Autor Tema: Rekreacija  (Posjeta: 149246 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #210 u: Travanj 29, 2015, 20:50:38 »
Montič mi fura Smart-sam 26x2.25 (ja uzeo, čak možda tu za Zagorje i malo previše, recimo 2.1 bi bio optimum i bolje na asfaltu, ali dolje po moru dušu dalo za one kamenjare  shy1 ), a na specki imam Michelin Lithion 2 700x23c (u vrlo dobrom stanju ostale od prošlog vlasnika).

Švalbice nikad više nebum zel.
Jesu dobre su, al se troše užas. Continental je majka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Rekreacija
« Odgovori #211 u: Travanj 29, 2015, 21:41:17 »
Švalbice nikad više nebum zel.
Jesu dobre su, al se troše užas. Continental je majka.

Slažem se! Do sada sam imao Conti Race King i predobra je guma, nepoderiva.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #212 u: Travanj 30, 2015, 09:43:09 »
Nemam bic više/trenutno, ali - Maxxis  thumbs1

Koštaju kao suvo zlato ali vrijede
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #213 u: Svibanj 04, 2015, 13:35:51 »
Danas napokon otpeljo normalan đir



I usput uzeo novi sic i ručice za kočnice, (koje morma montirat)


Offline Praetorian

Odg: Rekreacija
« Odgovori #214 u: Svibanj 04, 2015, 18:11:10 »
Ja si kupio kacigu, nosač za flašu i flašu :)

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #215 u: Svibanj 04, 2015, 18:41:17 »
Bolje da si za te novce kupio nosač za bidon i bidon, pijanac jedan. kava1



   cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Rekreacija
« Odgovori #216 u: Svibanj 04, 2015, 18:44:17 »
Hahaha
A nema vise pive za mene. Samo voda ili neko energetsko piće :D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #217 u: Svibanj 04, 2015, 19:28:38 »
Nisam znao bih li stavio ovo u onu "što vam uljepša dan" ili ovdje, no evo ovdje kad se već preseravamo endomondom tu  ;D

Jučer sam bio na Wings for Life utrci sa svojim faksom. Davali su prije par tjedana 50 entrya za studente i ja se javio. Već više puta u životu sam planirao na trku (bicikl/trčanje) pa me stalno nešto zeznulo, a sad iako sam u najgoroj formi praktički u zandjih 5 godina (osim onih 9 mjeseci što sam bio u kontroli leta i švedskoj  cer1njo), rekoh ajd barme imam priliku.

Do zadnjeg trena tj do dolaska na startnu ravninu nisam znao hoću li trčati iz fore, zajebancije, ili ozbiljno.

Napomena, tko ne zna - utrka se trči tako da u isto vrijeme svi kreću sa starta pri čemu se aktivira čip u "bib-u" i pola sata nakon starta kreće presretačko vozilo sa istog tog starta i kako prestiže kojeg natjecatelja, deaktivira se čip i za njega je utrka gotova. Znači bježi se od auta, koga zadnjeg ulovi, pobjednik  ;D

No onda sma došao na tu startnu ravninu i osjećao se dobro te rekoh, ajmo. Dodatna motivacija mi je bila što sma čuo da je rekord faksa 21km a kako sma se super osjećao, rekoh, možda mogu...

Iako mi je do jučer najviše ikad pretrčano bilo 14km, bio sam optimističan i znao da sam uvijek mogoa i više samo nisam imao volje/motivacije.

I ukratko, pretrčao sam na kraju 22,69km, bio 288. od preko 3000 natjecatelja
256. od 1700 muških
41. od skoro 350 u klasi (muški 25-30 godina)
1. od 47 sa svog faksa

Jako sam zadvoljan s obzirom na manjak forme koji sam spomenuo, plus činjenicu da sam cijeli taj vikend pre drtku živio hedonistički, vidio se s frendom s kojim nisma dugo i sa kumom slavio još jedno kumstvo te sam se nažderao mesa, majoneza, nekoliko čokolada, kolača, pola pikse nutelle, nekoliko vrećica čipsa, popio više pivi, sokova itd itd, a pred samu trku nisam mogao odoljeti nekoliko kugli sladoleda sa Kalelarge  cer1njo

A i mislim da je jedno najmanje trećina ako ne i više ljudi bilo ozbiljnih natjecatelja i članova raznih klubova, i na žalost na rankingsima ne postoji filtar amatera i profesionalaca odn ovakvih padobranaca poput mene i onih iz atletskih, maratonskih i triatlonskih klubova (kakvih je bilo gro), ali ugrubo gledano, mislim da sma i u Zadru ali i globlano u 5% najboljih amatera rekreativaca. Još malo preseravanja jel  kuul

A inače prvi put sam bio u Zadru i divno mi ga je bilo vidjeti na ovaj način. Tj prije trke sam prošetao starim gradom, od orgulja preko Kalelarge do Sveučilišta u Zadru a tokom trke pretrčao cijeli grad plus okolicuod Bibinja preko Sukošana do Sv. Filip Jakov. A atmosfera događa je nešto fantastično. Toliko pozitivne energije, svi ljudi složni u jendom, što natjecatelji, što navijači uz cestu kojih je bilo cijelom dužinom gdje god ima najmanje naselje, prekrasno nešto.

Jedva čekam ponoviti, bilo na toj trci, bilo negdje prije, nadam se samo da će mi moj posao sa kojim krećem za koji mjesec dozvoliti vremena a i snage za trening i ozbiljnije bacanje u natjecanja  sm1jeh






Inače vrijeme polumaratona (koji sam sad prvi put istrčao) mi je 1h48min
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Rekreacija
« Odgovori #218 u: Svibanj 04, 2015, 20:01:03 »
Svaka čast :)
Ja uopće nemam kondicije za trčanje,  bio bi zadnji xD

Offline Punisher

Odg: Rekreacija
« Odgovori #219 u: Svibanj 04, 2015, 20:32:28 »
Čestitke Shimmy, jel se di mogu vidit svi natjecatelji, znam da mi je i bratić trčao pa da vidim koji je došao  cer1njo cer1njo

EDIT: nasao, vidim sad da je pretrčao 25,70 km i došao 136. jebeno, ja bi umro odmah XD
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2015, 20:38:17 od Punisher »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #220 u: Svibanj 04, 2015, 20:42:51 »
Priznaj to si napisao samo da kažeš da je tvoj bratić brži  :P

Možda sam i trčao sa njim jer sam bio sa istom ekipom veliku većinu puta, dok se zadnje km nismo odvojili kada sam ja izgubio snage

Hvala  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Rekreacija
« Odgovori #221 u: Svibanj 04, 2015, 21:25:20 »
Bravo thumbs1
Neki natjecatelj iz Zagorja je bio prvi, cca 55 km  pretrčanih ako sam dobro zapamtio..

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Punisher

Odg: Rekreacija
« Odgovori #222 u: Svibanj 04, 2015, 21:32:59 »
Priznaj to si napisao samo da kažeš da je tvoj bratić brži  :P

Možda sam i trčao sa njim jer sam bio sa istom ekipom veliku većinu puta, dok se zadnje km nismo odvojili kada sam ja izgubio snage

Hvala  thumbs1

ahaha da sam ja trčao bi napisao, ovako mi nije bila namjera umanjit tvoj rezultat, gratz ;)

Offline versus

Odg: Rekreacija
« Odgovori #223 u: Svibanj 04, 2015, 21:37:56 »
Čestitke Shimmy
statistički, ušao si u 10% najboljih  ;D

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #224 u: Svibanj 04, 2015, 21:45:44 »
Ajde da si ispravio i tu nepravdu dolaskom u Zadar hug1
Da je vremenski drugačije organizirano, sigurno bih i ja otrčao. Čestitke na sjajnom rezultatu, a vidim, tempo ti je bio više nego dobar - 5.13 min za kilometar, a kažeš da si se ugojio.  cer1njo
Kad je prije dva tjedna bio kros SN na Bundeku, otrčao sam i ja, ali 2km za 9m45s. Prosjek 4.52 min / km. 22 km se ne mogu usporediti s 2 km, naravno, samo se i ja hvalim.  :P Isto, nikakvih pripremi, (tjelo)vježbi u posljednih 5-6 mjeseci. Od tada sve više vježbam na snazi i izdržljivosti, bic, trčanje i "majmuniranje" na Jarunu kod ping-pong stolova na spravama.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.