Autor Tema: Motocikli  (Posjeta: 34778 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Motocikli
« u: Svibanj 08, 2012, 18:15:41 »
Ajme meni, kakav smo mi to racing forum, a nemamo temu o motociklima.

Uglavnom u ovom threadu postajte najdraže motocikle, najnovije modele, najzanimljivije koncepte itd. Sve vezano uz motocikle ide u ovaj thread.

Let's burn those tyres  dsmoker

Za početak ja ću staviti neke cestovne motocikle koji s meni najdraži.

Ducati Streetfighter


Ducati 1199


Suzuki GSXr 1000


Kawasaki z750


i jedan supermoto koji sam imao priliku provozati sam

KTM 450 smr

Offline Cole™

Odg: Motocikli
« Odgovori #1 u: Svibanj 08, 2012, 18:53:21 »
Nikad nisam volio motore, možda zato što su mi neki od frendova poginuli na takav način.
Čak me niti taj adrenalin ne privlači. No izgled i gledati ih kako jurcaju te slušati njihov zvuk, to priznam da je čarobno. Volim i pogledat MOTO GP utrku, te sam volio igrat igre, ali osobno da isprobam motor - hvala ne.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Motocikli
« Odgovori #2 u: Svibanj 08, 2012, 19:37:26 »
Jbg, treba bit malo lud u glavi, ali, kad se jednom zaljubiš u njih, jednostavno više ne možeš bez njih dsmoker

Offline CROKiXi

Odg: Motocikli
« Odgovori #3 u: Svibanj 08, 2012, 22:13:29 »
Volim motore, ali ne cestovne :) isto tako par frendova je izgubilo život na taj način i nisam baš lud za cestovnim jurilicama...
više volim crossere te ATV-e,istina može se i snjima vrlo lako nastradati ali opet mi se čini sigurnije,a i ja sam u takvom okreženju da se mogu voziti do mile volje po šumama, brijegovima i malim puteljcima ...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Motocikli
« Odgovori #4 u: Svibanj 09, 2012, 21:50:10 »
Ajme meni, kakav smo mi to racing forum, a nemamo temu o motociklima.


Istina, sram nas bilo  ave1


Ducati Streetfighter


Ducati 1199


Kawasaki z750



Ova 3 apsolutno  ave1

Inače sam veliki ljubitelj nakeda i "mišićavog oblika" i križanaca choppera sa... pa nečim drugim  ;D

Npr ovi su mi strašni  ave1

Yamaha FZ1



Yamaha Vmax


Yamaha Vmax hyper modified


Harley-Davidson VRSCDX


Inače, kod "nas" je jedan obiteljski prijatelj prije par godina poginuo na motoru, inače najbolji prijatelj mog starog zadnjih 40-ak godina, i to te malo potrese, ali to očito imaš u sebi ili ne, tu zaluđenost motorima,  jer unatoč tome sam se prošlo ljeto vozio 150 na Suzuki Banditu po Aveniji Dubrovnik, bez kacige  fpalm1
Opasnost je velika, ali adrenalin i osjećaj je nešto posebno. Iako ovo sa kacigom je bilo glupo, inače ne bih to napravio, ali ispalo je tako kako je ispalo, imao sam priliku, a nije bilo kacige u blizini...
« Zadnja izmjena: Svibanj 09, 2012, 21:55:46 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Motocikli
« Odgovori #5 u: Lipanj 02, 2012, 16:14:38 »
Nikad nisam volio motore, možda zato što su mi neki od frendova poginuli na takav način.
Čak me niti taj adrenalin ne privlači. No izgled i gledati ih kako jurcaju te slušati njihov zvuk, to priznam da je čarobno. Volim i pogledat MOTO GP utrku, te sam volio igrat igre, ali osobno da isprobam motor - hvala ne.

Offline s2000

Odg: Motocikli
« Odgovori #6 u: Lipanj 10, 2012, 14:31:20 »





Offline CROKiXi

Odg: Motocikli
« Odgovori #7 u: Srpanj 11, 2013, 21:22:00 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Motocikli
« Odgovori #8 u: Kolovoz 11, 2013, 20:59:01 »
Segway motor  cer1njo

Inače prije tjedan dana sam se vozio po Jadranskoj magistrali sa frendom popriličnom brzinom na Hondi CBR. I to osim što smo išli troznamenkastom cifrom (nebitno koliko), dizao ga je na zadnji i vozili se između 2 reda auta, po sredini ceste. A vani mrkli mrak, jedino što vidiš su farovi nadolazećeg prometa koji je pola metra od tebe, ako i toliko. Neopisiv osjećaj. Koliko god me bilo strah, toliko sam se i moćno osjećao. Nekakvo strahopoštovanje osjećaš i prema motoru, ali i vozaču.

Definitivno iskustvo koje mi je trebalo koje osim što mi je pokazalo da definitivno želim motor bez obzira na sve rizike, i polagat ću za A kategoriju prvom prilikom kad se vratim iz inozemstva, promjenilo je nešto u meni. Jednostavno kada se tako voziš
vidiš koliko su neke stvari prolazne, pa osjetiš neku svoju smrtnost ali i nekakav osjećaj životne energije. Ne znam kako bih to opisao, ali nakon toga sam se vratio doma kao drugi čovjek i napravio već neke stvari koje nikad do sad nisam u ovih tjedan dana. Neke kojih sam se bojao, koje nisam razumio itd, sada mi nisu ni najmanji problem. Jer ako imaš hrabrosti se zaletiti u jedno 6-7 sekundi na zadnjem po mraku između auta više nego što auto koji inače voziš može uopće postići, vidiš koliko su neke druge svari zapravo lagane - vezano za posao, interakciju s ljudima, iznošenje svog mišljenja pred bilokim itd.

Ugl - za godinu dana nadam se imam motor, makar mi on bio i kraj dsmoker


EDIT:
BTW ovo



Oduševio me, jedan od najljepših motora instant (Kawasaki Z800)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2013, 21:05:48 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Motocikli
« Odgovori #9 u: Kolovoz 11, 2013, 21:00:21 »
op op gratz, ja isto imam a kategoriju, jos da neke pare budu i odma se uzima neki dvokotač.

Offline Thergothon

Odg: Motocikli
« Odgovori #10 u: Kolovoz 11, 2013, 21:14:13 »
Ne znam kako bih to opisao, ali nakon toga sam se vratio doma kao drugi čovjek i napravio već neke stvari koje nikad do sad nisam u ovih tjedan dana. Neke kojih sam se bojao, koje nisam razumio itd, sada mi nisu ni najmanji problem.

Nije valjda...  cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Motocikli
« Odgovori #11 u: Kolovoz 11, 2013, 21:16:58 »
Ma nije to, nego više donošenje nekih odluka kojih se svega tjedan dana prije nisam usudio, pa ulaženje u neke rizike (koji su se i/ili će se dugoročno isplatiti) itd  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Motocikli
« Odgovori #12 u: Kolovoz 11, 2013, 21:17:24 »
Ja bi stavio sliku što mislim da jest, al bilo bi NSFW  cer1njo cer1njo cer1njo ;D ;D

Offline Thergothon

Odg: Motocikli
« Odgovori #13 u: Kolovoz 11, 2013, 21:28:35 »
Ma znam, samo šala  thumbs1

Kužim o čemu pričaš jer sam isto iskustvo (koje bi se moglo nazvati transcendentalnim  ;D) proživio prije 2 godine dok me poznanik provozao 200+km/h i to po naselju di se jedva 2 auta mogu mimoići. Ponese te strašno taj adrenalin i lažna hrabrost te drži par dana/tjedana i dok si u takvom stanju svijesti bolje da ne sjedaš za upravljač bilo kakvog vozila.

Ja bi već odavno položio A kategoriju da me čitava familija ne sputava čitav život zbog smrti u obitelji za koju je kriv motor. Ali planiram kad-tad položiti jer shvaćam da si nikad neću moći priuštiti jurilicu iz snova na 4 kotača. Svako malo gledam oglasnike i mogu se naći pile na 2 kotača za smiješno niske pare...


Offline Punisher

Odg: Motocikli
« Odgovori #14 u: Kolovoz 11, 2013, 21:40:37 »
Onda se nas 3 okupimo i na jedan cruise :D :D ave1 ave1 ave1