Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju  (Posjeta: 186583 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000


Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #181 u: Veljača 15, 2013, 17:27:42 »
 cry1 omiljena voditeljica. Možda stvarno nije uredu sada na ovaj način pričati, pogotovo što Mila ima takvu tešku bolest, ali fakat ju je ugodno gledati na ekranu za razliku od onih osušenih šljiva na Dnevniku HRT-a.
Mislim budimo ralni ali takvim ljudima nije mjesto na TV-u. Još kad se sjetim prije cca 1-2 godine kada je naka od njih obukla prozirnu majcu u podnevnom dnevniku.
 Onda kad vidim/čujem ove naše komentatore nogometa, košarke itd. Pa onaj Balog je veći fikus od Josipovića. Stvarno je za plakat bilo njegovo komentiranje Real- Man Utd, kada je silom pokušavao podignuti glas u izglednim situacijama za gol.
Sve ih treba maknuti, a u prvi plan gurnuti Milu, Lanu Banely itd. Nove mlade voditeljice u sportskim emisijama, vijesti itd. Ne kažem da treba sise pokazivati i napraviti striptiz ples, ali ove dvije predhodno spomenute voditeljice bolje izgledaju, bolje se oblače nego njihove starije kolegice koje šminkom i oskudnim odjevanjem pokušavaju usrećiti hrvate pred malim ekranima. Pogledajte ponekad vijesti, Katju Kušec i Tončicu Čeljusku, sve će vam biti jasno.

No, Mila Horvat drži se, vrati nam se što prije na male ekrane.

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #182 u: Veljača 15, 2013, 17:32:54 »
Operirat će se i vratt će se lijepša  cer1njo  ;D

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #183 u: Ožujak 04, 2013, 20:10:06 »

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #184 u: Ožujak 04, 2013, 20:10:50 »
Umro admin jednog zagorskog  racing & tuning foruma,  21 godina  cry1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #185 u: Ožujak 04, 2013, 23:11:57 »
Kakve su budale ovi u zetu Kaos i nasilje u ZET-u: Vozimo, lupamo, bacamo ljude na pod... - 24sata   cry1


ZET: Undisputed

ili

ZET vs Raw

ili

ZET: superstreet fighter
 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #186 u: Ožujak 05, 2013, 16:23:00 »
Već sam fkt ljut, zgrožem i jebeno zabrinut. Danas šetam cucka vani, i naletim na neku pizdariju sa bijelim prahom po sebi, po jebenom cijelom gradu se baca otrov, mislim koji kurac? A sumnjivo mi je kako dosad još uopće nema osumnjićenih i da nitko ništa nije vidio. Jebeno ću morat počet vani joj stavljat brnjicu da ne može pojest ništa. Al ovo je fkt jebeni terorizam, mislim nije samo zbog životinja koje jadne nastradaju, otrov se baca u blizini parkova, vrtuljaka, nečije dijete će strpat to u usta pa će im vrag bit kriv kad ubiju dijete. -.-

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #187 u: Ožujak 05, 2013, 20:19:13 »
Dobro da si me sjetio... ne bum ni ja pušto cucka više tu u park kod sebe  hmm

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #188 u: Ožujak 05, 2013, 21:08:53 »
Jel se zna tko to radi?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #189 u: Ožujak 05, 2013, 21:22:55 »
Meni su tako 2 cucka otrovali, prvi put kod njega pronašli malu vrećicu i unutra još komadić špeka, a drugi put je pojeo negde na livadi jer se vratio i bili isti simptomi.
Kroz zadnjih 10 godina u našem selu i okolici je potrovano više od 30 psa,mačaka pa čak i gusaka.Radio se i popis ljudi kojima su životinje otrovane i s tim popisom su išli na policiju al se sve to zataškalo.
Susjedu su 2 psa otrovali, a trećeg ustrijelili iznad kuće.
Drugom susjedu isto psa otrovali i čovjek  ga je stavio u bolnicu te je  potrošio oko 40k kuna na lječenje psa i na kraju kad se vratio pas doma, onda je umro.
Nakon što su našeg riješili opet smo pokrenuli onaj postupak sa par susjeda i nakon što smo sve objavili u novinama, drugo jutro je predsjednik lokalne LU bio prvi ujutro u policijskoj stanici na razgovoru s načelnikom policije da se opet sve zataška.
Kupuju otrov po Zagrebu i to ušpricaju u kobasicu ili komad mesa i samo bace, a sve to jer im naravno psi smetaju u noćnom krivolovu.
Uglavnom svi sve znaju ali ne možeš nikoga direktno optužiti da ti je otrovao psa jer ga nisi vidio.
Jednostvano GAMAD, pa neznam kak može nedužnu životinju ubiti  cry1
Ak se neko slučajno bavi lovom nek se ne nađe uvrijeđen.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #190 u: Ožujak 05, 2013, 21:25:34 »
To treba streljati, u lov na te bezosjecajne sotone.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #191 u: Ožujak 05, 2013, 23:17:50 »
Punisher, ak moš aj slikaj da se vidi, ali ak buš, pazi da te vide i tebe ne optuže  cer1njo sm1jeh

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #192 u: Ožujak 05, 2013, 23:21:26 »

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #193 u: Ožujak 05, 2013, 23:23:23 »
Ma nisam slikao, neg sam uzeo u vrećicu i pobacao u smeće, nisam baš bio 100% siguran da zovem murju pa sam samo bacio da se ne bi slučajno nešto fkt desilo ak fkt je otrov.

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #194 u: Ožujak 10, 2013, 09:00:02 »
onaj trenutak kad ti mama ode van i dojde u Nedjelju u 0400h doma, a ja subotom idem spavati u 0000h  cer1njo cer1njo cer1njo