Autor Tema: Na rubu znanosti  (Posjeta: 74609 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #15 u: Svibanj 01, 2012, 23:03:10 »

ali ne zelim javno + ne pise mi se  cer1njo
Sto vise proucavas takve stvari, sve si "gluplji" jer iz jednog pitanja se rodi njih 100.
A da ne govorim kako se pokusava preko razne "strucne" literature utjecati na ljude. Gomila idiotarija kojima te sopaju jos od osnovne skole, a te teorije jednostavno ne drze vodu i nisu sposobne dokazati ono sto zagovaraju - da ne govorim o zatvorenosti prema nekim novim pogledima i mogucnostima koje su mozda ispravnije.
Razmisljajte svojom glavom i ne drzite se necega kao pijan plota, toliko od mene u ovoj temi.

+1

No lightning hammers, no thunderstorms, no jackal heads, no superpowers or anything  dsmoker cer1njo cer1njo

 cer1njo cer1njo ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #16 u: Svibanj 03, 2012, 19:32:01 »
Reptili.  cer1njo

Offline LukaM 110

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #17 u: Svibanj 11, 2012, 15:11:54 »
Tek sam sad primjetio temu (vecinom zbog naslova koji je malo nerazmljiv ili barem meni), a dosta me zanimaju sve te stvari "na rubu znanosti". Najvise me fasciniraju NLO-i i Acient Aliens Theory. Tu se do sada nije toliko pricalo o NLO-ima i vanzemaljcima pa ako nekog zanima neka pogleda na history-ju acient alines ili spisi NLO i napise svoje misljenje.


Inace ovo sto je wullf naveo o tome da bi svi trebali biti krscani i da nebi trebalo biti rata nema smisla jer ljudi sami biraju u sto ce vjerovati a nema dokaza da bog postoji (ne kazem da ne postoji samo kazem da nema dokaza.)
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2012, 15:15:26 od LukaM 110 »

Offline Cole™

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #18 u: Svibanj 11, 2012, 15:16:18 »
Evo sad je zanimljiviji naziv.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #19 u: Svibanj 11, 2012, 20:25:48 »
true true... gleam temu i mislim si onak.... pa kad sam ja to napravio Oo
onda sam skužio  ;D

@LukaM: nenene... nisam to ja naveo... nego sam rekao kako se, ajmo reć, cijela "naša" vjera postavlja... znači Bog stvoritelj neba i zemlje, svega na svijetu bla bla bla... A kaj se tiče ratova, ok nemre sad biti da ih nema uopće... ali ne bi bilo religijskih ratova, na to sam mislio jer bi svi bili iste vjere.

Kaj se tiče NLOa i aliena i paranormalnog... ja sam isto biliver... nisam vidio još UFO niti nekaj sličnoga na nebu ili zemlji, ali mislim da ima nekaj vani..
Ovo drugo, mislim da sam imao iskustva s time, osim ako mi se nije pričinjavalo ili ak to nisu bili miševi u ormaru  fpalm1 cer1njo cer1njo
Znam da nisam mogao zaspati onak 45min i preznojavao sam se..

A vi? ste imali neko iskustvo il tak neš? Podijelite ovdje s nama  dsmoker

Offline LukaM 110

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #20 u: Svibanj 12, 2012, 09:01:48 »
@wullf ako je bog stvorio sve to je bilo pred tko zna koliko godina i ne postoje nikakvi zapisi koji bi dokazali da su adam i eva postajali. Bog se nikada ne objavljuje svim ljudima vec komunicira s njima preko nekog proroka, ne postoje cvrsti dokazi o postojanju boga i tijekom povijesti je bilo puno laznih proroka. Zato sto ljudi biraju u sta ce vjerovat zbog toga ima puno razlicitih religija.

Btw dobar je novi naslov thumbs1

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #21 u: Lipanj 22, 2012, 21:57:56 »
Odlucio sam pogledati lijep dokumentarac na prvom o tajnama kristalne lubanje smrti.

Dakle, lubanja smrti pokrece brojne price i nagadanja medju ljudima te se znanstvenici raspitivaju o njoj i koliko je stara. Sve zapocinje s likom avanturistom iz Engleske Hodgesom, koji je na pocetku 20. stoljeca u Meksiku istrazivao civilizacije Maja i Asteka. Po medijima se hvalio sa svojom pokcerkom da su je nasli u nekoj rupi 1924.

I tu sad pocinje prica. Kako se previse hvalila u medijima s lubanjom, znanstvenici su se poceli raspitivati za tu lubanju da vide od kuda potjece i koliko je stara. Vjeruje se da je takvih lubanja 13 na svijetu i kad ih se svih 13 skupi, navidno se otkrivaju sve tajne univerzuma i svijeta.

Medu tih 13 pripadaju i lubanje koje se nalaze u londinskom i pariskom muzeju. Analizom u londonu je otkriveno da su u besprijekornom stanju, ali i da nisu iz doba Asteka i Maja, vec da su precizno napravljene u 1950-ima. Sad se vec dovodi u pitanje vjerodostojnost svih izjava pokcerke Hodgesa da ju je nasla u Meksiku 1924. Zasto?

Zato sto je u razlicitim intervjuima navodila razlicite godine nalaska te lubanje smrti. Prvi je rekla 24., pa 28., pa 36... Zatim, casopis MAN iz 1936 je imao vijest- usporedbu dviju lubanji; jedna je bila iz muzeja, druga je bila iz privatne zbirke nekog engleza. Ispostavilo se da je ta lubanja zapravo lubanja smrti, za koju se mislilo da je u vlasnistvu pokcerke Hodgesa.

I tako je sadasnji vlasnik te lubanje smrti, skrbnik preminule pokcerke, dozvolio analizu lubanje smrti najdetaljnijim mikroskopom te vrste. Lubanja je naizgled perfektna, ima jaki sjaj i ima svojstvo piezoelektriciteta( magnetska djelovanja, gibanja pluseva i minusa na druge krajeve kristala ) ali se skuzilo da je bila rezana dijamantnom busilicom. A to je tehnologija koja se pojavila na prijelazu iz 19. u 20. st.

Ta pokcerka Hodgesa, koja je govorila da ju je sama nasla, da ima svojstva predvidanja raznoraznih katastrofa... Je zapravo cijelo vrijeme lagala i obmanjivala svijet. Jos je htjela i zaraditi na njoj, jer se saznalo da je u 60-ima htjela prodati svu kolekciju na drazbi u SAD-u, ali joj to vlada Britanije nije dozvolila.

Sto je najsmjesnije, ekipa BBC-a, koji su radili dokumentarac, isli su i kod svjetski priznate vidovnjakinje iz Montreala koju policija cesto angazira za rjesavanje slucaja, da im kaze sto njoj lubanja govori. Da ste vi to vidjeli, kako se zena bacala u trans, kako je pricala kao kompjuter kad se primala za lubanju ;D cer1njo

Sto vi kazete? Jeste gledali? Sve ovo sam pisao s moba, trebalo mi je samo citavo poluvrijeme Njemacke i Grcke ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #22 u: Lipanj 22, 2012, 22:11:55 »
Zanimljivo, citao sam o tome jos prije, ali ne znam sve detalje.
Kak se tocno zove dokumentarac?

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #23 u: Lipanj 22, 2012, 22:19:27 »
Zove ti se Legenda o kristalnim lubanjama. Repriza ti je sutra u 13:20 na drugom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #24 u: Lipanj 22, 2012, 22:20:36 »
Tnx, bude se odgledalo  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #25 u: Lipanj 23, 2012, 13:17:00 »
Da ste vi to vidjeli, kako se zena bacala u trans, kako je pricala kao kompjuter kad se primala za lubanju ;D cer1njo

Umirem na takve pizdarije  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #26 u: Lipanj 23, 2012, 13:21:00 »
Za par sekundi bi trebalo poceti  ;D

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #27 u: Lipanj 23, 2012, 16:00:58 »
Odgledao i odamh moram reci da su mi znanstvenici koji su kao utvrdili starost smijesni.
Razlog? Datiranje svega, znaci svih mogucih ostataka iz povijesti se obavlja pomocu metode C-14.
Znaci pomocu ugljika i mozes otkriti starost svega sto sadrzi ugljikove spojeve, fosilni ostaci itd. makar ja osobno nisam uvjeren ni da je ta metoda 100% tocna. Kvarcni kristal ne sadrzi ugljikove spojeve i jebiga, ajmo utvrdit geoloski na kojem dijelu naseg lijepog planeta je ta sirovina "iscupana". Nije u juznoj americi i maye vise nemaju s tim veze. Opet krivo jer tko kaze da su to maye kreirale? Utvrdjeno je da je koristen brusni kotac i logicno bi bilo zakljuciti da lubanja potjece iz modernog tehnoloskog razdoblja. Ali dolazimo do jos jednog problema u modernim doktrinama kao sto je znanost. Neprihvacanje mogucnost da je prije nas postojala napredna civilizacija kao i nasa, ako ne i naprednija. Uvijek se polazi od one tocke da su tamo neki primitivci to brusili s nekim primitivnim turpijama i polirali s pijeskom.

Isto kao i sluzbena terorija koja se uci u skoli o piramidama. Obradjivana je s klinom i cekicom i izgradjena je za 20 godina. Primjera radi, rupu u Egiptu dubine 100m i promjera 150m su zatrpavali sleperima pijeska 20godina dnevno radeci po 12h. Dodajmo tome da je mjesto gdje su nabavljali kamenje udaljeno nekoliko 100km + obrada materijala s odstupanjima izmedju blokova od 0,5mm. Znaci potrebno je bilo raditi 24h na dan i svaki blok staviti na mjesto za manje od 2 minute. Krivo i opet zbog nemogucnosti prihvacanja da su imali alat napredniji od naseg jer mi s danasnjom tehnologijom to nismo u stanju izgraditi, barem ne tako savrseno i s takvim odstupanjima + koliko godina je takva gradjevina izdrzala. Uzmimo u obzir i spise prve civilizacije, sumerana koji navode da je evolucija izazvana umjetno genetskim inzinjeringom od strane svemirskih putnika.
I da, veca je vjerojatnost da je danasnja moderna civilizacija nasljedje "svemirskih putnika" nego djelo evolucije i prirodne selekcije.

Primjera radi, Darwin nikad nije uspio odgonetnuti zagonetku koja se tice biljaka golosjemenjaca i onih s muskim i zenskim spolnim organima i vec tu prirodna selekcija pada u vodu. Sve je u jednoj velikoj bioloskoj simbiozi. A ni za vrijeme svog zivota, a niti nakon njegove smrti nisu uspjeli pronaci kariku koja nedostaje u evoluciji covjeka. Bolje da ne govorim koliko je fosilnih zapisa pronadjeno, ali nikad ono sto nam treba. Znate onu sliku koju vam predstave u 5. razredu na biologiji?

Od homo erectusa ili koji je vec prethodnik, misteriozno nastaje homo sapiens. Dokaza o medjuvrsti koja evoluira kroz tisuce godina - nema. Nova vrsta jednostavno se pojavila ili oduvijek postoji.

Eh da, vratimo se na lubanje i dokumentarac. Ona spika s vidovnjakinjom.... stvar je u tome da nju bas briga za lubanje, samo sebe promovira i da joj das kitu u ruke pala bi u trans i rekla ti da je taj dio tijela u proslom zivotu bio zaseban entitet i zvao se Johnson haha. Ok salu na stranu, posto su utanovili da ima svojstvo piezoelektriciteta velika je mogucnost da ima neko svojstvo provodljivosti podatak iliti spremanja ljudske svijesti s kojom dodje u kontakt (znaci mogucnost pohrane znanja drevnih civilizacija koje su imale pristup artefaktu). Nesto kao prirodni hard disk, pod uvjetom da si na istoj svjesnoj razini tj. da imas "svjesni" USB s kojim ces se na to zakaciti.
 Zna se da apsolutno sva ziva i "neziva" bica (kako glup i neisparavan naziv pa cak i za kamen koja je u sustini vibracija energije kao i covjek) posjeduju primarnu percepciju. Nesto o cemu nismo ni svjesni i pomocu cega na podsvjesnom bioloskom nivou ostvarujemo interakciju sa svim mogucim elementima koji nas okruzju. Sve je moguce jer ne znamo ni 5% od apsolutnog.
I ne, nisam zagovornik ovih alternativnih teorija o lubanji, samo prosirujem ono kaj nije receno u dokumentarcu, a ima potencijalne veze s temom.  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #28 u: Lipanj 23, 2012, 18:02:17 »
Ma to je to Thergothone! Kapa dolje ave1

Vidiš, nisam niti spomenuo u svojemu postu mogućnost utjecaja neke napredne civilizacije, koja nije sa Zemlje ili je izumrla, na lubanje, piramide i razvitak razumnog čovjeka, odnosno homo sapiensa. Ima puno rupa, a mi ne znamo praktički ništa. Danas je u " Na rubu znanosti" Mišak lijepo citirao nečiju izjavu da mi samo skupljamo stvari u knjige, a da će se čovječanstvo razviti kada počne proučavati psihičke fenomene. Tu bih još nadopunio izjavu da iste fenomene treba i shvatiti što su i kako djeluju i zašto.

U potpunosti se slažem s tvojim prvim odlomkom o neprihvaćanju mogućnosti postojanja neke više civilizacije, znanstvenici to ne prihvaćaju, ne dao Bog da čuješ od nekog astrofizičara ili takvog lika da postoje vanzemaljci ili neka civilizacija koja je van Zemlje. Astronauti su u komunikaciji s Houstonom više puta rekli da su vidjeli leteće tanjure koji su ih pratili - mislim da je to bila Apollo 11 ekspedicija u mom slučaju. A kad dođe do običnog čovjeka ta vijest, kao da su se igrali pokvarenog telefona. Metoda im je bila dezinformirati ljude te im govoriti da takvo što ne postoji jer bi nastao kaos i tko zna što. Pa otkud NASA-i svi ovi materijali od kojih su rađeni space shuttleovi i njihovi nasljednici, koji su trenutno u fazi prototipova?

Isto s piramidama. Kako si i rekao, niti danas ( vjerojatno ) ne bi mogli sagraditi tako savršene piramide. Nije to samo trokut s kamenjima, koliko je to zapravo složeno... komore, labirinti, lažne sobe, zamke, način na koji zraka svjetlosti upada u sobu... strašno nešto.

Zaintrigirao si me sada s ovim sumeranima. Jeli možeš još nešto reći o tome da smo mi zapravo produkt svemirskih putnika?

U potpunosti imam isto mišljenje s tobom vezano za ovu vidovnjakinju. Moja greška što nisam spojio piezoelektricitet s mogućnošću spremanja raznoraznih podataka. Sad sve tako ima smisla... sm1jeh. Eto, taman sam išao napisati da moraš bit na istoj "valnoj duljini" kao i taj kamen, lubanja, što već, kad skužih da si ti to već spomenuo

I ovo zadnje što si rekao, primarna percepcija, kladim se da je i to bilo u nekoj Mišakovoj emisiji. Budem tražio jer me zanima.

Na Rubu Znanosti - 2012-03-10 - Parapsihologija i spiritizam

Današnja emisija.
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2012, 18:05:50 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #29 u: Lipanj 25, 2012, 14:09:06 »
Zaintrigirao si me sada s ovim sumeranima. Jeli možeš još nešto reći o tome da smo mi zapravo produkt svemirskih putnika?


Sve je lijepo dokumentirano na tisucama i tisucama plocica od strane sumerana. A dosta toga je preveo i napisao razne knjige o tome znanstvenik Zecharia Sitchin koji se zbog svega vise uklapa u alternativnu znanost, ali bez obzira na to jedan je od rijetkih cijenjenih u tom podrucju jer se sve zasniva na povijesnim i znanstvenim argumentima. Za razliku od  Danikena koji se smatra kontroverznim zbog svojih ideja, pukog naklapanja i interpretacije svega sto ima veze s drevnim bogovima iliti vanzemaljcima. Znaci prije ne znam ni sam koliko tisuca godina na zemlju su stigli bogovi (vanzemaljci) koje sumerani nazivaju Annunaki u potrazi za rudom tj. zlatom. Atmosfera i ozonski omotac je na njihovom maticnom planetu bio totalno u banani i treblo im je zlato da pokrpaju i izoliraju planet od stetnih UV radioaktivnih zracenja iz svemira. Zna se da i astronauti imaju svoja odijela oblozena cesticama zlata upravo zbog tog razloga.

 To je bilo vrijeme dok su po nasem planetu jos hodali majmunoliki ljudi. Pocelo je iskapanje rudnika i vadjenje zlata, ali
posto je posao bio tezak i izrabljivali su svoje radnike, doslo je do velikih pobuna i strajkova i tada im je sinula briljantna ideja. Zasto ne iskoristiti ove primitivne zemljane za taj posao? Problem je u tome kaj nisu znali sto je rad niti primati ikakve naredbe. Naravno, doveli su svoje znanstvenike i tu je pocela igra bez granica s genetskim izenjeringom. Projiciranje njihovog genetskog koda na prve ljude kako bi dobili inteligentno bice koje ce obavljati teske poslove umjesto njih. Sve je opisano u detalje kako su oplodjivali jajne stanice zenki, na koje probleme su naisli i kako im je sve skupa jedva uspjelo. Sjeti se kakvu mi danas tehnologiju imamo: krizanje vrsta, kloniranje i opcenito genetika kolko je razvijena....

Nakon svega toga kroz tko zna koliko godina organizirali su ljude i podarili im slobodu i ono sto zovemo civilizacija s hijerarhijom nalik na njihovu. Oni koji su bili ciste krvi i direktni potomci ostavljeni su na vlasti tj. da provode njihovu politiku i tu je zapravo ljudski samostalni pcetak. Isto tako opisuju stvaranje nase galaksije kao i planeta zemlje. Planeti se samo drugacije zovu, ali navode da je zemlja ostatak planeta Tiamat koji je bio dvostroko veci od zemlje ali je doslo do sudara s nekim drugim planetom. I polovica tog vodenog planeta je danasnja zemlja, a druga polovica ono sto nazivamo asteroidni pojas izmedju marsa i jupitera. Sve je to dokumentirano i postavlja se odakle njima takva znanja? Opcenito kroz razne spise u raznim kulturama se spominju bogovi koji su se spustali na zemlju i parili sa zemljankama, razni hibridi, mitologija koja se mozda zasniva na necem istinitom itd. U danasnje vrijeme smo sposobni stvoriti minutaura, samo sto nam to kao eticki i moralni zakoni ne dozvoljavaju. No to su
price za malu djecu, tko zna kaj se izvodi u raznim podzemnim bazama.

Pa otkud NASA-i svi ovi materijali od kojih su rađeni space shuttleovi i njihovi nasljednici, koji su trenutno u fazi prototipova?


Astronauti su morali potpisati posebne ugovore koji se mogu iskoristiti protiv njih ako progovore o onome kaj su vidli na mjesecu, a navodno su prve fotke snimljene u studiju tek tolko da preteknu ruse u svemirskoj bitci i ljudima usade ideju o bezivotnom mjesecu. Par godina kasnije su navodno stvarno bili. Kasnije su neki od njih i progovorili, a navodno cak da su na mjesecu nasli vanzemaljske baze i kolonije i jednostavno su protjerani. Znas da su kasnije odustali od slanja ljudi na mjesec jer kao nema zivota niti nista zanimljivo. A one slike su sprdacina, to je kao da poslikas nasu saharu i pokusas uvjeriti nekoga da na zemlji nema zivota. Pa zatim slike s marsa gdje se na povrsini vidi ogromno ljudsko lice, podrucje s piramidama koje su identicne kao nase.... slike su slucajno procurile u javnosta, a NASA je sve fino opovrgnula jer se radi o optickoj varci tj. igri svjetla i sjene. Mnogi koji su progovorili o tak necemu su dobili svoje (iznenadne nesrece, posjet vladinih agenata ili ono sto neki nazivaju ljudi u crnom
i slicno) i odjednom ostali tiho bez zelje za otkrivanjem istine koju su navodno znali.

E, a sad malo o tehnologiji - naravno ne u klasicnom smislu nego onak na rubu znanosti haha.
Do 1947 je bilo dosta izuma pa cak i revolucionarnih, ali nista sto ce u par godina unaprijediti zemlju za 1000 godina.
I onda 1947. "navodni" slucaj Roswell tj. pad vanzemaljske letjelice i tehnoloski procvat. Proucio slucaj iz svih mogucih perspektiva i uvjeravanje ljudi da se radi o meteroloskom balonu je jednostavno smijesno. Odmah nakon toga je "slucajno" otkriven silicij, baza za sve elektronicke sklopove! Iste godine je nastao tranzistor u Bell labsu koji usko suradjuje s vojskom. Zatim neuspjesno embargo na isti najvise prema rusiji (logicno jer ne zelis izvor svoje tehnoloske moci otkriti glavnom rivalu). Reverzebilnim inzenjeringom nastaje procesor i sve ima smisla.

 Zna se da su svi ti dogadjaji dokumentirani, pa zatim projekt blue book, osnivanje tima MJ-12 (najveci mozgovi iz svih podrucja da se pozabave vanzemaljskom tehnologijom, biloskom gradjom i pitanjem dal su prijetnja) nakon toga su pocele suvremene teorije zavjere o Iluminatima koji su se kao razvili od te grupice. Skriva se sve zivo, a bolje da niti ne pomislim kakve stvari mozda skriva Vatikan. Najbolja formula za dezinformiranje je pustiti informacije koje su 50% istinite i 50% lazne tak da se covjek izgubi zbog nemogucnosti razlucivanja i jednostavno sve odbaci kao mit i zavjere.  Kad bi to sve bila istina (a mozda i je) religija bi pala, ekonomija i vecina temelja danasnje globalizacije, a to je nesto sto ne zelis da ti se desi dok 1% elite vlada s 99% ovci.

Ima tu jos zanimljivih stvari kao i navodna kozmicka razmjena ljudi tijekom '70. godina, a postoji teorija cak i za vrijeme Kennedya.
Vanzemaljci iz sazvijezdja zeta reticuli su ostali na zemlji, a 12 astronauta je otislo na njihov planet koji se zove cini mi se Serpo.
Ta teorija i informacije su posluzile za snimanje filma Close Encounters of the Third Kind.
Navodno da su tek malcice napredniji od nas i isto skloni ratovima (rodila se tehnoloska suradnja).
Opet gomila teorija o ubojstvu Kennedya tj. da je ubijen zboga toga jer je htio otkriti istinu, ukinuti tajne sluzbe i otrkriti podatke iz projekta blue book. Marilyn Monroe mu je bila ljubavnica i znala je previse i navodno je ubijena (predozirana) na dan dok je dogovorila neki veliki intervju. Totalno nebitno, ali navodim jer se uklapa u ovu temu.

I za kraj jedna informacija o piramida za koju sam siguran da ne zna puno ljudi.
Radi se o tome da zapravo one piramide u Egiptu nisu najvece. U Kineskoj provinciji Shensi postoji podrucje s preko 100 piramida.
Za vrijeme WW2 neki pilot je snimio najvecu piramidu koja je visoka oko 300m. Problem je u tome sto su kinezi zabranili strancima posjete i bilo kakva arheoloska iskapanja i ispitivanja. To je taboo tema i tek 1994. je pristup tamo dobio prvi europljanin (Austrijanac) koji je snimio video od 18 minuta i izbrojano je preko 100 piramida. Ta najveca je kasnije nazvana bijela piramida i lik je cak napisao 2 knjige o tome. Nakon toga su kinezi popizdili i zabranili bilo kakav pristup, cak su zasadili drvece tak da se iz zraka ne moze vidjeti i tamo potavili lansirnu rampu pod izgovorom svemirskog programa. Znaci, taj zracni prostor je njihov i nema pravo nitko letjeti iznad. Zanimljiva je informacija s kojom je u javnost tijekom sezdesetih godina izasao jedan kinez. Navodno su u blizini piramida nasli grobnice, a u njima humanoidna tijela s velikim glavamai malim tijelima (120cm) i gomilu ploca s hijeroglifima nekim. Navodna da se tamo srusio svemirski brod prije 12 000 godina. A postoji i prica o budistickim svecenicima koji tvrde da se ta piramida spominje u spisima starim 5000 godina i vec tamo se navodi da je veoma stara.


Jesam se raspisao  fpalm1 Drago mi je da jos nekoga na ovom forumu zanimaju takve stvari  p1va
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2012, 14:26:10 od Thergothon »