Autor Tema: Rekreacija  (Posjeta: 149610 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Rekreacija
« Odgovori #135 u: Srpanj 20, 2014, 19:32:39 »
Jesi živ lol  cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #136 u: Srpanj 20, 2014, 19:50:29 »
Ma nije udes....  ;D

Otpeljo u subotu biciklu u ROG da mi zamjene osovinu jer se sve klimalo da bi došao tamo, (zvao sam u petak i rekli mi da dođem; rezervirao još volan, ručice, mjenjač) i djelatnik mi kaže:
"To je stara bicikla, nemamo mi alat za to, ništa od promjene..."

A dobro, došao doma, rastavio biciklu, uzeo macu u ruke i izbio sve to sam... Sutra po novu osovinu i ležajeve jer je stara pojedena, a o "ležajevima" da ni ne pričam



Odmah ću si i monitrato Shimano pogon te novu lulu volana podesviu po visini pošto mi je sada volan poprilično nisko te novi volan







To sam bio sve već naručio u šestom mjesecu no odust radi raznih problema...

Još onda sljedi promjena prednjeg mjenjača te ručica mjenjača/kočnice no to moram vozit njima jer nemam alat za lanac, ali onda kada vidim da će mi za to uzet 180 kuna malo se češkam po glavi.. Sve mogu sam osim prednjeg mjenjača zato sam još u nedoumici dali da ga uopće mjenjam dok radi svoj posao kako treba...


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #137 u: Srpanj 22, 2014, 11:21:50 »
Ta zamjena svih dijelova me podsjeća na

Trigger's Broom - YouTube


 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #138 u: Srpanj 22, 2014, 22:40:09 »
Mene podsjeća da nemam 2500 kn za biciklu koju bi htjeo i koja bi za ma mene bila dovoljna, pa krpam ovo sranje sa 600 kn kojih imam...

Na ništa drugo me ovo jebeno ne podsjeća, vjeruj mi, osim za to da trenutno nemam pare za kvalitetniju biciklu... Ako ćeš mi ti kupit biciklu od 24 000 kn koju trenutno pikiram, neću se bunit uopće... Platim ti i pivo...
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2014, 22:42:31 od doktor1 »

Offline speedy56

Odg: Rekreacija
« Odgovori #139 u: Srpanj 23, 2014, 09:57:12 »
Jučer bio na triatlonu
Otrčao nekih 6km, odmah nakon toga malo plivao i kasnije navečer 20ak km bicickl po obali

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #140 u: Srpanj 23, 2014, 17:00:39 »
Došla danas osovina i šalica i kupljn ostatak...



Posloženo...



Još prednji mjenjač, ručice mejenjača + ručice kočnica i kočnice te novi sic..
Ovaj nadam se... Danas bi ga uzeo ali ga nije bilo...


Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #141 u: Srpanj 25, 2014, 13:44:26 »
Jedna umjetnička sa današnje rute...



Prošao kraj ludnice - Lopača, i odmah nakon nje kraj konjičkog kluba punog konja i ipak sam došao doma... Zbilja riskantna ruta...

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #142 u: Srpanj 26, 2014, 15:25:54 »
Jučer bio na triatlonu
Otrčao nekih 6km, odmah nakon toga malo plivao i kasnije navečer 20ak km bicickl po obali

Svaka čast!

Ja sam na biatlonu ;D ...plivanje i trčanje. Zasad plivam svaki dan po km, a trčim svaki drugi po 3-4 km.

@doktor
Lijepa fotka.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Rekreacija
« Odgovori #143 u: Srpanj 31, 2014, 13:39:59 »
di mogu najti camelbackove? ili ruksake sa mjehurom za vodu? ili mjehur za vodu? ili koja je već terminologija...
Našao sam nešto, al je dućan u Puli  hmm

Offline CROKiXi

Odg: Rekreacija
« Odgovori #144 u: Srpanj 31, 2014, 16:32:25 »
Camelbak imaš u VivaSport.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Rekreacija
« Odgovori #145 u: Srpanj 31, 2014, 17:26:45 »
Dugo selo ha? Bum skocio tamo sad prek godisnjeg pa pogledo kaj imaju, thx thumbs1

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #146 u: Srpanj 31, 2014, 20:56:25 »
Jubilarni tisućiti kilometar od mjerenja sa Endomondo aplikacijom u četiri mjeseca...



Počeo vozit novu turu - do izvora Rječine... Mnogo svježije nego uz obalu



Par današnjih...

cesta prema Lopači - psihijatrijskoj bolnici



Rječina



Moje dvije prijateljice



Pogled prema Gorskom Kotaru

« Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2014, 21:00:15 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #147 u: Kolovoz 01, 2014, 10:14:46 »
di mogu najti camelbackove? ili ruksake sa mjehurom za vodu? ili mjehur za vodu? ili koja je već terminologija...
Našao sam nešto, al je dućan u Puli  hmm

Imaš i u onom planinarskom dućanu preko puta Petrove crkve tj malo niže prema centru. A i u nekim bike dućanima. I mislim u Hervisu ili Intersportu ili tako nešto sam vidio. Zapravo ima ih na dosta mjesta
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Rekreacija
« Odgovori #148 u: Kolovoz 01, 2014, 10:32:19 »
Gledo sam po netu, al izgleda da bi bilo najbolje otic i pogleat

Offline speedy56

Odg: Rekreacija
« Odgovori #149 u: Kolovoz 02, 2014, 22:08:10 »
Jučer sam biciklom bio na šibenskom mostu  kuul
Ne mjerim Sports Trackerom pa ne mogu postat, nego skupocjenim brzinomjerom iz Lidla  :P koji je rekao 47km. Uz malo vozikanja po Vodicama i Tribunju (mjesto 3km od Vodica) ja sam zadovoljan