Gran Turismo > Nissan GT Academy 2012

Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave

(1/32) > >>

KimiHR:

Dakle ,Nissan GT Academy 2012. će biti dostupan kao samostalni i besplatni download sa PSN-a od 01.05.2012. a bit će aktivan do 26.06.2012.Iako je GTAcademy ovaj put baziran na zemlje Europe neće sve zemlje imati jednaki tretman , tj. mogučnost dolaska do završne faze i sjedanja u pravi trkaći automobil. Nažalost i mi smo među tim zemljama.Međutim , na netu su se pojavile neke fotografije koje bi našim vozačima ipak mogle dati motiva da u njemu učestvuju, iako je učestvovanje pitanje samo prestiža.


Na fotografiji  je vidljivo da će se sve zemlje moći sudjelovati u nekoj vrsti zbirnog natjecanja za najviše osvojenih zlata ili čega već.Slika je za sada samo dizajn , ali nadam se da će nam ovo dati poticaj za učestvovanje i dizanje naše zastave za koje mjesto više na ljestvici.


56 dana natjecanja ili 8 tjedana , a vjerovatno će svaki tjedan donositi novu rundu.Ovo je vjerovatno fotografija početnog ekrana s glavnim izbornikom.Ljepo je vidjeti da među ostalim ikonicama (trophy,replay, ? , Opcije) postoji i Mail ikonica kojom će se prijatelji moči pozvati na sudjelovanje i sl.



Svaka runda će donositi po 5 evenata , koji će izgleda biti najsličniji Licencama u GT-u , a kao što je vidljivo po ovoj slici bit će onih od savladavanja samo jednog zavoja , pa vjerovatno sve do vožnje kompletnih staza.


Ovo je fotka očito prvog eventa (Round 1-1) a naglasak je stavljen na vremena ljudi s friend liste , a postojat će mogučnost pregleda među svim igračima jedne zemlje, kao i ukupan redosljed.

Iako nečemo moći sudjelovati u "stvarnom" dijelu GT Academy-a izgleda da će mo bar u onom "virtualnom" biti ravnopravni s ostatkom Europe.
Također , unutar GT-Academy za osvajanje zlatnih pokala dobijat će se nagrade , vjerovatno u obliku automobila ili kartica, koji će se moći prenjeti u GT5 (naravno, vrijedi samo za one koji igru posjeduju)

Ovo je tema u kojoj ćemo komentirati sve vezano za GT-Academy:naše dojmove, najbolja vremena , set-up itd.

SUCCESSFUL 'GAMER-TO-RACER' GT ACADEMY PROGRAMME EXPANDS FOR 2012 - News - gran-turismo.com

Link na službenu stranicu s rankingom> Introduction - GT Academy 2012 - gran-turismo.com

s2000:
Super,jedva cekam.Mislim da ce nasi vozaci daleko dogurat jer ih ima stvarno brzih thumbs1

DogZy:
To smo cijelo vrijeme čekali. Iako nemamo punu podršku. Zato ako budemo među najbržima, možda ovi iz PD nešto i promijene šofe1

KimiHR:
Već u dosadašnjim TT bilo je dosta naše ekipe na samom vrhu ljestvica, pogotovo u početku dok su bili zagrijani.A i u ovim open lobijima kada bi se skupilo nas par i uz neku normalnu ekipu kojoj nije osnovna stvar da te zakuca u zid obično bi bili u vrhu poretka.

Doduše , kako će ovaj GT-Academy biti potpuno neovisan o samom GT5 (osim što će se nekakve nagrade moći prenjeti u igru) , vjerovatno će ga skinuti i veliki broj igraća koji nikada nisu ni vozili GT5, pa će možda to i malo rušiti taj prosjek.Ali ista stvar će biti i s igraćima iz ostalih zemalja , pa smo opet na istom.

Inaće , nisam baš ljubitelj tih TT izazova , ali ovo ću sigurno voziti jer izgleda dosta primamljivo i interesantno.

Dodavanjem ovog Friends Rankinga ćini mi se da smo dobili nekakvu vrstu Rivalsa iz F4  sm1jeh

Thergothon:

--- Citat: KimiHR - Travanj 21, 2012, 14:15:43 ---Već u dosadašnjim TT bilo je dosta naše ekipe na samom vrhu ljestvica, pogotovo u početku dok su bili zagrijani.A i u ovim open lobijima kada bi se skupilo nas par i uz neku normalnu ekipu kojoj nije osnovna stvar da te zakuca u zid obično bi bili u vrhu poretka.

Doduše , kako će ovaj GT-Academy biti potpuno neovisan o samom GT5 (osim što će se nekakve nagrade moći prenjeti u igru) , vjerovatno će ga skinuti i veliki broj igraća koji nikada nisu ni vozili GT5, pa će možda to i malo rušiti taj prosjek.Ali ista stvar će biti i s igraćima iz ostalih zemalja , pa smo opet na istom.

Inaće , nisam baš ljubitelj tih TT izazova , ali ovo ću sigurno voziti jer izgleda dosta primamljivo i interesantno.

Dodavanjem ovog Friends Rankinga ćini mi se da smo dobili nekakvu vrstu Rivalsa iz F4  sm1jeh

--- Kraj citata ---

Istina.
Nego znima me dal mozda misle mijenjati vozni model? Onaj demo od svega 300MB isto je bio GT Academy i imao je drukciju fiziku od GT5..... dosta HC i znam da nekima nije bas pasalo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju