Autor Tema: Odbojka  (Posjeta: 5735 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odbojka
« u: Rujan 10, 2013, 20:05:01 »
Pravilima jednostavan, no vrlo atraktivan, dinamičan i zanimljiv sport.

U tijeku je EP za žene u Njemačkoj, a naše odbojkašice upravo su započele utakmicu (osmina finala) protiv Nizozemki, u kojoj se bore za četvrfinale.

Rasprave o odbojci...

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Odbojka
« Odgovori #1 u: Rujan 11, 2013, 11:37:43 »
Kakva vrhunska tekma je sinoć bila:

Hrvatske odbojkašice trilerom do četvrtfinala Europskog prvenstva - Sportnet

Svaka čast našim curama, izgledalo je u nekim trenucima da se tekma lomi na stranu Nizozemske ali sve su izvukle!
Drago mi je kaj sam gledal tu veliku tekmu.

Al kak igra Fabris, koji top ima ave1
Njezin ulazak i destruktivni poeni definitivno su psihički poremetili "Holađanke"  dsmoker



Večeras četrtfinale protiv domaćina, Njemačke.
E to bu teško, faktor sudaca prvenstveno (nadam se da ne bude ali - ali), a i publika naravno...
No nema predaje! Kvalitetu definitivno imamo.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Odbojka
« Odgovori #2 u: Rujan 11, 2013, 12:30:58 »
Ja gledal samo zadnji i odlučujući set.
Stvarno su dobro igrale i izgledale.

 ;D

Čuo sam Mičanovića da kaže, da odbojka ima najviše registriranih igrača u bilo kojem sportu.
Pa to nemože biti istina, može li? O.o
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Odbojka
« Odgovori #3 u: Rujan 11, 2013, 12:42:17 »
Čul sam i ja to.
Pa moguće je, tu se valjda ubraja i na pijesku.

Brazil, Kuba, Kina, Rusija, SAD, Italija...samo ih tu ima na milijune.
Ali opet mi je čudno, teško da ih ima više nego nogomet.
Vjerojatno je i stolni tenis jako visoko.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Odbojka
« Odgovori #4 u: Rujan 11, 2013, 12:51:04 »
Mislim odmah mi je nogomet pao na pamet.
Kasnije probao guglati, ali bezuspiješno.

Iako daleko najljepši sport kojim sam se rekreativno bavio.

Jednom prilikom u odbojci na pijesku sam s frendom na jednom turniru imao set loptu protiv bivših reprezentativaca tadašnje Jugoslavije i braće Orlić koji su igrali za Rijeku mislim. Valjda najslavniji trenutak u mom životu.

 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Odbojka
« Odgovori #5 u: Rujan 11, 2013, 20:34:40 »

Jednom prilikom u odbojci na pijesku sam s frendom na jednom turniru imao set loptu protiv bivših reprezentativaca tadašnje Jugoslavije i braće Orlić koji su igrali za Rijeku mislim.

Imali set loptu i izgubili cer1njo cer1njo Zaebaem se
Fabris je cudo, a i ostale poput Jerkov, Topic, Popovic su strasne, steta kako su izgubile prvi set, unatoc vodstvu 22-20.
I da, Micanovic ;D, Mico Dusanovic cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Odbojka
« Odgovori #6 u: Rujan 11, 2013, 20:39:37 »
Prvi set na 22:20 bil je cisti AS, a ne aut!
I ode set...

Nametnule se sad Njemice, zovite Barbaru Jelić, hitno je :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Odbojka
« Odgovori #7 u: Siječanj 06, 2014, 17:30:37 »
Plasirale se naše odbojkašice na SP pobjedom na kvalifikacijskom turniru u Rovinju, kaj je donjelo izravni upad.
SPTV je čak prenosila i gledal sam sve tri tekme ali ni jednu cijelu, more se reći da sam videl 2/3 toga, a najmanje sinoć, protiv Nizozemki.
Kad god bi duže gledal, počnu gubiti, maknem, okrenu, gledam, gube ;D

Mađarsku su rasturile, Francusku malo manje.

U svakom slučaju, bravo!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Odbojka
« Odgovori #8 u: Listopad 01, 2014, 20:22:25 »
Zbog ovih cura ponovo volimo odbojku: Hrvatska pobijedila treće na svijetu - Sport - Index.hr



Fantastičan uspijeh, rasturile su ih...
Šteta što je totalno slabo pračen sport kod nas...
Idemo do kraja...

  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Odbojka
« Odgovori #9 u: Listopad 01, 2014, 20:28:19 »
Gledao sam. Bile su stvarno odlicne

Offline DogZy

Odg: Odbojka
« Odgovori #10 u: Listopad 01, 2014, 21:23:32 »
Volio sam ja odbojku još davnih dana. Prezanimljiv sport, zanimljiviji i dinamičniji mi od nogometa, košarke, rukometa...To sam ja.
Gledao sam cijeli 4. set i početak 5.-og seta i oduševile su me igrom i duhom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Odbojka
« Odgovori #11 u: Listopad 02, 2014, 14:07:46 »
Pratil sam od početka 4. seta, fenomenalni meč i pobjeda, još veća od one protiv Njemica prošli tjedan, u prvoj grupi.
Večeras HRT 4 naravno ima veliku prednost nad HRT 2, neusporedivo je (meni) to dvoje, reprezentativno i klupsko.
Svi očekuju naš poraz, koji je realno i vjerojatan, no to je ok, tak su i sinoć.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"