Anketa

Koji je dojam na vas ostavio Nissan GT Academy '12

Odličan, pogotovo uz vožnju pod svojom zastavom
Vrlo dobar, bez obzira što se radilo samo o virtualnom dijelu
Dobar, uz nadu da će od sljedeće godine biti u potpunosti podržan

Autor Tema: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave  (Posjeta: 52054 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #150 u: Srpanj 20, 2012, 09:13:44 »
Također, moj glas je otišel zadnjoj opciji.
Lijepo je voziti pod (i za) svojoj zastavom da, no vrlo kasno (očito je ih ono dugo držano 1. mjesto trgnulo "ko su ovi?") su se uopće sjetili staviti Academy na HR Store i to je apsolutni minus.
O potpunoj podržanosti da i ne govorim, ova godina možda pomakne stvari na bolje, kaj se virtualnog dijela tiče skoro sam siguran da bude, u potpunu podržanost ipak nekak sumnjam, barem zasad.
Iako, sve je moguće...

S aspekta samih eventa nisam oduševljen.
Jednostavno su bili prekratki, a oni za finalne vožnje u rundama sa "smetalima" na cesti baš i nisu neko mudro riješenje - bolje puknuti cijelu, praznu stazu i to je to.

Sve u svemu lijepo i pozitivno iskustvo, no ne volim biti zakačen, pogotovo po pitanju zastave za koju vozim/igram, bilo kaj...
Jedno je sigurno, Kaz nakon ovog sigurno na nas više ne gleda sa "ko su ovi" stajališta, a to je obećavajuća stvar za budućnost.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #151 u: Srpanj 20, 2012, 11:49:55 »
I ja sam glasal za zadnju ponudjenu opciju.
U pocetku sam bio dosta nabrijan, ali to odusevljenje je splasnulo dok sam ugledal kak je sve koncipirano.
Tesko se motivirati dok imas ponudjen jedan blagi lijevi i desni zavoj i tako kroz citavu rundu. Jednostavno izgubim volju za ponavljanjem i bilo kakvim pokusajem poboljsanja ostvarenog vremena. Ocekivao sam barem u zadnjoj rundi da ce biti ponudjene kompletne staze. Najsretniji bi bio da su nam svaki tjedan ponudili po jednu kompletnu stazu, ovak se vozilo samo da osvojim zlato i zbogom.

I ovo kaj Montoya veli, eventi sa smetalima na stazi nemaju smisla. Zasto? Pa ovo je neka akademija iz koje ce se "roditi" novi pro vozac, a takvi eventi ne kaznjavaju dobro guranje i lupanje suparnika na stazi. Bocno si ih mogao izgurati ko zadnji gad i tako ostvariti super vrijeme, kaznjavalo se samo zabijanje u straznji kraj i to samo ponekad. Opcenito ne volim u racing igrama kretenske izazove u SP dijelu igre koji igracu salju krivu poruku, a to je da se prljavost isplati.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #152 u: Srpanj 24, 2012, 10:54:13 »
Samo četiri završna dojma zasad  hmm
Pa vozilo vas je puno više...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #153 u: Srpanj 24, 2012, 13:41:54 »
Glasovao sam za drugu opciju jer su dečki stvarno sve dobro odradili iako je to sve samo bilo virtualno.
Stvarno sam ga iščekivao i radovao mu se ali kad je došao nisam baš imao neki interes za vožnju.Moja vremena su bila samo za zlatnu medalju jer  bolje plasmane mi  se nije dalo ostvarivat.

Iako nas nisu priznali,mi(Hrvati) smo jako dobro dogurali i mislim da bi za slijedeću akademy-u Kazo trebao malo mućnut svojom glavom i dati nam priliku jer smo ove godine pokazali da smo jako brzi.

Offline KimiHR

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #154 u: Srpanj 24, 2012, 14:37:31 »
Sumnjam da će i sljedeču GT Academy (ako je uopče i bude) Hrvatska moći punopravno učestvovati u završnoj fazi.

GT Academy je u biti Nissanov projekt , oni su ga osmislili i oni ga u potpunosti financiraju. Poliphony Digital je samo support u tom projektu. Ima još mnogo zemalja i večih od Hrvatske čiji igraći nisu mogli u završnu fazu GT Academy. Razlog je taj što Nissan ili nema svoje službeno zastupništvo u tim zemljama , ili mu nisu interesantne kao tržište.

Dakle , ne okrivljujte Kazunoria što HR nije mogla u završnu rundu

Offline ljubas98

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #155 u: Kolovoz 04, 2012, 19:18:07 »
oDLICNAAAAAA