Autor Tema: Call of Duty: Black Ops 2  (Posjeta: 29869 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #60 u: Listopad 17, 2012, 18:05:25 »
Nije da nisam nahajpan al ono očekuje se. Prije svega prvo odigrat Hitmana  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #61 u: Listopad 17, 2012, 21:01:24 »
Ja vjerojatno i ovaj COD preskačem, jednostavno iz razloga što mi je serijal dosadio.

Offline Iceman

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #62 u: Listopad 17, 2012, 23:25:21 »
Teško da ću ovo odigrati, ustvari uopće me ne zanima. Još nisam ni Black ops i MW 3 odigrao (na čekanju su), ali ovo ne jer moderni setting mi nije privlačan. Nadao sam se da će izbaciti WW2 setting, ali izgleda da ništa od toga.
Definitivno najbolji cod mi je COD2, COD MW i COD 1 - united offensive

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #63 u: Listopad 18, 2012, 13:58:48 »
Odigraj onda barem prvi Black Ops, stvarno je pored MW najbolji u serijalu. Neki elementi su čak i blji nego u MW a nije moderno doba  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #64 u: Listopad 18, 2012, 16:33:17 »
Sjećam se da mi je Black Ops bio ne igriv bez ptacheva, igra je trzala ko luda. Dok je nakon patcheva letila.

Offline versus

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #65 u: Listopad 18, 2012, 16:46:53 »
u BO1, misija Laos, brod na rijeci, a u pozadini svira "Sympathy for the devil", nenadjebivo
barem nama, koji preferiramo WW2 i preziremo lasere
meni je to najbolji nastavak još od CoD 2 i fantastičnih MP mapa (Carentan, Toujane, Burgundy....ehhhh) čega se većina ne sjeća ionako  ;D

najavljivali su da je za Black Ops 2 muziku slagao Trent Reznor
što je odlično
no,
na jednom previewu Avenged Sevenfold (ne volem avenged sevenfold)
na drugom previewu AC/DC (ne volem ac dc)
i još uvale lasere i nevidljiva odijela i mini helikoptere, a i zombiji su se već udomaćili.... brijem da ću zaobići ovaj nastavak.

Offline s2000

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #66 u: Listopad 18, 2012, 17:56:15 »
Meni je COD BO prva igrica za PS3 i najbolji COD od svih,tako da će se i dvojka igrat.Izgleda jako dobro,e sad,kakav će biti to ćemo vidjet,još je rano donosit odluke.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #67 u: Listopad 18, 2012, 17:58:03 »
CoD Black Ops - barebone rula, kalaš i deri, kak veli versus - nikakvi laseri i gluposti. I setting je fenomenalan.

Offline DogZy

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #68 u: Listopad 18, 2012, 18:43:55 »
Jedino taj mod i igram na BO; barebones, pure i classic. Mali i veliki kalas, 3, 5 i 7 killeva airstrikeovi i deri. I nekad zaigram wager matcheve, tipa one in the chamer ili gun game. To su bili gusti i bilo bi lijepo da s tim modovima nastave i u BO2.

Eh da, Rolling Stonesi u Laosu i CCR u Vijetnamu ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #69 u: Listopad 19, 2012, 01:33:55 »
Eh da, Rolling Stonesi u Laosu i CCR u Vijetnamu ave1

 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #70 u: Listopad 19, 2012, 10:25:31 »
Uzalud im glazbena podloga kad nisu sposobni dostaviti imerzivno SP iskustvo.
BF Vietnam koji cak nema ni SP komponentu je deset puta vise atmosfericniji dok se u pozadini puste navedene stvari.
To je trebalo biti kao neko nabrijavanje igraca i tribute kultnim filmovima tipa: Apocalypse Now, Full Metal Jacket, Platoon itd.
A dobili smo gameplay iskustvo jednako Space Invadersima (cak i tamo imate vise slobode), oni camci dolaze kao na pokretnoj traci.
Nekad me to uzbudjivalo (prve Cod igre), ali danas je to zastarelo i jedva cekam novu generaciju da se nesto promijeni po tom pitanju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #71 u: Listopad 19, 2012, 10:46:42 »
Meni je bilo zabavno, i atmosferično i onako, ne znam  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #72 u: Studeni 11, 2012, 02:24:04 »
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #73 u: Studeni 12, 2012, 00:22:12 »
To čudo danas izlazi. Odigrat ću sp kao i svaki. Koristi igra DX11 pa će valjda i bit nešto lijepša. Sam oda ju optimiziraju dobro. Ne ko prošli Black ops  kava1

Offline budainka16

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #74 u: Studeni 12, 2012, 09:26:58 »
 charlie INTEL: A Call of Duty, Black Ops 2, Modern Warfare 3 BLOG - Black Ops 2 Code of Conduct revealed

Pazi se ako imaš Steam na kompu da ti ne nabace ban ako misliš na  šofe1 šofe1 verziju  sm1jeh
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."