Off-topic > Muzika, filmovi i serije

The Expendables 2

<< < (2/4) > >>

Montoya:
Nakon pogledane jedinice, naravno da iščekujem i dvojku.

Ko fali?
Teško je reći (kad ih ima poprilično), no po meni, Čak svakako ne - jedina njegova uloga kaj je meni ostala u sjećanju je fajt protiv Lee-a u Way of the Dragon, de je imal čast glumiti s jednim velikanom!
Serije ne brojim.

Van Damme mi je jedan od najdražih glumaca, no ko i većina njih, nisu baš neki glumci kao takvi.
Sly, a pogotovo Willis, ogromne su iznimke.

No film ko film, nemam nikaj protiv Čaka, no po meni je nepotreban/ne uklapa se tu.
Ja bi ubacil Snipesa (ak nije u zatvoru xd), Slyovog velikog "filmskog frenda", naravno, ko negativca.

Također, Denzela i Willisa staviti na suprotne strane, po meni uvjerljivo najbolje "badass" filmske govornike - ne znam točno kak to opisati, no mislim na stav kod govora, mega kulnost rečenog i ultra-karakterni način na koji to izvode.

A kaj se tiče Stathama, naravno da on nema, niti bude ikad imal, status legendi s kojima glumi tu.
Ali moram reći da mi se dopala njegova uloga, iako mi je bil potpuni outsajder (nisam imal pojma ko je to, mislil da je neki UFC borac lol), tj. da je dobro odrađena (puuno bolje nego Li i Lundgren recimo).
Malo britanskog naglaska uvek rula.

Zaključak, fali "Simon says"  8)

doktor1:
Denzel Glavni Grad Amerike nikako u ovaj film.....

A pogledaj OVAJ film sa Stathamom! Najbolji film u kojem on glumi!

Shimmy:

--- Citat: doktor1 - Siječanj 02, 2012, 10:17:46 ---Denzel Glavni Grad Amerike nikako u ovaj film.....

A pogledaj OVAJ film sa Stathamom! Najbolji film u kojem on glumi!

--- Kraj citata ---


Za prvo se slažem, ali drugo moram korigirati - ovo je najbolji film u kojem glumi Statham  thumbs1

budainka16:
 aweCH

Lollik:
fali stevo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju