Autor Tema: Dead Space 3  (Posjeta: 33907 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #15 u: Svibanj 31, 2012, 01:18:21 »
Prvi logo i screen.
EDIT:Potvrđen Coop od strane EA.Drugi lik koji se pojavljuje je John Carver.













« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2012, 13:29:27 od Tommy_CRO »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #16 u: Lipanj 01, 2012, 22:10:18 »
Inače svršavam na Dead Space i veselim se i trećem jako, no ovo osim što lijepo izgleda, na žalost, izgleda kao da neće biti strašan  cry1 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #17 u: Lipanj 01, 2012, 22:16:36 »
Survival je odavno umro tak da me to uopce ne cudi i imam u planu otvoriti temu posvecenu samo tom zanru jer sam igrao sve bitne naslove i uspjesno me plasio jos od djetinjstva  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #18 u: Lipanj 02, 2012, 00:29:38 »
A dobro, ali Dead Space je svejedno bio jako strašan ako se igrao na pravi način (mrak i dobre slušalice), a dvojka... malo slabije, ali imala je scena.
, no ovo čini mi se će skroz otići od horora
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #19 u: Lipanj 02, 2012, 00:54:33 »
Kao sto rekoh i prvi koristi jeftine trikove zastrasivanja, nema tu psiholoskog mindfucka.
TPS s elementima survivala, u svakoj igri ti je cilj prezivjeti, a to opet ne znaci da je survival horror  cer1njo
Probaj silent hill, fatal frame, clock tower, siren itd, itd....
Citav serijal mi je samo solidna igra, makar sam igrao po noci s punim 5.1 surround ozvucenjem. Prema nekim horror igrama mi je ovo samo obican piknik po suncanom danu i zalim za tim starim danima kojih se vecina ovdje ne sjeca  cry1 Mrak, klaustrofobija i monster s 10 udova nije dovoljan za pravu stvar, a pogotovo ne dok se spominje co-op  fpalm1
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2012, 01:19:19 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #20 u: Lipanj 02, 2012, 01:27:54 »
Igrao SH i Siren. Siren jedinicu, SH od 1-4. I svejedno me je prvi Dead Space uspio preplašiti gotovo kao Silent Hill. Čak i više nego recimo SH 4. Kakav god je način zastrašivanja, bio to mindfuck ili "bu", mene je uplašilo. Ali opet, na mene je prvi Dead Space djelovao puno više mindfuckerski nego me je plašio sa tim "bu" forama. Već je bilo u nekoj temi riječi o kvalitetnim slušalicama i onome što sam ja napisao za ove koje imam, o čistoći zvuka. Igrao sma ja kod frenda i Dead Space na jako dobrim zuvčnicima, isto 5.1, neki Logitechovi za soma i pol kuna (ne pratim modele), pa mi vjeruj kad ti kažem da nisu dočarali stravu ni zvukove ni 50% kao moje slušalice. Da su najjači na svijetu, ne mogu se u takvim situcijama mjeriti sa sluškama. Cimao sam se na svaki zvuk, svako škripanje, doslovno me bilo strah hodati dalje. Ugl, ne znam akko bih opisao nego da sam ja prvi Dead Space doživio isto kao svaki SIlent Hill. S tim da Silent Hillu priznajem da mi je takvu jezu priuštio i na obične zvučnike od TV-a, dok Dead Space nije na taj način strašan, te se bojim i pomisliti kakav bi SH bio na dobre sluške, što znači da jest puno strašniji, ali činjenica je da i DS igran na pravi način može biti puno više od "jeftinih načina zastrašivanja"  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #21 u: Lipanj 02, 2012, 16:43:58 »
Bez brige, igrao sam na pravi nacin.
Zar sumnjas u  5.1 Trittonke od 250+$ koje spadaju u top3 gaming headseta?  kadt1kažem
Totalno nebitno, tebe je igra odusevila - mene nije bez obzira na odlicne zvukove. Kriva su vjerojatno tada bila i moja ocekivanja jer je igra najavljivana na krivi nacin, a na kraju je obican horror shooter.
Dok se to prihvati super sjeda, ali da mi spada u neki top5 u tom zanru - to nikako.

A od treceg ocekujem malo mracniji Geow, co-op i MP u takvoj igri nemaju kaj traziti.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #22 u: Lipanj 04, 2012, 23:11:07 »
Dead Space 3 - Co-op Gameplay Walkthrough - E3 2012 [NEW]


Mix Gears of war-a i lost planet-a  cry1
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2012, 23:15:05 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #23 u: Lipanj 04, 2012, 23:42:05 »
Izgleda kao dobra igra, ali - loš Dead Space  cry1
Ne znam zašto nijedna igra ne može ostati kakve je bila, kakvom se predstavljala u početku. Mislim, igrat ću ga sigurno, kao i Resi 6, jer mi je i 5 bila jako dobra igra, ali dovraga, nit je to bio RE, niti je ovo Dead Space. Co-Op jednostavno ne bi smio u neke igre ići!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #24 u: Lipanj 17, 2012, 13:14:37 »
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2012, 18:26:30 od Kole »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #25 u: Lipanj 17, 2012, 18:43:39 »
Fulao si igru  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #26 u: Lipanj 17, 2012, 19:29:57 »
Fulao si igru  cer1njo
Zakeljio sam link na koje msam gledao DS3 xD.Neznam kaj je ovo. xD

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #27 u: Lipanj 21, 2012, 18:25:49 »

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #28 u: Srpanj 30, 2012, 14:54:30 »
Novi skrinovi:


















Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #29 u: Srpanj 31, 2012, 15:14:56 »
Lijepo to zgleda ali ne privlači me uopće. Neznam si sam zašto.  cry1