Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2013  (Posjeta: 38870 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Pro Evolution Soccer 2013
« u: Travanj 30, 2012, 22:28:32 »


Službeni cover za Europu.
Stigla nam je najava 2 trailera i mnoštvo slika.Koliko se zna novi PES će koristiti novi engine ali još nije poznato koji.Evo više detalja.

PES FullControl označava novu mogućnost potpune "ručne" kontrole u dodavanju, ali i pucanju na gol, a pod istim terminom developer navodi i još veću slobodu pokreta pri općenitom kretanju s loptom.

Player ID komponenta obećava da će svaki poznatiji igrač imati svoje prave poteze i animacije, kao i vjerodostojne atribute. Neki će igrači trčati baš onako kako to rade u stvarnom životu, a Konami navodi da će se postava vjernih animacija proširiti i na način na koji štite loptu, pucaju pa čak i slave zgoditke. Golmani će također dobiti ovaj tretman boljih i vjernijih animacija.Player ID nisu samo animacije koje su jedinstvene, već utiče i na igru. Naprimer kao u stvarnom životu Xavi može izvesti oštar okret za 180 stepeni spoljnom ili unutrašnjom stranom kopačke koristeći R2 dugme, tu je jasno da to nije samo lepa animacija već to itekako ima uticaja u igri.
Bližu kontrolu lopte sa R2 će mnogo bolje izvoditi igrači sa visokom dribling ocenom. Tako će Inijesta koji je veoma spretan pri driblingu pomoću R2 imati bližu kontrolu lopte, tako da kad se nađe u tesnom prostoru prebacivaće loptu sa jedne na drugu nogu. To je jedinstvena side step animacija gde Xavi tesno drži loptu između nogu i može da se završi ubrzanjem gde lako beži od protivnika. Onda, Riberi koristi svoju petu pri izvođenju marsejskog ruleta, Neymar može da izvede njegov dribling koji je postao njegov zaštitni znak gde nogu vrti iznad lopte pripremajući se da izvede nastavak driblinga, dok sa druge strane u odbrani ćete moći  na razne načine da blokirate udarac, pa čak i na način  kao što je to Terry izveo sa svojim supermen bacanjem

ProActive AI u suštini znači pametnije računalne protivnike i suigrače koji bi se zbog ove komponente trebali ponašati logičnije. Da bi poradili na ovome segmentu Konami naglašava kako su surađivali s fanovima PES-a koji su govorili što točno ne valja. Posebno je naglašen često kritizirani golman koji bi u PES 2013 trebao bolje reagirati u raznim situacijama.

Golmani su bili najviše traženi element igre za koji su fanovi zahtevali da bude unapređen, tako da je Konami proveo dosta vremena i napora kako bi ih poboljšao, njihove animacije kao i njihov AI.
Ove godine možemo biti veoma optimistični, golmani su totalno unapređeni počevši od potpuno novih animacija koje će izvoditi u zavisnosti od situacije, odbrana jednom rukom, različite reakcije kod 1 na 1,  pri pokušaju loba i td., sad sve to izgleda sveže i novo. Čak i u ovoj ranoj fazi pokreti i opšte ponašanje golmana je daleko ispred onoga iz predhodnim verzijama.
Druga novina je ta da će korisnik imati bolju i bržu kontrolu nad golmanom, što vam može omogućiti brze kontre. Imaćete Power Bar kojim kontrolišete ispucavanje i bacanje lopte, s tim i veću preciznost i kontrolu gde želite da pošaljete loptu
DEBUT TRAILER
PES 2013 Debut Trailer

E3 Interview and feature presentation.
[NEW & OFFICIAL] PES 2013 Producer Interview and feature presentation [E3 2012] HD


E3 Trailer

[NEW & OFFICIAL] PES 2013 Trailer [E3 2012] HD



















« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2012, 12:24:06 od Kole »

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #1 u: Travanj 30, 2012, 22:30:37 »
Da bar ispadne dobro, od Fife 2011 sam se zarazio s Fifom a Pes nisam više ni igrao. Moraju se puno potrudit da nadmaše Fifu.

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #2 u: Travanj 30, 2012, 22:31:28 »
Ja svaki dan halam pes online na pc-u.Brijem da imam preko 600 tekmi odigrano samo u online modu :)

Offline Wulf

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #3 u: Svibanj 01, 2012, 15:37:35 »
ja sam izgubio volju za PESom od 2009 ili 2010... jer mi je katastrofa skroz...
igrao sam 2011 i jednostavno sam izgubio volju, priznajem nisam neki igrač, ali određene situacije koje se znaju dogoditi... dođe mi da zaplačem..
2012 je pokazao neki napredak, ali svejedno, ovo z golmanima mi uništi volju skroz...

malo da se nadovežem na trailer, nemojte me krivo shvatiti, ali iznosim svoje neko viđenje... koji kurac forsaju tog Ronalda... frajer nije uopće tak nekaj brz ili dobar... ko ona reklama sa Bugatti Veyronom.. Seriously??!
naravno, drugačije bi gledo na njega, da se zna ponašati ;)

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #4 u: Svibanj 01, 2012, 16:32:36 »

malo da se nadovežem na trailer, nemojte me krivo shvatiti, ali iznosim svoje neko viđenje... koji kurac forsaju tog Ronalda... frajer nije uopće tak nekaj brz ili dobar...

To trolaš ili za ozbiljno??????

Offline Wulf

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #5 u: Svibanj 01, 2012, 22:33:50 »
ne ozbiljno... ok kužim, on je igračina i pol i neznam.. ali on je meni - komercijala :l
igra fino i sve to, ali kao čovjek/igrač sucks bigtime...

možda pričam gluposti jer ni ne pratim toliko nogomet neznam kak je na terenu, kao i ostatak europe, ali ono kaj sam vidio - već mi je bilo zlo od toga...
Nisam vidio nijednog igrača koji je toliko exponiran od strane javnosti kao on.

Offline Cole™

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #6 u: Svibanj 01, 2012, 23:27:26 »
Malo pričaš bedastoće da.
On je igračina i to samo takva, po meni najsavršeniji/najbolji udarac na svijetu, nešto savršeno i čudesno. Ali isto tako i najveća ljiga koja je igrala nogomet uz Inzaghija. Neznam nepodnosim ih kao pojave. Kao igračine su priznati samo tako. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #7 u: Svibanj 01, 2012, 23:31:22 »
 cer1njo na komercijalu.
Pa apsolutno svakoj zvijezdi se to moze predbacivati, ali bili bi glupi da odbiju razne sponzore od kojih najvise i zaradjuju - pogotovo razne reklame. Druga je stvar kaj nam se on gadi kao osoba. Igrac je vrhunski, ali ga isto ne podnosim iako volim Real  :P

Offline Wulf

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #8 u: Svibanj 02, 2012, 10:04:39 »
Najviše mi se zgadio kad su igrali kod nas i kad je kasnije davao izjavu svojoj novinarki i ona još onak, aj pokaži na kameri di su te ozlijedili.... I onda on još kaže, ovo nije nogomet, pregrubi su i suci bi trebali paziti na bolje igrače da im se to ne događa... ono koji kurac?!
znači ove ostale se smije gaziti i neznam kaj raditi, ali njega i njegove kolege i još neke "ugledne" dobre nogometaše ne smije? Oo

back on topic:
budem baš pratio vijesti za PES2013 i izgleda ko da će sigurno biti poboljšanja s obzirom na 2010/11/12, budem isprobao sigurno :)

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #9 u: Svibanj 02, 2012, 12:40:16 »
Ronaldo je odličan igrač to mu se mora priznat.

Ali da kao čovijek je totalno jadan, ponašanje mu je na -0.

Offline s2000

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #10 u: Svibanj 02, 2012, 20:25:05 »
Ja cu odigrat i ovaj Pes bez obzira kakav bio,jer sam na neki nacin Fan Boy  shy1

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #11 u: Svibanj 03, 2012, 16:04:22 »
Ja svaki pes igram pa ću i ovaj sigirno.Također :D
Već je prednaručen u infomarku.Još samo 5 mjeseci haha :)
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2012, 20:53:40 od Tommy_CRO »

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #12 u: Svibanj 26, 2012, 20:56:16 »
7 dana do pressice Konamija na E3.Očekuje se gameplay videići,skrinsi i nove informacije.Stay Tuned ppl.

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #13 u: Svibanj 26, 2012, 21:02:03 »
Jedva čekam.

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #14 u: Svibanj 26, 2012, 21:20:12 »
Me too,Man  thumbs1