanted 2.

to je po meni više prebačen HP u grad i to je to :/
nisam igrao The Run, tak da ni neznam, ti znaš bolje kaj si igrao :)
ali meni sve ovo izgleda na HP...
imaš murju, "kill cam", body damage, možda endurance, super cars i te je te  ;D

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #34 u: Lipanj 10, 2012, 20:25:05 »
problem je u tome šta se igra zove Most Wanted,MW je imao točno pogođen filing,ako sad promjene dosta stvari kao šta su ta kamera i izbace tuning to onda nije ta igra...

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #35 u: Lipanj 10, 2012, 20:40:16 »
Zadnji Hot Pursuit je opaka igra, online pogotovo, puno vremena sam tam izgubil. Ovo mislim isto da bi moglo biti jako dobro, jedino je minus kaj je Most Wanted, tj. kaj je utrkivanje po gradu. Jedini pravi NFS je onaj di se ekipa naganja u egzotičnim pilama po prirodi s policijom na repu. Ostalo je jedna velika NULA.

Za ovo znam da bude u srži odlična arkada, jedino mi je odbojan gradski setting.

Na onaj komentar za Burnoutovsku kameru prilikom Takedowna mogu samo reći ovo - odavno se na Burnoutu, a i na Hot Pursuitu mogla isključiti u opcijama tak da se može nesmetano voziti bez tih filmskih kerefeka i jako glupog autopilota koj zna zakantati auto svakam samo ne kam treba.  cer1njo

Po meni je ovome najveći minus datum izlaska - brijem da koja 2-3 dana prije Forze Horizon izlazi. To mi djeluje ko marketinško samoubojstvo, ali ajde - igra je multiplatform pa nije baš takav hendikep. Al na Xboxu mislim da bude Forza Horizon prvi izbor kod mnogih ljudi prilikom kupnje.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #36 u: Lipanj 10, 2012, 20:46:19 »
ako se bude mogla isključit onda ok  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #37 u: Lipanj 10, 2012, 22:04:16 »
Zadnji Hot Pursuit je opaka igra, online pogotovo, puno vremena sam tam izgubil. Ovo mislim isto da bi moglo biti jako dobro, jedino je minus kaj je Most Wanted, tj. kaj je utrkivanje po gradu. Jedini pravi NFS je onaj di se ekipa naganja u egzotičnim pilama po prirodi s policijom na repu. Ostalo je jedna velika NULA.

Za ovo znam da bude u srži odlična arkada, jedino mi je odbojan gradski setting.

Na onaj komentar za Burnoutovsku kameru prilikom Takedowna mogu samo reći ovo - odavno se na Burnoutu, a i na Hot Pursuitu mogla isključiti u opcijama tak da se može nesmetano voziti bez tih filmskih kerefeka i jako glupog autopilota koj zna zakantati auto svakam samo ne kam treba.  cer1njo

Po meni je ovome najveći minus datum izlaska - brijem da koja 2-3 dana prije Forze Horizon izlazi. To mi djeluje ko marketinško samoubojstvo, ali ajde - igra je multiplatform pa nije baš takav hendikep. Al na Xboxu mislim da bude Forza Horizon prvi izbor kod mnogih ljudi prilikom kupnje.

+1 na sve  thumbs1

Osim ovog o Forzi jer ja nemam box pa mi je NFS jedini izbor  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #38 u: Lipanj 12, 2012, 18:20:14 »
Minimalna Konfiguracija:

OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-Bit
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHZ or Althon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher performance)
Sound card: DirectX compatible
DVD ROM Drive

Preporučena konfiguracija:

OS: Windows 7 64-Bit
Processor: Quad-Core CPU
Memory: 4 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 or ATI RADEON 6950)
Sound Card: DirectX compatible
DVD ROM Drive

Offline Iceman

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #39 u: Lipanj 12, 2012, 20:32:58 »
previse je to 20 gb za jedan nfs

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #40 u: Lipanj 12, 2012, 21:52:11 »
Bit će meedium detalji sigurno.Probat ću ali mislim da me neće oduševit.

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #41 u: Lipanj 12, 2012, 22:33:43 »
previse je to 20 gb za jedan nfs

Nije ako se uzme u obzir da je to FB engine.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #42 u: Lipanj 25, 2012, 19:07:59 »
OK, ovo se odnosi na NFS općenito, ali veseli me vijest

Criterion "preuzima" NFS

Vjerujem da je ovo najbolji potez. Inače, "vesele" komentari nevjerojatno količine retarda na HCL-u  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #43 u: Lipanj 29, 2012, 16:45:14 »
OK, ovo se odnosi na NFS općenito, ali veseli me vijest

Criterion "preuzima" NFS

Vjerujem da je ovo najbolji potez. Inače, "vesele" komentari nevjerojatno količine retarda na HCL-u  fpalm1


To nije nikako dobro.Svaki drugi NFS je copy paste prethodnika.Pogotovo kad čujem da u MW2 nema tuninga.Pa nemožeš mi to radit? Jebeš Criterion onda kad uništava čar ove igre.Trebali su poslšat feedback fanova a ne radit po svojem.Loše,loše.

Need for Speed™ Most Wanted Special | PWNED #24

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #44 u: Lipanj 29, 2012, 16:51:25 »
NFS je od prvog undergrounda pa do criterionovog hot pursuit-a bio u mracnom i zadrtom razdoblju srednjeg vijeka i jedva se izvukao iz toga. Probaj prve nastavke u serijalu koji su realno najbolji. Tuniranje nikako losu igru ne moze poboljsati, ali ajd - mogli bi staviti da fanovi brzih i zestokih i slicnih brija ne pizde. Ja sam odustao od serijala, ali criterion ga jedini moze izvuci - samo da je nastavio u pravom smjeru, a ne MW  fpalm1