Autor Tema: Forza Motorsport 4 Videos  (Posjeta: 25943 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #15 u: Listopad 04, 2012, 19:59:45 »
Bacite oko na novi video, ovaj put je malo vise truda ulozeno  kadt1kažem

FM4 CSR Slow Motion Drift Montage

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #16 u: Listopad 04, 2012, 20:03:44 »
Odlično!  thumbs1 ave1 Keiichi bi bil ponosan!  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #17 u: Listopad 04, 2012, 20:10:07 »
Strašan video.  ave1 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #18 u: Listopad 04, 2012, 20:45:33 »
Hvala decki, zadovoljan sam kak je ispalo s obzirom da sam amater kaj se tice montaza  sm1jeh

Keiichi bi bil ponosan!  cer1njo

Treba mu linkati  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #19 u: Listopad 04, 2012, 20:48:05 »
Hvala decki, zadovoljan sam kak je ispalo s obzirom da sam amater kaj se tice montaza  sm1jeh

Keiichi bi bil ponosan!  cer1njo


Treba mu linkati  cer1njo


'Preveč gasa, mulec jen'  cer1njo


Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #20 u: Listopad 04, 2012, 20:53:11 »
Za to je on kriv i drift bible  cer1njo

Offline s2000

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #21 u: Listopad 04, 2012, 21:14:25 »
Odličan video  ave1  thumbs1

Offline Embargo

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #22 u: Listopad 05, 2012, 09:38:15 »
Brutalan video.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #23 u: Listopad 05, 2012, 10:35:38 »
Svaka čast, jako dobro ave1
Nego reci pjesma mi je jako poznata ali nikako da se sjetim otkud je
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #24 u: Listopad 05, 2012, 10:51:50 »
Odličan video  ave1 ave1

DORIFTOOOO KINGUUUUUUUUU !!!!!!!

inače pjesma je meni poznata zbog one serije zaboravljeni slučaj koja je nekad išla na rtlu XD

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #25 u: Listopad 05, 2012, 11:17:12 »
Thnx svima jos jednom  hug1
Imao sam vec prije ideje za montaze, ali mi se nije dalo jer vizija nija bila potpuna. Ovaj video je sasvim "slucajno" nastao. Jednu vecer me neasnica mucila i poceo sam kopati po Music folderu i slusati stvari koje tamo jako dugo stoje. Dok sam naletio na ovu stvar koja se vrti u pozadini videa, inspiracija je dosla sam tak. Odmah sam sve vizualizirao u glavi i poceo s realizacijom  ;D
Tribute driftu ciji fan nikad nisam bio, uvijek vozim s mislima na apexu i zeljom da skinem pa makar i tisucinku bez obzira na savrseni prethodni krug. Prije par godina sam spoznao caroliju drifta i ovaj video je camio u nekom skrivenom kutku uma sve ovo vrijeme.
Stvar je od i zove se Nara, ali je skracena za potrebe videa. Specijalizirali su se za film trailer style music - epsko, dramaticno, a ujedno i romanticno. Koristeno u raznim filmovima, a ti se Shimmy te stvari najvjerojatnije sjecas isto kao i ja iz The Lord of the Rings: The Two Towers  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #26 u: Listopad 05, 2012, 11:34:14 »
Može biti da od tamo, da ;D
Znam samo da mi je negdje u glavi ostala. Ali inače čuo sam i za njih te ih slušao nedavno pa sam možda i tu stvar čuo. SLušao preko YT-a tako da nemam na kompu

A ovo što kažeš za drift, i meni ej tako nekako. Nikad ga nisam volio - do - prošle godine kada sam se počeo malo zezati sa autom sa frendom tako, prvo na šodru a onda malo i sljemenskoj cesti, i počelo mi se sve više sviđati. U igrama mi još nije zabavan ali vjerujem samo zato što nemam volan


EDIT:
Sad sam vidio u credistima na wikipediji da su i u Top Gear Polar Special imali pjesmu, samo ne piše koja. Ako je tamo Nara, onda je od tamo, jer LOTR sam zadnji put gledao prije jedno 4, 5 godina, a ovo nedavno  shy1
« Zadnja izmjena: Listopad 05, 2012, 11:47:51 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #27 u: Listopad 05, 2012, 16:36:05 »
Thnx svima jos jednom  hug1
Imao sam vec prije ideje za montaze, ali mi se nije dalo jer vizija nija bila potpuna. Ovaj video je sasvim "slucajno" nastao. Jednu vecer me neasnica mucila i poceo sam kopati po Music folderu i slusati stvari koje tamo jako dugo stoje. Dok sam naletio na ovu stvar koja se vrti u pozadini videa, inspiracija je dosla sam tak. Odmah sam sve vizualizirao u glavi i poceo s realizacijom  ;D
Tribute driftu ciji fan nikad nisam bio, uvijek vozim s mislima na apexu i zeljom da skinem pa makar i tisucinku bez obzira na savrseni prethodni krug. Prije par godina sam spoznao caroliju drifta i ovaj video je camio u nekom skrivenom kutku uma sve ovo vrijeme.
Stvar je od i zove se Nara, ali je skracena za potrebe videa. Specijalizirali su se za film trailer style music - epsko, dramaticno, a ujedno i romanticno. Koristeno u raznim filmovima, a ti se Shimmy te stvari najvjerojatnije sjecas isto kao i ja iz The Lord of the Rings: The Two Towers  thumbs1

ZNAL SAM, ZNAL SAM!!! Bunika i sad je vizija potpuna!

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #28 u: Listopad 05, 2012, 19:17:15 »
ZNAL SAM, ZNAL SAM!!! Bunika i sad je vizija potpuna!

Najveca remek-djela su nastala upravo u takvom stanju  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4 Videos
« Odgovori #29 u: Listopad 06, 2012, 10:59:46 »
Istina, treba malo  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.