Racing periferija > Logitech

Logitech G27

(1/10) > >>

Cole™:
Bio sam korisnik gotovo 2 godine Logitech G27 i o njemu mogu reći samo brojne pohvale. U svojem cijenovnom rangu daleko najbolji volan. Visoki stupanj uloženog/dobivenog.
Jak FFB i dobar osjećaj u rukama. Logitech Gaming Software je sjajna podrška za ovaj volan. Da se zadat primarne funkcije tipaka i mogućnosti koje nude postavke, te se tako nemorate zezat s postavkama u igrama.



Razlika u odnosu na starijeg brata G25 je u tome što ovaj potonji ima sekvencijalno šaltanje brzina na ručici mjenjača kao i standardno H šaltanje. Šteta što su to izostavili na novijem modelu volana. Pedale su isto tako vrlo kvalitetne i odlično odrađuju svoj posao. Imaju mogućnost prilagođavanja otpora što je vrlo korisno. Ko ima financijske uvijete ovaj volan ga neće razočarati. Kvaliteta i sami volan i više nego dobro služe svrsi te od mene možete dobiti samo preporuku.




--- Citat: ---Logitech G27 Force Feedback Racing wheel review l InsideSimRacing
--- Kraj citata ---

Lollik:
u planu mi je nabavka tog volana.

nadam se da ne ocekujem previse  cer1njo

najvise me fascinira taj mjenjac, mislim da cemo se dugo druziti zajedno shy1

koje igre preporucas za potpuno iskustvo voznje?

CROKiXi:
dakle na g27 je  isključivo H mjenjač i shifteri iza mjenjača, a na g25 se možeš okrenuti onaj gumb da mjenjač bude sekvenca?

Cole™:
Da.

@Lollik - DiRTove 2 i 3. Isto tako F1 2010/11. Race 07 itd. Ne pokušavaj arkade igrat s volanom, jer je mraljavo.
Ne pada mi na pamet sada još igre, ali radi sa svim igrama besprijekorno. ^^

CROKiXi:
Richarda odigraj malo  shy1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju