Autor Tema: Na rubu znanosti  (Posjeta: 74615 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #75 u: Travanj 08, 2013, 22:42:31 »
Evo još jedne relativno nepoznate stvari, a jako plodno tlo za teorije zavjere je od samog početka.
Internacionalna zračna luka u Denveru. Izgrađena je 1994. godine (u ono vrijeme je bio najveći aerodrom na svijetu i ulupano je puno para). Prvo što budi sumnje je razlog gradnje, pogotovo jer su imali totalno funkcionalni aerodrom i to 23km bliže gradu. Ulupana je enormna količina para za nešto što će se nalaziti u "zabiti" gdje zračni promet nije baš velik. Već prije su kružile teorije o podzemnim bazama na tom području, a dodatno ulje na vatru je bilo zemljište na kojem se zračna luka trebala graditi. Na tom mjestu su prije bile totalno funkcionalne zgrade (njih 5) za koje su tvrdili da se nalaze na pogrešnom mjestu. Za očekivati je bilo da će ih jednostavno srušiti, ali su ih kompletno zatrpali sa zemljom  još u ranim danima izgradnje aerodroma. Naravno, priče da je aerodrom paravan za podzemne bunkere, baze itd. još uvijek kruže. Zanimljivo je da je Obama viđen blizu aerodroma na dan kad je pokraj zemlje proletio komet Elenin - navodno spreman da se sakrije u svoju sigurnu štakorsku rupu ako to bude potrebno  cer1njo

To čak nije ni toliko zanimljivo, najzanimljivije su stvari koje mogu svi vidjeti. Mogu se interpretirati na razne načine, ali su definitivno bizarne i neubičajene. Razne skulpture i murali sa vidljivim masonskim simbolima, a dal se iza svega krije neka skrivena poruka odlučite sami. U nastavku se nalaze slike koje se na to odnose:


Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #76 u: Travanj 08, 2013, 23:42:16 »
Nesto crnije, negativnije, ruznije, bizarnije i misticnije nisam vidio vec dugo, dugo vremena.

Naprosto ne mogu vjerovati svojim ocima kakvi su to izopacenici radili, i s kojom namjerom (jos bolje pitanje) to je jos laka rijec za njih. Naravno, vodili su se time kako ljudi nece skuziti niti razumijeti (n)ista o cijelom kompleksu i njegovoj infrastrukturi.

Mislio sam da ce nakon murala stati, jer jos u muralima ima gomila skrivenih poruka (uvjeren sam da ima, i koju kuzi samo elita), a kad ono, cijelo mnostvo stvari koje su bas kao stvorene za teorije zavjere!

Naravno, sve je ovo samo moje malo  misljenje.


Ako mi mozes dati koju korisnu poveznicu kako bih jos vise istrazio o ovom slucaju, bio bih ti zahvalan.
« Zadnja izmjena: Travanj 08, 2013, 23:44:46 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #77 u: Travanj 09, 2013, 00:05:42 »
http://www.bibliotecapleyades.net/branton/esp_dulcebook33d.htm#Interview%20with%20Alex%20Christopher

Denver Airport Underground base and weird murals

Dalje sam googlaj  thumbs1

Takve simbolike imaš sve i svuda i sigurno nije slučajna, samo što se teorije zavjere uspješno ismijavaju pa ljudi ne vjeruju niti u neke banalne stvari koje im se pred nosom rade.
Čak da i nema nikakvih skrivenih poruka, svejedno je neprikladno za aerodrom. Zamisli, ideš na prvi let u životu i svuda oko tebe samo prizori smrti - ništ nije tamo slučajno, a na otvaranju je bila sva moguća elita koja vodi ovaj svijet direktno i indirektno.

Offline LukaM 110

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #78 u: Travanj 09, 2013, 06:17:53 »
Nije mi jasno ovo jer poruke bas i nisu skrivene. Sve se jos dosta jasno vidi i kako su uopce to mogli izgraditi i misliti da netko nec shvatiti. Murali su crtani tako jezivim i mracnim stilom da uopce ne pasu na aerodrom, a ovim skulpturama mjesto na aerodromu takodjer sigurno nije. Mene bi tamo bilo strah ukrcati se na avion.

Offline doktor1

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #79 u: Travanj 09, 2013, 11:32:29 »
Ma sve te zavjere su mi bla bla...
Naravno ne mislim da smo sami u ovom svemiru jer ako jesmo jadna mu majka, (svemiru naravno)...

Samo vječito ti mali zeleni fizički izgledaju kao i mi.. Ruke, noge, prsti, vrat, glava... Zar smo mi osnovna baza kako sav život u svemiru izgleda, (pa nismo u Skyrimu da svi živi imaju istu anatomiju osim ludare)? Prije bi rekao da su ti "mali zeleni" plod raznih mutacija i testiranja raznih sranja na ljudima.. Pa ih zato ljudi "vide" okolo di feštaju, lete u tavama ili šta već...

Pa onaj dokumentarac... Tamo žena pizdi kako se je pred nju pojavila svjetlost, stvorio zeleni i olfo je pitao dali hoće na testiranja bla bla, a ono olfo pa da bi mogla, da nezna... ma daj ne seri ženo!! Možda ga je pozvala i na čevape da uz hranu ljepo smireno prodiskutiraju o uvjetima "testiranja" nad njom i tako to..
Ma daj, da mi dođe zeleni sigurno bi zapalio cigaru sa njim i "pričao... Odmah bi nastupilo ovo...

Coyote catches Road Runner - YouTube


i kud koji mili moji, (u videu kojot = vanzemaljac, a ja = "kmi kmi")...

A tko je čitao knjige od Arthur C. Clarkea zna kako čovjek ima zanimljivo mišljenje o malim zelenima, njihovom izgledu, životu sa nama...

I vječito se kvare ti njihovi "leteći pijati"? Pa gori su od Concordea. Imaju neke ultra tehnologije i vječito padaju po nekim pustinjama, šumama. Kako to da se ni jedan nije srušio direktno u centar nekog velegrada, grada itd. Vječito padaju u šumama. Ili to stanu u neki drive in pa se uroljaju i onda ih jebe kontorla tanjura, pijata , tave, tacne ili čega već..

I zbilja vole Ameriku, ali dobro za to ima objašnjenje - sugurno u nekoj galaksiji far far away u nekom soničnom cinestaru gledaju američke blockbustere i vide kako je Downey Jr. cool u odjelu pa odluče najviše tamo padat po pustinjama i šumama nadajući da će Iron Man doći po njih... Dobro tu i tamo u Rusiju jer ipak sigruno u Sonic Daily Century Times vide i koju sliku mačo Putina pa odu bacit oko... Nikako da dođu na ovu našu ljepu obalu, u Bosnu vidjet Mujotove piramide i tako to... Očito nemamo izaslanika u galaksiji far far away...
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2013, 11:36:31 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #80 u: Travanj 09, 2013, 11:39:01 »
I vječito se kvare ti njihovi "leteći pijati"? Pa gori su od Concordea. Imaju neke ultra tehnologije i vječito padaju po nekim pustinjama, šumama. Kako to da se ni jedan nije srušio direktno u centar nekog velegrada, grada itd. Vječito padaju u šumama. Ili to stanu u neki drive in pa se uroljaju i onda ih jebe kontorla tanjura, pijata , tave, tacne ili čega već..


Made in China. cer1njo

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #81 u: Travanj 09, 2013, 18:07:39 »
 cer1njo

OBAMA'S ALIEN SECRET SERVICE spotted at 2012 AIPAC Conference!!?? 3 angles (HD)


??

Isprva sam mislio da je shapeshifter lik na 0.16 ;D

EDIT:
Prvi komentar ispod videa govori kako je taj lik ova osoba: http://www.google.hr/search?q=dan+bongino&hl=hr&client=firefox-a&hs=M8w&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=QTxkUceVCYGK4ASPzoCgDQ&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1366&bih=610#imgrc=_

Ako je to on, onda je u najmanju ruku hibrid ;D

EDIT 2: nekako mislim da je ovo bezveze...
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2013, 18:11:03 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #82 u: Travanj 09, 2013, 18:14:22 »
Koji treeeeš hahaha zanimljivo kak uvek na takvim videima najgora kamera uhvati bitan dio.  cer1njo

HADE i onda op, odjednom zapravo ono bitno je uhvatila kamera koja to nije.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #83 u: Travanj 09, 2013, 18:22:17 »
Ma da, smiješno mi je to bilo. I kasnije sam shvatio da je to sve glupasto, da se pokupi koji like i da skupi tisuće pogleda.
Ali ajde, da zabavi narod ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #84 u: Travanj 09, 2013, 18:26:07 »
Čekam ovo:



A ne ovo:



I onda dok mi u današnje vreme zblurane i nekakve nervozne slike/video SNIMKE dene i pokuša prodati - ma daj beži.

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #85 u: Travanj 09, 2013, 18:33:17 »
Glupost, i HD snimka more biti montaža. Ja čekam da navrate do mene na pivu i da odigramo koju partiju u split-screenu.


Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #86 u: Travanj 09, 2013, 18:36:26 »
Ma normalno, al tak i tak u današnje vreme bi se i na kvalitetnoj HD montaži vidlo (ko ima bar malo smisla za informatiku) da je montaža + sigurno bi ti se prije poigrala s mozgom takva snimka nego ovo mutno čudo u kojem slučaju bi svi mi zgledali ko vanzemaljci pod tim kutem, oštrinom slike i osvjetljenjem.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #87 u: Travanj 09, 2013, 18:37:42 »
Telepatijom će te 00bijati ;D
Bit će spawn rapea cer1njo
I onda kad poludiš, bit će ovo:

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #88 u: Travanj 09, 2013, 18:42:49 »
Sad se neki dokumentarac najavljuje onako, kao da su našli pravog malog zelenog (doslovno malog circa 15cm, za boju ne znam). Treba i to čudo videti i onda samo čekati kad bude rečeno da je lažnjak.  cer1njo

On ima "dokaze" da izvanzemaljci postoje: "Kad shvatite kako funkcioniraju neće vam trebati nafta ni nuklearna energija" - black - Index.hr

A možda bu HADE!!!

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #89 u: Travanj 09, 2013, 19:24:48 »
 @DogZy
cer1njo cer1njo thumbs1

Inače, ima puno zanimljivijih stvari od NLO fenomena i vanzemaljaca koje bi bilo lijepo vidjeti u ovoj temi.
U početku to ljude fascinira, ali zadnjih nekoliko godina najviše mozgam i čitam teme kojima se metafizika bavi. Jako čvrsto znanstveno uporište koje nadilazi znanost i ide u sfere koje moderna znanost ignorira jer trenutno nema pravih odgovora, a da ne govorim da se previše fokusiraju samo na materijalizam. Ok, kvantna mehanika i razne teorije kao što je teorija struna itd. idu u dobrom smjeru. Mainstream ispljuvci afirmiranih znanstvenika = mainstream ispljuvci teoretičara zavjera bez podloge. Razlog? Skriveni interesi i djelovanje na uzici, ali ako igraš po pravilima imaš potporu te znanstvene zajednice - bez obzira koliko neke stvari o kojima pišeš NEMAJU APSOLUTNO SMISLA. Revolucionarne ideje makar i djeluješ totalno na znanstvenoj/profesionalnoj razini uz odgovarajuće dokaze su često odbačene. Neposlušnost se kažnjava ismijavanjem i izbacivanjem iz "kruga povjerenja" a to znači da možeš djelovati samo na alternativnoj razini (nikakve teorije zavjere i mali zeleni brije, već ambiciozniji pokušaji rješavanja nepoznanica) zbog čega neće doprijeti do širokog kruga ljudi. Da ne govorim koliko ima starih prdonja darwinista koji nisu ni po čemu znanstveniji od zagovaratelja kreacionizma. Dogma unutar znanstvenih krugova koja se furiozno brani. Klanjanje nekim idolima koje novi pogledi na svijet ugrožavaju, a već sam pisao primjere i rupe koje imaju neke od tih starih općeprihvaćenih teorija koje se još uvijek uče u školi. Poanta je da jednostavno moraš proučiti i ono što zagovaraš i ono što se kosi s tvojim stajalištima, tek onda možeš dobiti neku širu sliku i izvući zaključke.

Uglavnom, nema mi gore od rasprava o takvim temema s ljudima koji samo svoje teraju, bez obzira dal bili skeptici ili zagovaratelji (mentalni sklop je uglavnom isti) pogotovo dok misle da nakon što su pročitali "zbrajanje i oduzimanje" znaju na koji način cjelokupna "matematika" funkcionira  cer1njo