Autor Tema: Metro: Last Light  (Posjeta: 17275 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #15 u: Svibanj 14, 2013, 12:33:27 »
IGN je dao igri 7.2, a pod minus su između ostalog naveli i Story  kava1

Jedva čekam da probam igru, jer prvi dio mi je bio predobar. Jedino što me smeta je to dodatno naplaćivanje težine. Da se razmemo ja ne bih ni igrao na najtežoj razini, ali sigurno ima puno igrača koji bi i onda moraju za to iskeširat 5 $$$$$$$$$$$$$$$  kava1
Mislim danas-sutra će se počet naplaćivat još banalnije stvari od težine. Ne znam smeta me to. Prije je bilo bolje, kupiš igru i to je to. Tu i tam ose znalo desit da izađe ekspanzija i to je u redu bilo.

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #16 u: Svibanj 14, 2013, 13:18:08 »
Najviše se oslanjam na Polygon i Game Informer recenzije... Nekako po mom ukusu...

ALi uskoro ćemo vidjet jer igra je već intsalirana...  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #17 u: Svibanj 14, 2013, 13:53:44 »
Na mojoj konfiguraciji igra radi na cca 40 FPSa...

Postavke:



Napredna fizika isključena.

In game:



Teksture su zbilja vrhunske, kao i osvjetljenje, magla, zvukovi... Likovi su ukočeni kao i u prethodniku...

Preporučam obavezno audio staviti na ruski te uključiti subtitles; mnogo bolje nego onaj užasni engleski...

Mnogo bolje radi nego prethodnik...







Eksterijer je mnogo napredovao naspram prethodnika..



A "specijalni efekti" su zbilaj fantastični...
 
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 14:11:33 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #18 u: Svibanj 14, 2013, 15:53:35 »
IGN je dao igri 7.2, a pod minus su između ostalog naveli i Story  kava1

Jedva čekam da probam igru, jer prvi dio mi je bio predobar. Jedino što me smeta je to dodatno naplaćivanje težine. Da se razmemo ja ne bih ni igrao na najtežoj razini, ali sigurno ima puno igrača koji bi i onda moraju za to iskeširat 5 $$$$$$$$$$$$$$$  kava1
Mislim danas-sutra će se počet naplaćivat još banalnije stvari od težine. Ne znam smeta me to. Prije je bilo bolje, kupiš igru i to je to. Tu i tam ose znalo desit da izađe ekspanzija i to je u redu bilo.

IGN - samo ovo - LOL. Svakom COD-u daju više od 9/10 - pametnom dosta.

Offline Praetorian

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #19 u: Svibanj 14, 2013, 16:06:15 »
MTR upravo tako  thumbs1 A kad se samo sjetim kad sam IGN imao u bookmarksima  fpalm1 Jbg ljudi smo pa griješimo  cer1njo

Inače dok po ovim slikama vidim da je igra zadržala fantastičnu atmosferu iz prvoga nastavka. Sviđa mi se kao i u prethodniku što nema klasičnog huda. Npr u Metro 2033 ona strojnica što vidiš metke sa strane, pa po tome znaš koliko imaš metaka, volim takve detalje  ave1 Pa ono disanje u gas masci, pa kad se krene maglit a beštije napadaju. Jedan od rijetkih FPS-a koji volim igrat.

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #20 u: Svibanj 14, 2013, 16:17:11 »

Inače dok po ovim slikama vidim da je igra zadržala fantastičnu atmosferu iz prvoga nastavka.


Dim iz pištolja...



....

Kada skočimo u blatnu vodu, mulj zaprlja gas masku, kod disanja para ide na dnu ekrana u sredini, kaplje voda i krv po viziru.....

Offline Thergothon

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #21 u: Svibanj 14, 2013, 18:56:48 »
Probao malo prije i po pitanju atmosfere sve mi se čini pogođeno.
Sutra nastavljam, a onda slijede i neki detaljniji dojmovi.

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #22 u: Svibanj 14, 2013, 22:16:01 »
Igra vizualno zbilja briljira, (gamplay i atmosferom također)...

Mnoštvo detalja, osvjetljenje...



Osvjetljenje na vodi. (crvena boja koja se reflektira odozgora i njiše na valovima)...





Fantastična sjena lika...



... čija će krv nakon headshota ostavit odličan trag na zidu koji ne nestaje...

« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 22:25:10 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #23 u: Svibanj 15, 2013, 00:41:15 »
Nakon cca tri sata provedena u igri dojmovi su...

Igra je u svakom segmentu bolja od prethodnika. Dizajn je fenomenalan, zvukovi fantastični, osjećaj napucavanja drastično bolji nego prije. Modificirana oružja i dizajn istih je vrhunski... Cijeli taj svijet je atmosferičan i nevjerovatno detaljan. Sve je puno leševa od kojih se čini da niti jedan nije isti, raznih buba i životnja, sve je živo i ljigavo...

Okoliš utječe na kretnje, zapinjemo u velike paukove mrže, ako upaljač gori zapalit ćemo ih, ako stanemou mulj kretnja se uspori i ako nosim masku zamaše nam masku, eksterijer je drastično napredovao naspram 2033...
Za sada sam sreo jedan hororični dio i baš je spuki kada uđete u srušeni putnički avion i počne vam mozak gubit buslou...

Najveća mana su nešto ukočeniji likovi. Sa "emocijalne" strane i dubine likove neznam još previše; za sada sam upoznao samo Pavela i lik ima nešto virtualne osobnosti..

Ali atmosfera, dizajn i prezentacija su vrhunski, jednostavno ta tri segmenta zaslužuju 10/10
Igra skoro izgleda kao CGI film...

Mnogo je napredovala i hit detekcija, te imamo osjećaj za filing kada nekog pogodimo sa metkom. A još kada na Ranger Hardcore modu odmah i padaju kao kruške... Odlično naspram prethodnika.
Stealth je jako bitan pogotovo u ovom Ranger modu i odrađen je zbilja odlično, i totalni je gušt pronalazit putove pokraj NPCa da uštedimo municiju, ne dignemo alarm i slično...

     

     

     
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 00:47:18 od doktor1 »

Offline Kole

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #24 u: Svibanj 15, 2013, 00:49:28 »
Odlično zgleda. Morat ću i ja to probat  ave1

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #25 u: Svibanj 15, 2013, 01:29:19 »
Obavezno probaj. Igra je odlična, a vizualno je zbilja...  ave1 ave1

     

Evo 1080p slika ventilacije. Pa to su nevjerovatni detalji...

« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 01:31:52 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #26 u: Svibanj 16, 2013, 15:17:35 »

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #27 u: Svibanj 16, 2013, 18:52:33 »
Igra je fantastična. Da ima AI poput FEARA to bi bio ozbiljni kandidat za GOTY...

U Ranger modu na ovom mjestu je pravi izazov poklati sve sa kakvim kalašom šta mi daje neku dozu "realizma" jer ipak smo mi jedan, a njih je deset...

« Zadnja izmjena: Svibanj 16, 2013, 18:55:55 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #28 u: Svibanj 17, 2013, 15:11:00 »
Negdje na polovici igre sam i igra je stvarno dugačka, (došao u Veneciju)... Jedan od boljih FPS ova u zadnje vrijeme sa zbilja nevjerovatnim detaljima...

Još novih slika u galeriji...

Offline Kole

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #29 u: Svibanj 17, 2013, 15:33:47 »
Ja sam došao do dijela gdje moram pozvonit jednom liku da me preveze na drugi kraj a ovi smo dolaze i dolaze i nikad kraja  fpalm1