Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju  (Posjeta: 194016 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #360 u: Siječanj 22, 2015, 03:27:37 »
@versus

Evo kratka pjesma. thumbs1

Ignite - Strength



Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #361 u: Siječanj 22, 2015, 14:01:54 »
Drž se V... Ne daj se  thumbs1
Ak niš drugo osim ženske imaš i nas... I ako si u ZGB uvijek se možeš javiti za počastiti sa pivkanom  p1va cer1njo

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #362 u: Siječanj 22, 2015, 14:17:40 »

Offline manjamax

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #363 u: Siječanj 22, 2015, 15:07:04 »
Drži se i nedaj se, kako je Wulf rekao.
Uvijek nas imaš.  p1va
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #364 u: Siječanj 22, 2015, 17:45:40 »
hvala vi virtualci jedni

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #365 u: Siječanj 22, 2015, 18:09:35 »
 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #366 u: Siječanj 22, 2015, 19:01:42 »
ako smijem, ja bih se ukljucio u ovaj poticajni razgovor

@ versus, pa tako i ostatak ekipe koji se nade u toj situaciji..

nemojte si dozvoliti da vam ljudi/trenutna situacija/okolnosti uniste volju za zivotom. kolko god da je tesko progrizite to, recite sami sebi da ste jaci od toga. smrt definitivno nije izlaz. samo se zapitajte di bi bili vasi ocevi, majke, braca, sestre, djevojke, decki, prijatelji, bez vas. pa makar i bila jedna jedina osoba na tom crnom svijetu kojoj je stalo do vas, zapitajte se da li bi si mogli oprostiti da njima priustite tako nesto.

ne pricam bezveze. mnogi od vas vjerovatno neznaju, zapravo sigurno ne znate, tek nekolicina ljudi na ovom forumu o cem pricam..

 ja sam na ovom forumu vjerovatno jedini clan koji je dosta dugo uz forum ( ako ne likom i dijelom, onda duhom), par godina sigurno, a imam ni 500 postova. pasivno aktivan, moze se reci.

 jedan od glavnih razloga je zato kaj sam u jednom tom periodu svog zivota, prije par godina izgubio mamu na taj nacin. na taj jebeno gnjusan i odvratno sebican nacin. nikad nismo saznali razlog, nikad vjerovatno ni necemo. mozda ni ona sama nije znala razlog, nezna se. samo znam da nikad necu zaboraviti taj prokleti dan kad sam dosao doma i cuo sto se dogodilo. nemogu vam opisati taj bijes, nalet adrenalina, dernjavu, plac.. moj stariji brat, krsni kum i tetak su me jedva zadrzavali da ne uletim u kucu i da ne napravim ni sam neznam sta.
uglavnom da skratim pricu, to sto je napravila svima mojima je promijenila zivote za 180 stupnjeva. ja sam ispisao fakultet i morao sam nac posao jer su stisle financije, prekinuo sam sa curom s kojom sam bio 5 godina u vezi i koja bi mi danas bila zena da se to nije dogodilo, jer sam ja postajao sve depresivniji a nisam htio nju uvuc u to svoje stanje uma. moja necakinja koja svoju baku vida samo na slikama. da ne govorim o svom ocu kom je ona doslovce umrla na rukama,ili njezinim 3 sestrama koje su nas drzale sve skupa kroz to vrijeme ili njezinoj majci koja ju je morala pokopati skupa sa 1000 ljudi koji su popratili pokop.

ta gorcina i danas ostaje, i cisto sumnjam da ce ikad u potpunosti nestati. neznam da li vise mrzim nju zato sto je to napravila, ili sebe zato sto ne mogu naci snage da joj oprostim. samo znam da i nakon tih najcrnijij dana sunce nikad nije izaslo u potpunosti na vidjelo, ali jebemu mater ja cu ga izvuc kad tad. tako morate i vi.  ako bas mislite da vam nema izlaza, potrazite pomoc. nije sramota traziti pomoc, pogotovo danas gdje stres i depresija vrebaju u svakom kutku.

Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy - YouTube
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline the_prodigy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #367 u: Siječanj 22, 2015, 19:24:46 »
Meni je Linda ispricala jos prije.. Mogu ti samo reci da se divim ljudima poput tebe. Treba se nositi s time..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Lollik

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #368 u: Siječanj 22, 2015, 21:53:52 »
 izvukao sam lekciju iz toga. osamostalio sam se i to dosta...naspram kakav sam prije bio razlika nebo i zemlja. makar uvijek stoji taj jedan vrag u kutku uma i pita: zasto? sto bi bilo kad bi bilo? ima li smisla? i sl.

onda mi je dosta da okrenem sliku svoje trogodisnje necakinje i stvari postanu malo svijetlije. treba postojati slamka za koju cete se drzati. mozda ce nekima biti smijesno, ali meni su u tom trenu izlaz iz svega toga bile igre na pc-u i posao.naravno uz familiju koja je bila tu cijelo vrijeme, ali i nije. neznam kako da objasnim.
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #369 u: Siječanj 22, 2015, 23:37:52 »
nisam htio ništa pisati

samo, Lollik, iskreno mi je žao ako te moja priča podsjetila na neka ružna sjećanja

Offline Lollik

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #370 u: Siječanj 22, 2015, 23:39:19 »
svo sto sam htio reci jest da treba dobro promisliti o nekim stvarima...ljudi olako shvacaju sami sebe i zato si to rade, a to nije rijesenje + sto nemaju nikakvog obzira prema ljudima koje ostavljaju iza sebe
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #371 u: Siječanj 22, 2015, 23:51:47 »
vrlo je delikatna tema
razumijem što želiš reći. Iz perspektive onih "koji ostaju" i sasvim si u pravu. Postoji i druga perspektiva.

baš zato što je delikatna tema možda da je uzeti prizeman i blesav primjer za odmak od realnosti
dođe cijela ekipa u neki kafić a jednome se ne da biti tamo i želi van. Glupo je i forsirati ostanak radi drugih a glupo je i otići pa nedostajati ekipi.

Mislio sam da će ovo udaljenije zvučat, nisam uspio sročiti, a brijem da ni ne postoji pravi način
možda bolje prestati o tome

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #372 u: Siječanj 23, 2015, 11:37:52 »
pa jebo ti ihmed mater i sudskom sustavu i državi i svemu što ide uz to  cry1 cry1
cura tražila(čitaj tužila) alimentaciju od starog koji je od otišao kad je imala 3
on nju tuži za smanjenje alimentacije - ODOBRENO
Tuži za prestanak plaćanja - ODOBRENO
I sad on nju tuži ponovno da mu vrati novce KOJE JE NAVODNO PREPLATIO, a nema dokaza za to jer nije plaćao od '93, a vodi se da je trebao plaćati od 2004 il tak nekaj!!! PA DAJ ME NEMOJ JEBAT!! fpalm1
I jebeni sud presudi u njegovu korist. Đubre jedno gadno ima drugu obitelj sa dvoje djece i izvlači se na njih, a nju ko jebe, ko da nije njegova  fpalm1 cry1
I ona sad tome ušljivom kuruznom gadu mora platiti 23xxx kuna + sudske troškove + zatezne kamate = 25000 kuna
Piše dolje šansa za pritužbu, ali je u rukavicama napisano da su šanse nikakve!!!
I sad ti nemoj uzet kalaš i nemoj p00cat.... Nisam vjernik i ne idem u crkvu, ali dao Bog da mu se osuše jaja i neka dobije rak svega i nek umre. Neka mu djeca završe na ulici i traže kruha. Ne interesiraju me morali, nemojte ni počinjati sad s time za ovo zadnje.

I kako da se sada čovjek postavi? Šta da napravi? KOliko god da se trudiš i da si dobar, zadnja govna i smeća od ljudi bolje prođu. Dođe mi da ga nađem strpam u poštanski sandučić i u pretinac od auta
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2015, 11:58:36 od Wulf »

Offline Lollik

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #373 u: Siječanj 23, 2015, 23:54:42 »
kako je jedan moj profesor govorio za takvu "sortu" ljudi:

"sve ce njih biologija kad tad rijesiti."

neznam kaj bih drugo rekao. nadite joj drugog odvjetnika jer ovaj ocito ne radi kak spada. sustav je zajeban. ako je prvostupanjska presuda neka se zali dokle god moze.
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline the_prodigy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #374 u: Siječanj 28, 2015, 09:45:04 »
Nakon tri dana ukocenih ledja u doljnjem dijelu otisao sam jutros u bolnicu. I prije sam znao imati laganih problema, uvijek sam mislio da je zbog nogometa jer bi mi proslo nakon dan dva, ali ovo zadnje mi vise nije bilo za zajebanciju, tri dana ne spavam, kako god da sjenem ili se okrenem ili samo stojim, ledja me ubijaju, ko da netko nozem zabada.

Dobio sam tri injekcije u dupe, maloprije zavrsio sa slikanjem, sad cekam nalaze, ali doktor mi je rekao da je gotovo 100% siguran da je diskus hernija.

Jebem ti zivot i zdravlje, cim sam usao u 30.-tu odmah sranja..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit