Gran Turismo > Nissan GT Academy 2012

Round 1-2 & 3-4 Rasprave

(1/3) > >>

Thergothon:


Ovdje raspravljajte o svemu sto se tice rundi navedenih u naslovo teme i trenutno jedinih nam dostupnih.
O svemu sto vam pada na pamet. Raspored natjecanja, izbor automobila, tezina i izazov ponudjenih testova itd.

Thergothon:
Moja vremena su objavljena i nemam namjeru vise ih poboljsavati.
Cekam malo kompleksnije i duze evente. Ima jos mjesta za popravak, samo kaj ja nemam vremena.

Nadam se da i ostatak ekipe misli sudjelovati i postati svoja vremena u teme predvidjene za to  p1va

DogZy:
Apsolutno mrtvilo. cry1
Do sutra!! Kada cu te Thergothone natjerati da se vratis na poboljsavanje rezultata! thumbs1
Da nas je vise tu aktivno, mogli smo napraviti i neko natjecanje tko ima bolja vremena, koje mu je najbolje mjesto na ljestvici pa onda i neko bodovanje kao stimulans kadt1kažem

I dare you Ther!

DogZy:
Vremena sam objavio, namučio sam se oko zadnja dva. Zadovoljan rezultatima koje sam ostvario, dao sam svoj maximum i sad me ruke bole od stiskanja volana ;D

Montoya:
Ja sam eto svoje u prve dvije runde odvozil.
Zlata su tu, a to je najbitnije za HR!

Nakon rastanka s volanom, za nikaj više od toga nemam ni volje...nebitno mi je kaj bum zadnji na ljestvicama.
Sve su to vremena iz prvog ili drugog pokušaja, ide to još dosta dole ali velim, jednostavno postoji neka barijera dok vozim, a u rukama nemam volan.
Da ne velim kolko mi fale online susreti, no tome tu nije mjesto.

Jučer, u vrijeme dok sam ja završil 2. rundu, stanje je bilo ovakvo:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju