Autor Tema: Uncharted 2: Among Thieves  (Posjeta: 16929 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #15 u: Travanj 23, 2012, 22:27:54 »
10/10 - Najbolji MP ikad viđen, savršena igra.

Najbolji MP?

Offline s2000

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #16 u: Travanj 23, 2012, 22:31:44 »
10/10 - Najbolji MP ikad viđen, savršena igra.

Najbolji MP?
Probao i uopce mi nije nesto,cak mi je i Black Ops bolji a tko je igrao BO zna o cemu pricam cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #17 u: Travanj 23, 2012, 22:32:02 »
Kuzim i ja vas kojima je fenomenalna.
Mozda sam ponekad neshvacen jer pokusavam pristupiti igri dok pisem o njoj hladne glave i kolko je to moguce objektivno.
Cesto dok nesto igram me ponese i u tom trenu bi mozda dao maximalnu ocjenu, al jebemu ako si vec neki recenzent daj pristupi tome na drugaciji nacin. Uzivao sam i zato i imam platinu, al vidio sam i bolje  thumbs1

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #18 u: Travanj 24, 2012, 12:05:49 »
Praetorian - meni je ;)
s2000 - treba se naviknut malo, sad ga je već vjerojatno i lag uhvatio, a i većinom su ostali hardcore igrači, danas ću malo uplait da vidim kakav je, jel se kaj mijenjo.

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #19 u: Travanj 26, 2012, 10:54:49 »
Malo upalio, nema laga, i dalje odlično igram, odmah nađe igrače, a igra je stara 2 i pol godine. Ljudi vide potencijal i siguran sam da će još igrat barem godinu dana. Tako da ću se malo okrenut i U2 MP, ne samo U3 MP.

Offline petko23

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #20 u: Lipanj 04, 2012, 18:12:40 »
utrpa san 800 uri u uncharted 2 MP. dosad jedina MP igra koja me privukla.

uncharted 3, sramotno, jos nisan kupia. tesko je skupit 400kn odjedanput, pa uvik uzmen igru od 200kn ili bon od 150kn. nadam se nabavci kad izade GOTY edition sa svim DLC-ovima koje zelin imat

Offline DogZy

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #21 u: Lipanj 04, 2012, 19:16:10 »
MP komponenta igre je po meni sasvim dobro napravljena. Nosam se zarazio njome ali mi je pruzila lijepe trenutke igranja s nasom hrvatskom ekipom. Daj nabavi taj U3, imas ga rabljenog sigurno ispod 200 kuna.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline petko23

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #22 u: Lipanj 04, 2012, 19:21:39 »
je, ali zelin i DLC-ove a samo oni su 200kn. nadam se dobroj cijeni GOTY edition

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #23 u: Lipanj 04, 2012, 21:27:29 »
Kad sam se ponadao da su ga skoro doveli do savršenstva, ovi iz ND-a ga sa zadnja 2 patcha opet sjebali.

Offline DogZy

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #24 u: Lipanj 04, 2012, 22:11:47 »
Ma daj? A sta su isli mijenjati?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #25 u: Lipanj 04, 2012, 22:39:24 »
Ne znam, ali nešto mi je drugačije, nemrem normalan meč složit.

Offline Luckyluke

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #26 u: Listopad 28, 2019, 12:45:44 »
Završio danas. Vjerojatno debelo prekasno ovo igram al nije me ničim uspjela impresionirat. Već sam na početku skoro dobio čir od tog prenemaganja i dramatiziranja. Postane debelo predvidljivo šta će se sljedeće urušit i kako će se Nate spasit. Nakon vrlo dobrih Tomb Raidera koji su prilično uspješno kopirali ovaj serijal, ovdje nema ničeg neviđenog. Na početku mi je bilo tak tak, nakon toga se zaredalo nekih sat vremena stvarno odličnih dijelova da bi me pred kraj igra smorila skroz. Najveći plus su mi definitivno lokacije, kutevi kamere i grafika djelomično. Sve ostalo - vidio sam i boljeg. Nije mi loša igra, al nije ni neki no brainer zbog kojeg bi pod mus morao imat konzolu. 7/10


Offline blowfish

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #27 u: Listopad 28, 2019, 13:11:23 »
Završio danas. Vjerojatno debelo prekasno ovo igram al nije me ničim uspjela impresionirat. Već sam na početku skoro dobio čir od tog prenemaganja i dramatiziranja. Postane debelo predvidljivo šta će se sljedeće urušit i kako će se Nate spasit. Nakon vrlo dobrih Tomb Raidera koji su prilično uspješno kopirali ovaj serijal, ovdje nema ničeg neviđenog. Na početku mi je bilo tak tak, nakon toga se zaredalo nekih sat vremena stvarno odličnih dijelova da bi me pred kraj igra smorila skroz. Najveći plus su mi definitivno lokacije, kutevi kamere i grafika djelomično. Sve ostalo - vidio sam i boljeg. Nije mi loša igra, al nije ni neki no brainer zbog kojeg bi pod mus morao imat konzolu. 7/10

Sam si si odgovorio. Da igraš Half Life danas, vjerojatno bi ti bio sranje.

Igra je u svoje vrijeme bila vrh, meni je i dalje najdraža u serijalu.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #28 u: Listopad 28, 2019, 13:33:27 »
Da igraš Half Life danas, vjerojatno bi ti bio sranje.
Ne. Prošao sam prošle godine HL2 i to je još uvijek vrhunska igra. Isto kao što mi je MoH: Allied Assault ili Grim Fandango. Mogu ih odigrat u bilo kojem datom momentu i bit će mi odlične. Jednostavno su te igre dobro ostarile. Uncharted 2 nije. Nadam se da će s trojkom bit bolja situacija, ali uskoro mi dolazi The Last of Us, u redu čekanja su i RDR, Beyond te God of War 3. Al bit će vremena...

Offline the_prodigy

Odg: Uncharted 2: Among Thieves
« Odgovori #29 u: Studeni 01, 2019, 17:48:50 »
I ja zavrsio igru.

Odmah se vidi se napredak u animacijama i grafici nakon jedinice, sto sam i ocekivao.

Voice acting mi je jedan od najvecih pluseva igre. Prica mi je isto ok, mada nisam imao nijedan wow trenutak u smislu zaokreta price.

Igra je i dalje dosta linearna i predvidiva. Tocno se zna kada krecu valovi neprijatelja. Napucavanje i zvukovi poboljsani naspram jedinice.

Cut scene i filmska prezentacija i dalje najvise drze igru.

Od mene 7.5/10

Krecem dalje sa 3. nastavkom
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit