Autor Tema: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina  (Posjeta: 96829 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #30 u: Lipanj 08, 2012, 23:06:34 »
Šteta kaj je zabila Grčka, bilo bi jako slatko da otiđu s nulama i dvoznamenkastim brojem primljenih...da, pehar još "smrdi" na njihov bunker iz '04!

Imaš apsolutno krivi stav prema nogometu.  cry1
Neznam, nemreš živjet u prošlosti u vezi ničega, a kamoli nogometa ili utakmica/repka.

Grčka prošlost je nažalost i njihova sadašnjost, ponosno se drže svog "stila" i nakon promjene izbornika.
To za mene nije nogomet, drugo je recimo Italija, koja se također oduvijek oslanja na obranu, no to je jedan sasvim drugi pristup, redovito uz barem dvojicu virtuoza.

Nogomet bi se trebal igrati zbog i za publiku, pogotovo kad se radi o repkama!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #31 u: Lipanj 08, 2012, 23:07:16 »
Šteta kaj je zabila Grčka, bilo bi jako slatko da otiđu s nulama i dvoznamenkastim brojem primljenih...da, pehar još "smrdi" na njihov bunker iz '04!

Imaš apsolutno krivi stav prema nogometu.  cry1
Neznam, nemreš živjet u prošlosti u vezi ničega, a kamoli nogometa ili utakmica/repka.

Grčka prošlost je nažalost i njihova sadašnjost, ponosno se drže svog "stila" i nakon promjene izbornika.
To za mene nije nogomet
, drugo je recimo Italija, koja se također oduvijek oslanja na obranu, no to je jedan sasvim drugi pristup, redovito uz barem dvojicu virtuoza.

Nogomet bi se trebal igrati zbog i za publiku, pogotovo kad se radi o repkama!

Apsolutno se slažem.

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #32 u: Lipanj 08, 2012, 23:09:53 »
Sutra također odličan dan u 17:50 Nizozemska - Danska i u 20 : 35 Njemačka - Portugal.

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #33 u: Lipanj 08, 2012, 23:11:50 »
Sutra također odličan dan u 17:50 Nizozemska - Danska i u 20 : 35 Njemačka - Portugal.

To me zanima.A i Danska je opasna i svi ju smatraju autsajderom al ja vam kažem uzet će nekom bodove za one koje misle da će lako protiv njih.Čeka se nedjelja i prva igra Vatrenih.Jebote pa nemrem dočekat  thumbs1


Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #34 u: Lipanj 08, 2012, 23:14:12 »
Za dansku igra Agger iz Liverpoola.

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #35 u: Lipanj 08, 2012, 23:15:55 »
Šteta kaj je zabila Grčka, bilo bi jako slatko da otiđu s nulama i dvoznamenkastim brojem primljenih...da, pehar još "smrdi" na njihov bunker iz '04!

Imaš apsolutno krivi stav prema nogometu.  cry1
Neznam, nemreš živjet u prošlosti u vezi ničega, a kamoli nogometa ili utakmica/repka.

Grčka prošlost je nažalost i njihova sadašnjost, ponosno se drže svog "stila" i nakon promjene izbornika.
To za mene nije nogomet, drugo je recimo Italija, koja se također oduvijek oslanja na obranu, no to je jedan sasvim drugi pristup, redovito uz barem dvojicu virtuoza.

Nogomet bi se trebal igrati zbog i za publiku, pogotovo kad se radi o repkama!

Zaboravi da se nogomet igra za publiko, to je prestalo ulaskom u novi milenij. Od kada sam gledao polufinale LP Inter Barcelona i Chelsea Barcelona, prestao sam gledat nogomet na način, da treba pobjedit bolji. Počeo sam gledat ga na način da treba pobjedit onaj ko je lukaviji i srčaniji. Da je večeras Češka imala više sreće i kaznila promašaje #11 Rusije niko mi nebi mogao reć, tj. uvjerit da je to nezasluženo. Nogomet je igra znanja, nadmurivanja, sreće, spontanosti i lutrije, onaj ko ga gleda po šabloni i drukčije ga ne razumije.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #36 u: Lipanj 08, 2012, 23:16:47 »
Za dansku igra Agger iz Liverpoola.
Ima dobrih pojedinaca kao Rommedahl,Jorgensen Poulsen,Jacobsen.Vrlo dobra momčad i veliki radnik.

Offline Montoya

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #37 u: Lipanj 08, 2012, 23:20:37 »
Mislim da su Elf, Tupliani i Portugal (kaj su oni, CR 007 :) momčadi koje "bez frke" mogu do kraja i prava je šteta kaj neko mora otpasti tak rano!
Slično vrijedi i za našu skupinu, no mislim ipak u manjem ukupnom postotku.

Ne vjerujem da Danska ima neke realne šanse za prolaz, čak ni za 3. mjesto.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #38 u: Lipanj 08, 2012, 23:22:06 »
Mislim da su Elf, Tupliani i Portugal (kaj su oni, CR 007 :) momčadi koje "bez frke" mogu do kraja i prava je šteta kaj neko mora otpasti tak rano!
Slično vrijedi i za našu skupinu, no mislim ipak u manjem ukupnom postotku.

Ne vjerujem da Danska ima neke realne šanse za prolaz, čak ni za 3. mjesto.


Pa baš to i svi misle a nekom će pomrsit računa na onima koji misle lako osvojena 3 boda.

EDIT:Evo jednog prekrasnog prikaza na otvaranju.
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 23:24:54 od Tommy_CRO »

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #39 u: Lipanj 08, 2012, 23:25:43 »
E da je ovo rukomet Danska bi bez problema prošla skupinu sm1jeh

Offline Montoya

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #40 u: Lipanj 08, 2012, 23:28:39 »
Mislim da su Elf, Tupliani i Portugal (kaj su oni, CR 007 :) momčadi koje "bez frke" mogu do kraja i prava je šteta kaj neko mora otpasti tak rano!
Slično vrijedi i za našu skupinu, no mislim ipak u manjem ukupnom postotku.

Ne vjerujem da Danska ima neke realne šanse za prolaz, čak ni za 3. mjesto.

Pa baš to i svi misle a nekom će pomrsit računa na onima koji misle lako osvojena 3 boda.

Ne vjerujem da misle na laka 3 boda, misle na 3 boda koja protiv njih "moraju" osvojiti, baš ko i slučaj Irska kod nas...
Isto tak, velike su šanse da budu i jedni i drugi nekog zakačili.

No tri su tekme i mora se pokazati/ostvariti vrhunska igra za prolaz u tim skupinama.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #41 u: Lipanj 08, 2012, 23:49:23 »
Meni tak sve smrdi da bumo mi zrulali skupinu.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #42 u: Lipanj 08, 2012, 23:50:59 »
Meni tak sve smrdi da bumo mi zrulali skupinu.  kava1

Hahahahaha.Dijelimo iste misli Boga mi  ave1
Makar svi misle Španjolska će ovo ono.Svi mogući igrači koji igraju su maksimalno izmoreni i sad moraju najbolje izvuć iz toga a to neće bit lako.Svaku tekmu na nivou moraju odigrat.A talijani su nam stare mušterije
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2012, 23:55:02 od Tommy_CRO »

Offline Praetorian

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #43 u: Lipanj 09, 2012, 11:09:16 »
Meni tak sve smrdi da bumo mi zrulali skupinu.  kava1
Mi i Irska kava1

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #44 u: Lipanj 09, 2012, 13:01:39 »
Prognoze danjašnjih tekmi ?

Njemačka-Portugal ? 20:35 HTV2
Nizozemska-Danska ? 17:50 HTV2

Ja prognoziram težu pobjedu Njemačke ili čak nerješeno dok će Niozemska rutinski obavit posao.I mislim da će najveća borba bit između Njemačke i Nizozemske.