Autor Tema: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina  (Posjeta: 96823 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #405 u: Srpanj 01, 2012, 23:16:07 »
Prvo svaka čast Španjolskoj na finalu i igri dostojnoj njihovog renomea. Pokazali su brzu, pametnu i atraktivnu igru, prije svega - učinkovitu. Italija je bila prvih 50 minuta u kolkoj tolkoj šansi da se nešta napravi, ali nisu imali snage ni inspiracije. Velika greška je bila odmah prije početka utakmice u taktici, gdje su odustali od taktike koja je Španjolsku u prvom kolu učinila ranjivom i neučinkovitom, jedina greška Prandellija na ovome prvenstvu, veliki trener. Šteta šta su toliko poraženi, zbog subjektivnog dojma. Svojom lepršavom igrom osvojili su fanove diljem svijeta, kao i mene. Cesareva Italija je prelijepa i jednom riječnu - nogometna.

Iako sam navijao da što prije ispadnu Španjolci su odigrali čitavi turnir izuzev ovog finala forsirajući nelogične stvari poput taktike bez napadača i dosta gušili loptu te napade. Sva sreća pa su ipak nešto pokazali na ovome EP-u i to u najvažnijem trenutku. Odigrali su maestralno i profesorski. Možda i najbolja partija ove generacije dosada. Veličanstven prvi gol Silve. Drago mi je radi Torresa koji je pokazao nogometnu veličinu koja mu je bila potisnuta već neko duže vrijeme. Uživao sam u ovako učinkovitoj, brzoj i atraktivnoj tika taci. Nažalost Italija je igrala samo do 50-te, 60-te minute, premalo da bi zaprijetila ovako moćnoj furiji.



Odličan EURO je iza nas i smatram da smo gledali ponajbolje natjecanje u povijesti. Dobar nogomet, dobri golovi i najvažnije dobra Hrvatska. Šteta što nismo okusili drugi krug, ali od ovih velikana nije ni čudo. Falilo je možda malo sreće. Za gol eura izabrao bi Ballotelijevu beskompromisnu bombu (ispred Welbeckove pete). Trener prvenstva definitivno Prandelli zbog totalnog nogometa i vizije "nove" Italije. Igrač prvenstva definitivno Andrea Pirlo - maestro. Trenutak u kojem navijači furije pjevaju arivederchi oooooo, savršeno nešto. Lijepa slika na kraju gdje su igrači s djecom na terenu. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #406 u: Srpanj 02, 2012, 09:49:14 »
Iako sam htio da Italija pobijedi (zbog onog što je Cole napisao o njima - do sad su bili atraktivniji od Španjolaca a i jer imaju manje naslova prvaka nego Španjolska), Španjolci su stvarno zaslužili pobjedu. Masakrirali su Talijane. Italija je bila opasna tamo negdje od 25-e minute do kraja prvog poluvremena i onda još mali dio drugog, i činilo se da bi mogli zaprijetiti, ali otkako je Motta otišao, kao da su izgubili volju odn izgledali su opet kao u prvoj polovici prvog poluvremena. Šteta za toliki poraz jer 4:0 je baš bilo brutalno.

Nego, jeste li primjetili muziku iz Mass Effecta kada su Španjolci slavili gore na postolju (nakon što je Casillas preuzeo trofej)?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #407 u: Srpanj 02, 2012, 09:51:49 »
Ta glazba je bila na svakoj utakmici eura, kada igrači izađu na teren. Službena pjesma EP-a.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #408 u: Srpanj 02, 2012, 10:08:07 »
Ne znam, onda sam glup jer sam gledao pola eura pa tek sada skužio  cer1njo fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: UEFA Euro 2012 - Poljska i Ukrajina
« Odgovori #409 u: Kolovoz 06, 2012, 22:28:24 »
Nema potrebe da ova tema više bude aktivna pošto je europsko prvenstvo odavno završilo. Ide lock.