Anketa

Koji je dojam na vas ostavio Nissan GT Academy '12

Odličan, pogotovo uz vožnju pod svojom zastavom
Vrlo dobar, bez obzira što se radilo samo o virtualnom dijelu
Dobar, uz nadu da će od sljedeće godine biti u potpunosti podržan

Autor Tema: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave  (Posjeta: 52044 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« u: Travanj 21, 2012, 13:40:07 »

Dakle ,Nissan GT Academy 2012. će biti dostupan kao samostalni i besplatni download sa PSN-a od 01.05.2012. a bit će aktivan do 26.06.2012.Iako je GTAcademy ovaj put baziran na zemlje Europe neće sve zemlje imati jednaki tretman , tj. mogučnost dolaska do završne faze i sjedanja u pravi trkaći automobil. Nažalost i mi smo među tim zemljama.Međutim , na netu su se pojavile neke fotografije koje bi našim vozačima ipak mogle dati motiva da u njemu učestvuju, iako je učestvovanje pitanje samo prestiža.


Na fotografiji  je vidljivo da će se sve zemlje moći sudjelovati u nekoj vrsti zbirnog natjecanja za najviše osvojenih zlata ili čega već.Slika je za sada samo dizajn , ali nadam se da će nam ovo dati poticaj za učestvovanje i dizanje naše zastave za koje mjesto više na ljestvici.


56 dana natjecanja ili 8 tjedana , a vjerovatno će svaki tjedan donositi novu rundu.Ovo je vjerovatno fotografija početnog ekrana s glavnim izbornikom.Ljepo je vidjeti da među ostalim ikonicama (trophy,replay, ? , Opcije) postoji i Mail ikonica kojom će se prijatelji moči pozvati na sudjelovanje i sl.



Svaka runda će donositi po 5 evenata , koji će izgleda biti najsličniji Licencama u GT-u , a kao što je vidljivo po ovoj slici bit će onih od savladavanja samo jednog zavoja , pa vjerovatno sve do vožnje kompletnih staza.


Ovo je fotka očito prvog eventa (Round 1-1) a naglasak je stavljen na vremena ljudi s friend liste , a postojat će mogučnost pregleda među svim igračima jedne zemlje, kao i ukupan redosljed.

Iako nečemo moći sudjelovati u "stvarnom" dijelu GT Academy-a izgleda da će mo bar u onom "virtualnom" biti ravnopravni s ostatkom Europe.
Također , unutar GT-Academy za osvajanje zlatnih pokala dobijat će se nagrade , vjerovatno u obliku automobila ili kartica, koji će se moći prenjeti u GT5 (naravno, vrijedi samo za one koji igru posjeduju)

Ovo je tema u kojoj ćemo komentirati sve vezano za GT-Academy:naše dojmove, najbolja vremena , set-up itd.

SUCCESSFUL 'GAMER-TO-RACER' GT ACADEMY PROGRAMME EXPANDS FOR 2012 - News - gran-turismo.com

Link na službenu stranicu s rankingom> Introduction - GT Academy 2012 - gran-turismo.com
« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2012, 16:54:08 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #1 u: Travanj 21, 2012, 13:57:24 »
Super,jedva cekam.Mislim da ce nasi vozaci daleko dogurat jer ih ima stvarno brzih thumbs1

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #2 u: Travanj 21, 2012, 14:08:56 »
To smo cijelo vrijeme čekali. Iako nemamo punu podršku. Zato ako budemo među najbržima, možda ovi iz PD nešto i promijene šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #3 u: Travanj 21, 2012, 14:15:43 »
Već u dosadašnjim TT bilo je dosta naše ekipe na samom vrhu ljestvica, pogotovo u početku dok su bili zagrijani.A i u ovim open lobijima kada bi se skupilo nas par i uz neku normalnu ekipu kojoj nije osnovna stvar da te zakuca u zid obično bi bili u vrhu poretka.

Doduše , kako će ovaj GT-Academy biti potpuno neovisan o samom GT5 (osim što će se nekakve nagrade moći prenjeti u igru) , vjerovatno će ga skinuti i veliki broj igraća koji nikada nisu ni vozili GT5, pa će možda to i malo rušiti taj prosjek.Ali ista stvar će biti i s igraćima iz ostalih zemalja , pa smo opet na istom.

Inaće , nisam baš ljubitelj tih TT izazova , ali ovo ću sigurno voziti jer izgleda dosta primamljivo i interesantno.

Dodavanjem ovog Friends Rankinga ćini mi se da smo dobili nekakvu vrstu Rivalsa iz F4  sm1jeh

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #4 u: Travanj 21, 2012, 14:24:27 »
Već u dosadašnjim TT bilo je dosta naše ekipe na samom vrhu ljestvica, pogotovo u početku dok su bili zagrijani.A i u ovim open lobijima kada bi se skupilo nas par i uz neku normalnu ekipu kojoj nije osnovna stvar da te zakuca u zid obično bi bili u vrhu poretka.

Doduše , kako će ovaj GT-Academy biti potpuno neovisan o samom GT5 (osim što će se nekakve nagrade moći prenjeti u igru) , vjerovatno će ga skinuti i veliki broj igraća koji nikada nisu ni vozili GT5, pa će možda to i malo rušiti taj prosjek.Ali ista stvar će biti i s igraćima iz ostalih zemalja , pa smo opet na istom.

Inaće , nisam baš ljubitelj tih TT izazova , ali ovo ću sigurno voziti jer izgleda dosta primamljivo i interesantno.

Dodavanjem ovog Friends Rankinga ćini mi se da smo dobili nekakvu vrstu Rivalsa iz F4  sm1jeh

Istina.
Nego znima me dal mozda misle mijenjati vozni model? Onaj demo od svega 300MB isto je bio GT Academy i imao je drukciju fiziku od GT5..... dosta HC i znam da nekima nije bas pasalo.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #5 u: Travanj 21, 2012, 14:30:10 »
Za sada se o fizici ne zna još ništa , a vjerovatno ni neće dok to u biti i ne izađe , ali moguče da fizika bude nešto zahtjevnija nego u GT5.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #6 u: Travanj 21, 2012, 14:48:52 »
Također , staze koje se za sada spominju ili su prikazane na nekim od fotografija su High Speed Ring, London, Tokyo Route 246 i Special Stage Route 5. Sve redom su staze na kojima se nigdje ne može sjeći , tj. ograda je svugdje okolo.Iznimka je možda Top Gear staza koja se pojavljuje na jednoj od fotografija , ali nju su sredili još u onom David Coulthard Special izazovu.

Automobili , bar što se tiće proizvođaća nisu upitni, raznorazni Nissani , eventualno budu nekakvi novi livery .Ali možda se pojavi i auto s prošlogodišnjeg 24 sata Le Mansa ili ovaj s kojim će Kazo na Nurb.

Nove staze se za sada ne spominju.

Offline petko23

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #7 u: Travanj 30, 2012, 00:40:05 »

Offline ivann

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #8 u: Travanj 30, 2012, 16:07:21 »
O shit, bice rallya.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #9 u: Travanj 30, 2012, 16:33:09 »
Pa tebi na kontroler to nebi trebao biti problem.

Da samo znaš kako volan zvući kada voziš relly , duša me zaboli.

Offline petko23

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #10 u: Travanj 30, 2012, 16:52:27 »
u koju uru ovo stize na store

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #11 u: Travanj 30, 2012, 17:44:45 »
Petko ne znam.
@Kimi
Uff, znam kako je grozno zvucalo kad smo tomo i ja vozili na chamonixu sa 86 GT. Ne ponovilo se, bojao sam se da ce riknuti nesto u njemu...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #12 u: Travanj 30, 2012, 17:58:12 »
Mjesec dana prije nego sam prodao G25 sam vozio dosta rally i uopce se ne sjecam nekih strasnih zvukova, mozda zato jer sam se naviknuo ili sam igrao na slusalice - ne sjecam se  cer1njo
A s T500rs jos nisam niti probao, mislim da ne bi smjelo biti problema. Mnogi ljudi su i ovak ogorceni zbog GT5, a ako im zbog rallya rikne volan bit ce svega po forumima  :P

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #13 u: Travanj 30, 2012, 19:18:39 »
Iz uvodnog posta "vjerojatno svaki tjedan" je istinito:

"That’s 8 events over 8 weeks with only the latter that counts. But be the minimum time (bronze) on ALL the tests before."

More Details on GT Academy 2012 Qualification Rounds

U svakom bude dakle trebalo barem broncu, pitanje je kolko budu zahtjevni.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #14 u: Travanj 30, 2012, 20:27:29 »
Nece ti to biti nesto hc tesko- zato sto je to ipak dostupno svima na psn-u. Govorim za bronce, srebra i zlata... hah
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.