Anketa

Koji je dojam na vas ostavio Nissan GT Academy '12

Odličan, pogotovo uz vožnju pod svojom zastavom
Vrlo dobar, bez obzira što se radilo samo o virtualnom dijelu
Dobar, uz nadu da će od sljedeće godine biti u potpunosti podržan

Autor Tema: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave  (Posjeta: 52039 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivann

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #105 u: Svibanj 24, 2012, 21:16:40 »
Ne mogu nac nista slicno guglanjem, ima onih koji tvrde da se nekad cini da si ispred svojeg duha a u biti nisi lol, ono makar sam za cijeli gepek bio ispred, i tocno vidim duha jer koristim chase cam...

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #106 u: Svibanj 24, 2012, 22:02:20 »
Chase camera je daleko najbolja za kontrolere jer vidiš sve a kad bi koristio kokpit ili bumper s DS3 ne bi bi imalo smisla a niti bi imao osjećaja za vožnju. Ovo što si rekao mi je prvi glas...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #107 u: Svibanj 28, 2012, 10:20:46 »
Trophy Rankings - GT Academy 2012 - gran-turismo.com
Ljudi vozite ove evente i osvajajte zlata za lijepu našu da ostanemo na prvom mjestu! Trenutno smo prvi no Finci su opasno blizu, zaostaju samo 0.1 zlata. Ako treba, vozite i na drugim HR računima ako ih imate. Ja sigurno hoću na još 2 računa šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #108 u: Svibanj 28, 2012, 10:52:06 »
Još ih dosta nije postalo vremena iz rundi 3 & 4, pa i 1 & 2 - ajmo... :)

Ovo za acc.-e: malo nas je al nas ima  dsmoker
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #109 u: Svibanj 29, 2012, 21:56:56 »
Finska je u uvjerljivom vodstvu, imaju 500-tinjak vise zlata. Uskoro krece invazija Hrvata, nadam se da cemo ih prestici šofe1 i da na kraju svi p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #110 u: Lipanj 05, 2012, 08:34:36 »
Ja sam sinoć počel sa rundom 6 - vidim da vozite, većina.
Očekuju se onda i rezultati tu po temama...

Otkad sam se prebacil na ručno šaltanje (na padu ofc), puno sam brži.
Vozim konstantno prema postavkama kak smo online furali, samo ABS 1.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #111 u: Lipanj 05, 2012, 08:50:14 »
Lijepo Montoya. Kako stojimo na ljestvici?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #112 u: Lipanj 05, 2012, 08:52:56 »
Prvi za dlaku ispred Slovenije, za 0.1 prosjeka.
I 4k više rezultata :)

Trebaju nam i tvoja zlata, pa Ther, Kimi, s2000...
U super izglednoj smo situaciji da završimo 1.!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #113 u: Lipanj 05, 2012, 08:55:27 »
Uff, ovaj vikend od mene ništa(90%), a onda tamo od sljedećeg bi trebao bombardirati s rundama 5, 6, 7, 8. + drugi accountovi ali to za zadnja dva dana da nas nitko ne može prestići šofe1 p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #114 u: Lipanj 07, 2012, 10:43:07 »
Jucer sam skinuo Academy,rijesio sam 2 ili 3 runde,nisam siguran,a ostalo budem danas + sa drugim acc.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #115 u: Lipanj 07, 2012, 11:01:04 »
Jucer sam skinuo Academy,rijesio sam 2 ili 3 runde,nisam siguran,a ostalo budem danas + sa drugim acc.
Svakako bilježi i rezultate pa postaj u teme...  p1va

Ja također moram popraviti vremena i prvih nekoliko rundi (iako su naravno zlatna).
Otkad sam na manual, sve ide bolje.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #116 u: Lipanj 07, 2012, 11:15:07 »
Kao ne zanima te :P
Dojmovi? Jeli ti dobro?  šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #117 u: Lipanj 07, 2012, 11:26:57 »
Ah nije me zanimalo jer sam imao posla priko glave u skoli a sad je vec kraj pa onda imam i previse slobodnog vremena.

Super je,samo sto su mi vremena koma,jer sam vozio samo za zlato,no kad osvojim sve posvetit cu se poboljsanju vremena  p1va

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #118 u: Lipanj 07, 2012, 12:18:37 »
Ma mene ti je samo u početku "tjeralo" da imam što bolja vremena. Sad više manje, ako vidim da mogu, pokušat ću. A i nisam vozio ova zadnja dva eventa tako da sam u zaostatku i siguran sam da ću voziti samo za zlata.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #119 u: Lipanj 07, 2012, 13:16:23 »
Tu i tam se trudim poboljšati vrijeme, daleko je to od pravih napada - bez volana na to niti ne pomišljam.
No opet, u meni je nekaj kaj me tjera, očito je izgleda da volim racing :)

BTW, vi vozite protiv nekih najboljih "duhova"?
Ja nikad nisam niti mislim, isključim i svojeg jer mi drastično smeta i ometa me - svaki moj pokušaj je moj, priča za sebe.
Znam da bi to itekak moglo pomoći kod biranja bolje putanje ali ne, ja biram putanju i vozim, ne neko iz "negdezemkse"!

Jedino sam voljel "prave duhove" u GIRD-u, odnosno Collision off - znalo nas je po 5-8 završiti u tisućinkama...i to nije bila rijetkost.
Iako se najviše furalo On, fair igrači su se tolko poznavali da su anonimci ekspresno bili banani iz lobbya, da ne govorim o krešerima, koji su sami odma odlazili, jer znali su kaj ih čeka u par sljedećih sekundi - jednoglasni kick vote :)

Super je,samo sto su mi vremena koma,jer sam vozio samo za zlato,no kad osvojim sve posvetit cu se poboljsanju vremena  p1va

Svakako ih zabilježi i napiši po temama, tome i služe.
Rezultat je najmanje bitan.
No bitno je da probamo ostati 1. do kraja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"