Autor Tema: Forza Horizon  (Posjeta: 66229 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #75 u: Listopad 01, 2012, 16:36:26 »
Forza Horizon Launch Trailer


9. dolazi demo.

Muzika je šut mi bitvin d ajs.

Offline Montoya

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #76 u: Listopad 01, 2012, 18:54:33 »
Kad izlazi, 23. ili 26.?
Nekak rani launch trailer ili je ovaj samo za demo, kaj također nije sutra, preksutra...


Jedva pogledal trailer, brejka mi ko ludo (iako na 240p), a zvuka naravno nemam.

Nego, na 1:39-41 me je podsjetilo na jednu scenu kad prikažu Grand Canyon iz filma kaj sam u nedjelju gledal, bil je ludi film, stari i ludi - isto je bilo open world (driving and losing)  ;D   
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline fury3r

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #77 u: Listopad 01, 2012, 19:16:03 »
9. demo izlazi, a 23. igra  kadt1kažem

Offline Montoya

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #78 u: Listopad 01, 2012, 19:19:58 »
Znam za demo :)  ...kojem je očito namjenjen i trailer, iako to čudno zvuči, zbog samog launch u nazivu.
Pretpostavljam da bude još jedan za full izlazak (a vjerojatno i neki između), za kojeg također znam datum 23., no uvijek se gleda europski datum kod objava na portalu ;)
Zato i pitam 23. ili 26. ili igru lansiraju worldwide...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline fury3r

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #79 u: Listopad 01, 2012, 19:29:43 »
Nisam najbolje preformulisao odgovor, uglavnom igra svugdje izlazi 23.   ;D

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #80 u: Listopad 02, 2012, 00:20:35 »
jako me vesele neki auti u igrici, pogotovo  1968 Abarth 500 esseesse , jedino kaj mi se nesvidja su sve one glupe sarene boje okolo, i cajgeri su mi odvratni, zakaj ne naprave da svaki auto ima svoj cajger kao i u nfs shiftu, ideja open worlda mi je odlicna, bas onak za gustanje.

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #81 u: Listopad 02, 2012, 02:34:43 »
Fokus je na odličnu zabavnu arkadnu vožnju sa elementima simulacije, dakle zabavnost je u igri...
Kada je tako, onda se dosta stvari progleda kroz prste, pa tako i u vezi tih stvari. Meni osobno neće smetat ukoliko će igrivost (vozljivost) biti kako treba, te ukoliko prezentacija i utrke budu ono što i očekujemo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #82 u: Listopad 09, 2012, 16:05:06 »
Odigrao demo i jako sam zadovoljan.
Vozni model i fizika su poglupljeni u odnosu na FM4, ali to je bilo za ocekivati posto je ovo spin-off u serijalu i ono najvaznije - arkada.
I to jako zabavna arkada gdje ipak neka pravila fizike postoje, za razliku od novijih konkurentskih naslova (NFS, Burnout...) istog podzanra. Moguce je iskljuciti sve asistencije i voziti s manual/clutch saltanjem brzina kao u bilo kojoj simulaciji i to (samo postojanje tih opcija) je vec velki plus. Kotaci blokiraju ako se agresivno koci bez ABS-a i slicno. Svidja mi se kaj nema ono uzasnog "brzi i zestoki" osjecaja. Vise vuce na stare NFS-ove zbog voznje po cestama uz prekrasno prirodno okruzje.

U free roam/ride modu u demo verziji je mapa ogranicena, ali je moguce vidjeti velicinu full mape. Dosta velka povrsina za virtualno uzivanje, pogotovo dok se popuni s eventima. Razlika izmedju podloga po kojima se vozi je minimalna, na offroadu mozda malo vise vibracija i poskakivanja koje ne utjecu previse na vozni model. Dosta paznje je posveceno sitnim i nevaznim detaljima koji ipak covjeka vesele. Npr. nakupine lisca koje je palo s drveca, koje se dize iza vas dok prodjete preko njega kao u starim impresivnim NFS trailerima. Cockpit kamera je mozda i najveci plus jer osim TDU-a rijetko koji open world racing naslov je imao istu. Osjecaj brzine i zvuk je mogao biti bolji, ali to su ipak kompromisi koji su morali biti napravljeni zbog prastarog hardvera. Nabavlja se za gustanje i odmor od simulacija.
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 18:50:26 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #83 u: Listopad 09, 2012, 18:07:59 »
Prema viđenom ovo bude najbolja open world racing igra. Arkadna je igra, ali ima simulacijskih elementi - treba kočiti, znaju blokirati kotači etc.

Vozni model je naspram ostalih open world igri ovog tipa avion.

Ovo je zapravo kakav bi trebal biti NFS. Samo kaj nema policije.

Veliki plus je kaj je fokus na utrkivanju i igra ne forsira s glupostima - utrkivanje je u prvom planu.

Ima nedostataka, ali to su sve zapravo kompromisi koji su trebali biti napravljeni da bi ovo bilo izvedivo na ovom hardware-u - osjećaj brzine je lošiji u odnosu na Forzu 4 (60fps vs 30fps), zvuk je lošiji u odnosu na istu, ali je još uvek dobar i to je zapravo više manje to s tehničke strane.
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 18:09:54 od ManTheRamparts »

Offline Embargo

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #84 u: Listopad 09, 2012, 20:59:21 »
Igrao danas Horizon demo i meni se ne svida.

Jednostavno mi je sve pre... kak bi reko djecje. Da imam 16, 17 godina bila bi mi fora ali ove kricave boje, arkadna fizika, preseratorski glasovi najavljivaca (yo dawg. ocemo bacit trku dawg? yo yeah bitches and hos and nigaz)  ;D , rozo zeleno zuta slova i brojke koje mi svako malo iskacu s ekrana.
Cim prdnes dobis 100 credita ili kaj vec.

NFS 4 iz 99 mi je ozbiljnija. O muzici da ne pricam. Uzas... da sam maldi mozda bi mi bilo fora oni... ma ni neznam kak se zove ta vrsta muzike. Ona muzika kaj nema ritma ni nicega...samo malo da vidim kak se zove (blazena wikipedia)... dubstep lol

Ista stvar mi je bila sa BF: BC2 i Battlefield 3. BC2 je bio dobar u granicama dok je BF3 previse zapeo za COD i njihove sarene brojcice i slova koje svako malo iskacu nasred ekrana, freneticna i hiperaktivna akcija itd. itd. (to je valjda sad takva fora u igrama)

Tesko da bum je kupil. Bar ne prvih par mjeseci, a mozda uopce ne. Rade 400 cuna potrosim na rezervar benge  cer1njo cer1njo ...i provozam se u svom cigan vozilu.  :P ;D kuul

Sve u svemu Horizon mi je onako... srednja zalost.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Horizon
« Odgovori #85 u: Listopad 09, 2012, 21:06:51 »
Hehe, drugi pogled ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #86 u: Listopad 09, 2012, 21:07:09 »
Muzika je katastrofa, odma se desilo OFFFFFFFFFFFF.  cer1njo

Offline Embargo

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #87 u: Listopad 09, 2012, 22:57:54 »
Muzika je katastrofa, odma se desilo OFFFFFFFFFFFF.  cer1njo

Ziva istina. Tolko je iritantna da sam odma nakon onih uvoda trazio OFF! fpalm1 ;D  Dok sam u Forzi 4 prvih mjesec dana slusao muziku u meniu sa gustom.

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #88 u: Listopad 09, 2012, 23:11:27 »
...brojke koje mi svako malo iskacu s ekrana.

Sama sreca pa se i to da iskljuciti  ;D
Kricavi izbornik i iritantne glasove od par sekundi prije eventa mogu podnesti. Utrkivanje i osjecaj voznje za jednu open world racing arkadu je meni i vise nego ok. Oduvijek uz simulacije moram imati barem jednu takvu igru, totalna kontra za voznju bez neke strasne koncentracije gdje nije bitna svaka tisucinka. Dok mi dosadi, ide u oglasnik ili sluzi za potpalu peci  cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Horizon
« Odgovori #89 u: Listopad 10, 2012, 00:00:14 »
@Embargo- ja sam od početka znao što će to bit.
Ako budem imao vremena i volje možda skinem demo, jer inače nemam ni vremena, ni volje za takve "igrice"=pizdarije.


                             SAMO FM4     ave1