Off-topic > Sport

Nogometni bogovi

(1/6) > >>

Cole™:
Ime teme sve govori. Najvažnija sporedna stvar na svijetu ima jako puno nogometnih "bogova", a vi izaberite one vaše najdraže. Po mogućnosti stavite nekakav dobar video gdje se može osjetit ta genijalnost vašeg idola. Osobno imam barem 100 legendarnih igrača koje sam naprosto obožavao i zbog njih trčao doma gledat legendarnu "peticu". Molio bi samo jednog nogometaša po postu. Bit će tu materijala. ^^

Ronaldo Luís Nazário de Lima

Ronaldo - "Fenomeno" Tribute

budainka16:
Gdje me nađe  :pray:


Roberto Carlos

Bek nad bekovima, igrač nad igračima.

Roberto Carlos Best Goal - Free Kick Goal vs France 1997


Ronaldinho

Komentar nepotreban, najbolji igrač svijeta u svoje vrijeme, kraljina.

Cross Bar


David Beckham

Čovjek koji je imao nevjerovatan pregled igre. Ubačaji, dodavanja, udarci, sve klinički precizno.

David Beckham crazy pass (cross)


Thierry Henry

Još uvijek je golgeterski nagon u njemu, napadač sa kojim se nitko nemože mjeriti.

World Class Equalizer from Thierry Henry vs Toronto FC



I još milijun njih kao što su Raul, Del Piero, Pirlo ...

Od novijih naravno Messi i Ronaldo, šteta što u drugi plan uvijek padaju igrači poput Sneijdera, Xavia i Inieste koji možda nisu golgeteri, ali su  :pray: :pray:

Thergothon:
Odlicna tema i odlican video za pocetak, meni osobno je Ronaldo broj 1 od kad sam poceo pratiti nogomet jos kao klinac.

Siguran sam da ce ostatak ekipe staviti sve poznate legende, pa cu ja staviti igraca kojeg pitanje dal bi se sjetili staviti ovdje, a to itekak zasluzuje. Jedan od najboljil driblera svih vremena, cak je nekad bio najskuplji igrac dok ga je Betis kupio. Znam samo da nisam propustal niti jednu utakmicu samo zbog njega i njegovih poteza.

Denílson de Oliveira Araújo

Denilson

i

Manuel Francisco dos Santos poznat jos kao Garrincha
Po mnogima, ukljucujuci i mene bolji igrac u ono vrijeme od Pele-a

Mané Garrincha - The Best Dribbler of All Time

TexWiller:
Legende:

Robert Baggio

Roberto Baggio - Three Decades of Passion

Alessandro Del Piero

Del Piero True Legend of Juventus

Edit: Skoro sam zaboravio kralja:

Eric Cantona - The Worlds Greatest

Njegov dribling na centru i onda suprotne rašlje sa ruba šesnesterca - vjerojatno nebum zaboravil taj gol dok sam živ!

Praetorian:
Odlična tema, iako si možda trebao stavit naslov "Nogometni idoli"

Evo meni najboljeg igrača STEVEN GERRARD

Steven Gerrard's Top 10 Goals

I drugi najbolji igrač mi je David Beckham
(The video's owner prevents external embedding)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju