Autor Tema: Rekreacija  (Posjeta: 149196 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Rekreacija
« Odgovori #240 u: Svibanj 05, 2015, 23:10:35 »
^^ to. thumbs1

Krađa bicikle 03.05.2015, Zagreb


Kolegi ukrali, a pjesma je ubila! ave1 ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Rekreacija
« Odgovori #241 u: Svibanj 06, 2015, 00:08:08 »
o Treku sam čuo samo najbolje
ništa, da ne uzurpiram temu previše s obzirom da nemam pojma o pojmu
vratim se s pitanjima kad budem imao jasnije smjernice  ;D

P.S. Shimmy, sve Deore koje sam gledao na MTB su na biciklima debelo preko 4tis a to mi je jednostavno previše

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #242 u: Svibanj 06, 2015, 00:59:37 »
Ae.
Malo sam se zajebao, imam Meridu, ali sam u tom trenutku u glavi imao Focus i napisao Focus.
Focus isto više nebi nikad kupio ni preporučio.

Čak mislim da sam htio napisat paralelno da izbjegneš Focus, nezz ni sam više xD.
Stari moj kupi bilo koji, sam gledaj da ti rama paše i sic, dalje ćemo lako.

Sve se da skidat, sve se da mjenjat. Ako nećeš bit zadovoljan opremom, sve se da prodat, sve se da kupit.
Tako da slobodno gledaj neki Cube, Meridu za novce koje ti želiš potrošit i to je to.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: Rekreacija
« Odgovori #243 u: Svibanj 06, 2015, 08:42:55 »
Baci oko na Ghost malo, pogotovo one Ebs modele, oni su povoljni.
Keindl je njihov zastupnik nakon propadanja Ozon sporta

Offline Wulf

Odg: Rekreacija
« Odgovori #244 u: Svibanj 06, 2015, 13:09:22 »
Kona  ;D

K-k-k-k-kombo breaker  cer1njo :P

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #245 u: Svibanj 06, 2015, 20:12:10 »
Kako je dobio preporuke.. Svako svoje trubi  ;D

Baš sam našo sliku kako je izgledala ova moja bicikla kada sam je dobio od bivšeg šefa/prijatelja, (još smo prijatelji  cer1njo)
I evo kako sada izgleda nakon točno godinu dana i 3000 km, (sada moram makar 4000 km otpeljat do 3 mjeseca 2016)



Sve osim rame i "felgi" je promjenjeno...
Zadnji mjenjač jer je stari otišo kvragu, (kao i prednji)..
Zadnji zupčanik promjenjen jer sam uzeo ručice mjenjača sa 7 brzina dok je zupčanik bio sa 6
Osovina, pogon i pedale jer su se stari djelovi doslovno raspali..
Lanac promjenjen jer je onaj bio u sumljivom stanju pa sam usput prilikom mejnjanja prednjeg mjenjača zamjenio i to...
Voaln i lula promjenjeni jer mi je stari bio preuzak i nizak...
Kočnice promjenjene jer one gore su bile smeće poveće...
Ručice kočnica promjenjene jer je desna ručica pukla...
Ručice mjenjača promjenjene jer su one na njoj bile nevjerovatno smeće...
Sic promjenjen radi guzice...
Gume... E jbga, potrošile se...

Sve je to otišlo kvragu nakon kakvih četiri mjeseca vožnje.. I tada stavljeni normalniji djelovi, (najslabiji Shimano mjenjač + Shimano Revoshift, ali i ti su 110 puta bolji od onog nekog no name sranja) te nikakvih problema do sada. Sada su samo ručice kočnica prdnule, a i tako sam ih imo namjeru promjenit...

Potrošeno novaca kao šta bi me negdje došla ova Nakamura, (koju je kupio prijatelj i prvo šta bi moro kupit jesu nova lula i volan jer ja sa svojiih 1.75 visine nisam mogo vozit tu bicikulu; kao da su me razapeli na križ) koju nikad nebi kupio nego bi te novce popio da nisam ovu biciklu dobio besplatno  cer1njo
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2015, 20:16:10 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Rekreacija
« Odgovori #246 u: Svibanj 10, 2015, 19:25:30 »
Danas otpeljo odličan đir... Samo šta sam krepan cjeli dan...



Ali dobro je, ovaj tjedan otpeljo 166 km koliko nisam skupa u ožujku i travnju...

Par slika...








Offline Wulf

Odg: Rekreacija
« Odgovori #247 u: Svibanj 10, 2015, 20:34:30 »
a jebote sports tracker... nemrem shareat  jaad
stavim poslije kaj sam vozio  :P

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #248 u: Svibanj 10, 2015, 23:18:38 »
Odvozio Tour de Tur grada Velike Gorice.
Bio 75 od 215 u XC utrci od 42 kilometara, sa prosječnom brzinom 21.4.
Zadovoljan dosta, ali može to puno bolje.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Rekreacija
« Odgovori #249 u: Svibanj 11, 2015, 02:20:13 »
Odvozio Tour de Tur grada Velike Gorice.
Bio 75 od 215 u XC utrci od 42 kilometara, sa prosječnom brzinom 21.4.
Zadovoljan dosta, ali može to puno bolje.


dobar si,fina kiloimetraža,ja svaki dan laganini 15 do30 km,kak mi puhne,al ovo s prosječnom brzinom......
ja stanem na espresso,koji pogled,čisto turistički kava1

Offline versus

Odg: Rekreacija
« Odgovori #250 u: Svibanj 11, 2015, 19:06:06 »
eto mene opet

ma imam jedno glupo pitanje
odma sam se ogradio, pa mi ne govorite da je glupo  ;D
i dalje valutiram bike
a ima nešto što mi ide nakurac
a kad smo kod kurca
upravo je to tematika  ;D
točnije to me brine malo

ma sicevi. Negdje sam čitao da ima za kupit onih siceva
koji imaju udubine ili što već, izoblikovani su tako da
da jeli...intimne zone i to.... fino sjednu

jer, ja bi volio, ako već pljunem par tisuća teško zarađenih kuna, da barem po 20-30km odradim u šutu
a ne bi volio baš da se osjećam.... jebeno. Mislim, doslovce .  ;D

istina za te siceve ?
ima ko kakav link za to ?

Offline Cole™

Odg: Rekreacija
« Odgovori #251 u: Svibanj 11, 2015, 20:18:09 »
Dođi u Zagreb ili u neki dućan gdje će ti izmjerit sjedne kosti.
Dođi u boksericama i laganoj trenirci, plus sjedni pred njima na bicikl.
Kada ti izmjere kosti savjetovat će ti sic, a ti ćeš vidjet do koliko možeš ići novčano.

Nikakve udubine za prostatu, tanki, duboki siceve. ;)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Rekreacija
« Odgovori #252 u: Svibanj 11, 2015, 21:07:46 »
Dođi u Zagreb ili u neki dućan gdje će ti izmjerit sjedne kosti.
Dođi u boksericama i laganoj trenirci, plus sjedni pred njima na bicikl.
Kada ti izmjere kosti savjetovat će ti sic, a ti ćeš vidjet do koliko možeš ići novčano.

Nikakve udubine za prostatu, tanki, duboki siceve. ;)

ja sam u ZG
koji dućan preporučuješ ?

Offline CROKiXi

Odg: Rekreacija
« Odgovori #253 u: Svibanj 11, 2015, 21:28:41 »
99 % sam siguran da ProteaJaska nudi mjerenje sjedne kosti. Nalaze se  iza glavnog željezničkog kolodvora, neznam koja je to ulica.
Ali možeš to doma  i sam izmjeriti ako sjedneš na komad stiropora ;)
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Rekreacija
« Odgovori #254 u: Svibanj 11, 2015, 22:08:20 »
Ja sam zadnjih skoro 10 godina vozio samo na tim sicevima sa rupama u sredini bez ikakva mjerenja ikad igdje i svaki mi je bio bolji nego bilo koji bez te rupe. E da, i sa gelom su svi bili, ugl baš sicevi za udobnost. Bili manje atraktivni i teži nego neki drugi ali ono, neću više nikad nislim vozit ako nema barem rupu, baš je olakšanje za onu zonu između muda i pakše  ;D

Ali ako tko radi ta mjerenja, odi, zašto ne  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.