Autor Tema: Forza Horizon  (Posjeta: 64315 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #195 u: Siječanj 20, 2013, 19:02:41 »
Nisu im nekaj onda serveri zezali? Možda je to. Probaj opet. Refrešaj stranicu, možda se pojavi link.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Horizon
« Odgovori #196 u: Siječanj 21, 2013, 01:58:32 »
Fora, sad kad sam pogledao ovaj video nabrijao sam se pa čim pogledam Sopranose ću Wangan i/ili Initial D  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #197 u: Veljača 12, 2013, 22:56:11 »
Igrao jutros kakvih 2 sata, rulalo.
Onaj VW Corado je autina samo takva. Baš ga koristio za par evenata. Skužio sam da je zvuk automobila zapravo jako loš u odnosu na FM 4.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #198 u: Veljača 13, 2013, 02:33:16 »
Prigušen je zvuk ful, lošiji je dosta, da.

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #199 u: Travanj 11, 2013, 16:11:49 »
U ponedeljak je zakazana prodaja igre, pa ću ovih dana samo nju igrat/vozit.
Sada odvozio kakvih sat i pol i srce mi se slama što prodajem sve ovo. Prilično dugo imam cijeli komplet doma, ali mi se jednostavno 95% vremena ne vozi.
Nadam se da ću uspijet kompletirat bar blizu kraja do ponedeljka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #200 u: Travanj 18, 2013, 13:45:07 »
Kome se vozi, obavezno skinuti:

The Forza Horizon 1000 Club DLC is free today - Destructoid

Zabavno je, al trebalo je to biti nutra od početka.

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #201 u: Svibanj 02, 2013, 10:44:46 »
Igrao malo igru još prije nego sam se je riješio i mogu reć da sam stvarno zadovoljan. Prvo što onako upadne u oči je vizualna i zvučna prezentacija, koja nije nešto najbolje ikad, ali je sasvim zadovoljavajuća uz uvijet da vas ne iritiraju tipični američki party ljudi i njihova preseravanja. U mojem slučaju glazba od igre je išla OFF, jer ipak nije moja šalica čaja. Vizualno nemam prijedba osim što se igra izvodi u 30 FPS-a za razliku od Forzinih standardno glatkih 60. To i nije tolika mana, budući da igra nikad nema nekakva usporavanja iliti framedropove. Napomenuo bi isto tako da zvučna strana igre nije ni blizu kvalitete FM4 koji je u samom vrhu žanra. Rijetko kada ćete u igri poželjet ću samo zvuk motora budući da često zvuči podosta prigušeno.

Odmah da krenem na najimpresivniji dio igre, a to je vozni model. Naravno on je dosta slabiji od Forze Motorsport 4, ali ništa manje impresivniji, budući da je ovo prvenstveno arkadna vožnja i koketiranje sa elementima simulacije dijeluju jako jako dobro na volanu. Svaki auto nosi svoj feeling i karakteristike. Nevjerovatan gušt je vozit automobile poput Lotusa 2-elevena. Osjećaj kod prelaza na šljunak je također za pohvalu, no nemojte očekivat da je tolko dobar kao u nekim rally igrama poput (DiRT serijala ili RBR), dovoljan je rekao bih. Vožnja na volan je odrađena jako dobro, a to je strahoviti plus kada se zna da se ovdje radi o prije svega arkadnoj vožnji, a ne nekoj ultimativnoj simulaciji.

Utrke, eventovi i challengi su dovoljno zanimljivi da ponude podosta zabave uz raznolikosti, pa igra ne dosadi ni nakon desetke sati, a sve zahvaljući odličnom balansu osjećaja voznog modela između arkade i već ranije spomenutog koketiranja sa simulacijom. Ono što me poprilično oduševilo su utrke po noći koji izgledaju wow. Fino pogođena paleta boja sa pogođenim zvjezdanim nebom iznad Colorada koji je jako velik i prelijep u svakom smislu. Ono u čemu sam najviše gubio vrijeme je free roam. To sranje rula; gotovo niti jednom nisam koristio fast travel, a vozikao sam se desetak sati minimalno. AI vozača u tom "modu" je dosta dobar, pa se može fino voziti prometnicama. Kada smo kod AI-a protivnika, tu je već malo lošije stanje, ali ne i tragično. Solidno, ali ništa više. Na većim težinama, postoji izazov pa je to nekako i dovoljno.

Sve u svemu radi se o vrlo dobroj racing igri koja je postavila nove standarde u arkadnom racing podžanru, ponudivši dobar osjećaj vožnje te sate i sate uživanja u fantastičnom Coloradu. Rally ekspanziju nažalost nisam probao, no i nekako sumnjam da bi se u tom dijelu zadržao budući da je ikakva licenca izostala, te da se vozi u mom slučaju u već "prvozanom do besvjesti" Coloradu. Nekakvog jedinog ozbiljnog suparnika/konkurenta vidim u NFS Hot Pursuitu iz 2010 od Criteriona, te igre su nositelji ovog podžanra.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Denis32

  • Gost
Odg: Forza Horizon
« Odgovori #202 u: Lipanj 04, 2013, 14:54:26 »
Perfektno mi izgleda igra!!!