Gran Turismo > Gran Turismo 5

Gran Turismo Card Creator

(1/2) > >>

DogZy:
Poveznica: GamerCards - Create a GT5 GamerCard

Veoma kulna stvarčica za staviti u vaš forumski potpis. Prikazuje vaš A spec i B spec level, vašeg šofera, broj PSN friendova i još neke sitnice.
Ima već neko vrijeme da je to "vani" no sad sam se sjetio ju staviti sebi u signature.
Što mislite? sm1jeh

Duvorynn:
Niiiiiiceeeeeeeeeeee

Thergothon:
Dobra stvarcica, vidio vec prije jedan koji nazalost vise ne radi zbog politike sonya ili koga vec... prava bla bla...
Ide u potpis, a vec duze vrijeme trazim tak nekaj za forzu. Nije da mi je strasno bitno, al kul je statistika za tak neke igre u koje se ulupa na tisuce sati!

NeCROzA:
Imam jedno pitanje dali se isplati uzeti sada GT5 kupio sam prekjucer PS3 i imam DFGT volan dali mi se ispalti to uzimati i dali se dobro daju auti nabrijavat?????????????????????????????

DogZy:

--- Citat: Thergothon - Svibanj 19, 2012, 19:07:49 ---Dobra stvarcica, vidio vec prije jedan koji nazalost vise ne radi zbog politike sonya ili koga vec... prava bla bla...
Ide u potpis, a vec duze vrijeme trazim tak nekaj za forzu. Nije da mi je strasno bitno, al kul je statistika za tak neke igre u koje se ulupa na tisuce sati!

--- Kraj citata ---

Upravo to sm1jeh Kad se ulupa stotine i stotine sati u GT5- e onda ću se malo hvaliti. Iako se baš i nemam s nečim pohvaliti ;D cry1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju