Autor Tema: Dead Space 3  (Posjeta: 33916 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #60 u: Veljača 04, 2013, 20:58:38 »
Nisam imao pojam ni da je izašao. Oooo, ima se sada kaj igrati. A taman mislio Splinter Cell serijal odigrat. E neće još  cer1njo
Ja sam ogroman ljubitelj Dead Spacea, i iako sam se bojao što će biti sa trojkom, i to manje u vidu da će biti manje strašan, više u pogledu razvodnjivanja priče i nekakvog forsiranja, svejedno bih ju odigrao. Dead Space je za mene jedan od najboljih IP-ova ove generacije te mi je nešto što mi je jaaako dugo falilo u igrama - atmosfera Aliena i/ili The Thinga u nekoj igri, a ovaj serijal je baš to. I iako mnogi pričaju da nije strašan, slažem se da nije strašan poput nekog HC horrora tipa Amnesia ili prvi Silent Hillovi, ali mene je bome dosta zasrao. Možda čak više i zbog podsjećanja na navedene filmove pa se neke dodatne slike stvaraju u glavi, ali kako god, genijalan serijal i iako sam se bojao trojke, što će napraviti, drago mi je da čini se nisu zasrali i odigrat ću ju u narednim tjednima sigurno.


@doktor - zaboravio si i onaj strip napomenuti - dakle strip, pa Downfall pa dalje  thumbs1
Praetorian - probaj pronaći animirani strip, ima muziku i glasove, te ga obavezno gledaj/čitaj kao i ove filmove i sve igre u serijalu, u potpunom mraku sa dobro podebljanim zvukom  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #61 u: Veljača 04, 2013, 22:02:22 »
Evo komadić atmosfere prilikom dolaska na CMS Roanoke.... Mrak, rasulo, krv.....

DS3 - YouTube

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #62 u: Veljača 04, 2013, 22:55:02 »
Na imposible je to totalno druga igra... Izazovna, nemoš samo utrčat među njih tri šta je sasvim normalno... Resursa je manje, treba promislit, trošit municiju ili koristit njihove udove za mogućeg sljedećeg guštera....
Ali sam si zato odmah napravio jedan opaki gun... u isto vrijeme mogu i primarno i sekundarno opalit..  A troši istu municiju i za pri i za sec




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #63 u: Veljača 04, 2013, 23:08:04 »
Evo komadić atmosfere prilikom dolaska na CMS Roanoke.... Mrak, rasulo, krv.....

DS3 - YouTube


Sad se bojim igrat, ne volim tolko mraka  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #64 u: Veljača 04, 2013, 23:33:22 »
Evo komadić atmosfere prilikom dolaska na CMS Roanoke.... Mrak, rasulo, krv.....

DS3 - YouTube


Odlično, točno onako kako sam zamislio. Bit će gušt i to veliki  thumbs1

Offline Kole

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #65 u: Veljača 05, 2013, 01:19:04 »
Došel sam do stanice di vlakovi voze xD
I atmosfera rula, par puta sam se scimo. Što dalje idem to je bolje  hug1

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #66 u: Veljača 05, 2013, 11:30:02 »
Odlična stvar je mogućnost ponovnog preslagivanja oružja

Imao sam Plasma Core kao sekundarni dio na oružju sa kojim bi odbaciovao neprijatelje na leđa



No sada sam rastavio pušku sa kojom sa došao te stavio Military Engine kao sekundarni da isprobam tu kombinaciju



Također dobra stvar šta upgradeove možemo zamjenjivat akko nam paše...


Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #67 u: Veljača 05, 2013, 15:04:24 »
Zbilja ne razumjem kako netko može reći da igra ima isprane i par godina zaostale teksture...
Pa ovako oštre teksutre i okolinu ima rijetko koja igra, (naravno BEZ modova)....
A na mojoj kanti igra na very High radi 60 FPSa lock.....









« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2013, 15:09:00 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #68 u: Veljača 05, 2013, 15:15:55 »
Gameinformer - 9.75

Gamespot - 8.0

IGN - 7.8

E sda da se osvrnem na negativne stvari kod IGNa



 - forced story i dejavu trenutci!!

Ajmo pogledat ocjenu COD:MW3



Svršavanje, a ako Modern Warfare nema jebeni dežavu i isforsiranu priču ond ga j***....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #69 u: Veljača 05, 2013, 15:23:34 »
Meni je baš kod DS-a taj dežavu bio genijalan, u dvojci jasno. Onaj posjet Ishimuri mi je baš zbog toga bio strašniji nego sav ostatak igre - u poznatom si, a opet novom, i prisjećanje na grozote iz jedinice

Nego tko to pljuje teksture uopće?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #70 u: Veljača 05, 2013, 15:26:53 »
Ma na BUG forumu objašnjavam ljudima, ali nema smisla...
Čovjek mi kaže da to tako izgleda zbog odličnog osvjetljenja.... Ah....  kava1

Meni je igra je najbolja u triologiji i to je to. A crafting oružja je fantastičan i oni svi DLC paketći/pljačkašići nemaju smisla sa tolikim kombinacijama....

Pa dizajn i taj dejyvu mi i je odličan. Cijela triologija je dizajnirana poput SF filmova iz 80tih i 90tih godina...
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2013, 15:31:49 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #71 u: Veljača 05, 2013, 17:54:37 »
Kada bih morao nabrojat podcjenjene igre po kojima su bezrazložno svi živi pljuvali nabrajao bi ih dva dana. Dok su kojekakvi MW2 i MW3, te BLOPS 2 prolazili preko 90+ kategorija.
Ne isplati se živcirat, nego samo uživati u vlasitom ukusu. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #72 u: Veljača 05, 2013, 17:59:56 »
Craftin je zbilja fenomenalan. Ovaj "uređaj" šta radim postaje sve smrtonosniji.... Još samo da mi je brzinu pucanja povećat....

Dakle napravio sam Heavy Standard Line Gun with Kinectic Projector; Upper Tool: Tesla Core, Down Tool: Plasma Core with Compressor; Attachment Stasis Support; Upgrade: + 2 dammage, + 1 reload, +1 rate of fire  cer1njo
ilitiga HSLGwKPTCPCwC-A:SS-U+2d+1r+1r/f




Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #73 u: Veljača 05, 2013, 19:52:02 »
Zbilja ima svega kao i radova u svemiru, upravljanja svemirskim brodom...







A igra me dizajnom oduševljavam svakim novim korakom...



Osam sati, 30% igre, chapter 7....



« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2013, 19:54:35 od doktor1 »

Offline the_prodigy

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #74 u: Veljača 05, 2013, 21:25:56 »
Ma taj IGN je zadnji sajt na kojem gledam neki review, vec svi znaju da su potplaćene pice, pogotovo kad su CoD serijali u pitanju  kava1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit