Anketa

Koji je dojam na vas ostavio Nissan GT Academy '12

Odličan, pogotovo uz vožnju pod svojom zastavom
Vrlo dobar, bez obzira što se radilo samo o virtualnom dijelu
Dobar, uz nadu da će od sljedeće godine biti u potpunosti podržan

Autor Tema: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave  (Posjeta: 52033 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #135 u: Lipanj 11, 2012, 08:48:37 »
Opa Kimi, vidi se tko je prvi docekao TRM thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #136 u: Lipanj 11, 2012, 15:43:09 »
argh ovaj zadnji event mi stvarno pilji živce, 1:36.000 za zlato,a ja imam 1:36.841 hmm
nemam više stvarno gdje izgubit ovolko vremena

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #137 u: Lipanj 11, 2012, 16:39:50 »
Opa Kimi, vidi se tko je prvi docekao TRM thumbs1
Ma nisam čekao , samo se izgleda najranije ustajem  cer1njo cer1njo

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #138 u: Lipanj 22, 2012, 00:27:57 »
Završio s GT academyjem. Išao sam samo da pozlatim evente, nisam imao vremena za nešto bolja vremena, tek sam na dva, tri eventa pokušao i ušao sam u top 1000. Motegi mi je super i već vidim kako ćemo se utrkivati tamo, samo mi je onaj tjunani 370 koma.

Trophy Rankings - GT Academy 2012 - gran-turismo.com

Prestigli smo Slovence, ajmo još i Fince i Grke. Tu su nam!!!!!!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #139 u: Lipanj 22, 2012, 22:51:56 »
Ljudi moji!!!

Trenutno smo na diobi treceg mjesta na svijetu po average gold rankingu, prestigli smo Slovence, pali su i Grci( i jos u nogometu :P) a na redu su ti hladnokrvni finci!!!
Jos je dan ipo do kraja GT academyja, dosad najzanimljivijeg Time triala u GT-u, nakon prologuea. Kad zavrsi, onda cete htjeti natrag takvo nesto dobro, a dobit cete samo normalne TT s tjunanim autima, active steeringom i set upom.

Zato, iskoristite to vrijeme na nacin da u zadnji cas napravimo nevidjeni pritisak na Fince i zagorcamo im zivot tamo u hladnoj vukojebini tako da vozite s drugim vasim hrvatskim accountovima i ponovite sve runde bar jos jedanput.

Ovim putem zamoljavam i ostale GT sofere koji su zapostavili GT academy i/ili presli na druge konzole ( da, da, znate na kog mislim) da se prime volana,DS3 i da pokazemo Kazu i cijelom Polyphony Digitalu koji su to l00daci i no liferi iz JI Europe kuul šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #140 u: Lipanj 23, 2012, 06:56:18 »
Svaka čast za inicijativu.  shy1 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #141 u: Lipanj 23, 2012, 19:45:47 »
ja sam svoje odvozio,imam sva zlata osim na Motegiu,njega jednostavno nemogu pozlatit  jaad
budem ga probo još al ništ ne obečavam...

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #142 u: Lipanj 23, 2012, 19:50:48 »
GT Academy 2012 - Round 8-5 Top 500 Run


GT Academy 2012 Round 8-5 Turn-by-Turn Tutorial

Sad više nemaš opravdanja za ne imati zlata na Motegiju kadt1kažem

 šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline BABA

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #143 u: Lipanj 24, 2012, 18:21:12 »
Ja sam sve to riješio i prešo na Forzu lol

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #144 u: Lipanj 24, 2012, 23:41:53 »
U zadnji cas danas krenuo pozlacivat zadnjih 6 rundi koje su mi ostale.
Sve pozlatio u par pokusaja i jos je ostalo manje od sat i pol do zavrsetka akademije.
Bas da i zelim poboljsati rezultate, jednostavno nemam vise vremena  :P
Obavio svoju duznost kaj se tice zlata i to je to...

@BABA
Ako igras Forzu online provjeri podforum i pridruzi se nasem klubu  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #145 u: Lipanj 25, 2012, 08:34:17 »
Hehe, tako i ja u zadnji cas. Prije putovanja imao sam sat ipo za 4 runde i morao sam ici leci jer sam se ujutro rano dizao. I vec sam na 7. rundi pokazivao znakove umora sm1jeh, a bilo je 23h. I reko ajde jos jedna runda i spavanac. Tako da nisam niti ja mogao poboljsati vremena ali sta ces sm1jeh. Mislim da smo ovim utvrdili odlicno trece mjesto u svijetu i prvo u Europi thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #146 u: Lipanj 27, 2012, 08:33:41 »
Bilo bi super, da nije Ther bezveze otvaral teme, da se iste popuni s rezultatima...
Kak je to s2000 ekspresno napravil, zaboravil čini mi se samo 6-5.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #147 u: Srpanj 18, 2012, 09:01:09 »
Da tek tako ne zaboravimo GT Akademiju, dodana je anketa!
Stoga po mogućnosti ostavite svoj glas i neki post u kojem probajte objasniti svoj ukupni dojam  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #148 u: Srpanj 18, 2012, 15:16:31 »
Odlucio sam se za dobar dojam. Jest da je sve bilo vrhunski odradeno, ali glavni minus ide iskljucivo podrsci. Kazo i njegovi u timu su sigurno zapazili nas uspjeh i nadam se da ce od sljedece godine sve to biti i bolje odradeno.

Samo natjecanje je vrlo dobro koncipirano i odradeno. Vremena bi mogla biti jos teza za osvajanje zlata, tako da se malo i izmijeni koncept. Nissanova licenca ostaje, uvjeren sam, pa zato mislim da bi nagrade trebale biti izmijenjene ili potpuno drugacije, a da ne gube na vrijednosti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #149 u: Srpanj 18, 2012, 16:22:38 »
Evo , kako je dodana anketa da napišem par riječi o mom sveukupnom dojmu o GTA.

Kao prvo glasao sam za ovu zadnju/najdonju opciju.U početku me poprilično zanimalo kako će sve to biti napravljeno i odrađeno , i mislim da je sve to odrađeno jako kvalitetno.Izbornici su bili jako ljepi , moglo se vidjeti i vremena frendova.I prve dvije runde sam se i donekle trudio da napravim što bolja vremena.Ali kako ni inaće nisam tip koji vozi i voli TT izazove , polako sam se hladio i na kraju odvozio samo da se osvoji zlato.

Možda je i više eventa moglo/trebalo biti na dužim relacijama staze ili kompletnim stazama, a ne samo ovaj na Motegiju.Sve u svemu dojam je pozitivan , ali sam nekako i razočaran što se recimo caka s vremenima prijatelja nije pojavila i u samom GT5 i to od samog starta.Također i veliki minus za nemogučnost ulaska naših igrača u završnu fazu , ali šta češ kad smo mali.

Sve u svemu OK , ali ništa spektakularno.