Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju  (Posjeta: 192675 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #270 u: Siječanj 16, 2014, 22:48:10 »
Jesi dobio na kraju?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #271 u: Siječanj 16, 2014, 22:57:12 »
Jesam, dobio sam slom živaca kad ga je trener izvadio van 5 minuta prije kraja, a u statistici još uvijek stoji 4 gola...
Nisam dobio.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #272 u: Siječanj 17, 2014, 12:38:31 »
I think you just got hussled my friend cer1njo
HA! HA! rippie you offie cer1njo

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #273 u: Siječanj 19, 2014, 00:33:13 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #274 u: Siječanj 19, 2014, 01:06:35 »
Cole , što je tužno u tome ?

jedini razlog tuge koji može biti, tj. koji mi pada na pamet, je ako ti je oteo Dubravku.
Jel to ?
priznaj

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #275 u: Siječanj 19, 2014, 13:31:34 »
Nezz, to vjenčanje, taj čin mi djeluje manje svečano i manje ugodno nego neko neugodno druženje na pivi s osobom koju nepodnosiš.  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #276 u: Veljača 21, 2014, 20:21:06 »
Kiev 2009. i danas :(

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #277 u: Veljača 21, 2014, 20:26:26 »
Mislim da bi dio mene umro da se to nama desi.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #278 u: Veljača 21, 2014, 20:39:19 »
Nadam se da ne bude nikad :/ dosta nam je ratovanja mislim.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #279 u: Veljača 21, 2014, 20:57:46 »
Mislim da bi dio mene umro da se to nama desi.  cry1

Ne razumijem ?

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #280 u: Veljača 22, 2014, 00:18:46 »
Ne razumijem ?


Neću odgovarati u Coletovo ime, ali slažem se s njime. Svaki kamen koji su uzeli, svaki prozor koji su razbili je njihovo. Nije to od Janukoviča, Klička ili SAD ili Rusije, već njihovo. Ta bagra je uništila svoje. Dobar dio među tim građanima su i neo-nacisti, radikali ili što već. Zamisli ti prosvjeda u kojem bacaš molotovljeve koktele ili pucaš iz snajpera prema policiji. Pa gdje tog ima kvragu? Pa to nije više prosvjed već državni udar. To nema veze sa prosvjedom. Uništavanje svoje imovine i ubijanje svoji građana (čitaj policije itd) je za mene veleizdaja i teško kazneno dijelo koje zaslužuje nasjtrožu kaznu. Za mene te osobe sutra više ne bi postojale.
Uopće ne podržavam ovakav način prosvjeda. Mislim za koji k...... je umrlo 50 ili 70 ljudi? Za što? Za koga? Pa gdje su bili Kličko, Janukovič i ostali guzičari dok su ovi ginuli?
-----
Ne znam koliko pratite sva ta događanja, ali tu se vode zakulisne igre. S jedne strane imamo EU tj. tatu-matu SAD i  s druge strane Rusiju. Svako ima svoje interese, s time da u ovom slučaju, kao i svaki puta do sada, Zapad otima, a Rusija brani. Valjda je svima jasno da ovo što se događa u Ukrajni osveta Rusiji, s obzirom da je zbog nje spriječena invazija Amera na Siriju. EU agenti su ovo potakli u Ukrajni, samo da bi se Ukrajna opredjelila za EU, pro zapad, pro Eu itd, a sve u svrhu pletenja mreže oko Rusije i naravno postavljanja proturaketnog štita kako bi se jadni Ameri spasili od tamo nekakvih terorista koji žive u špiljama.
-----
Nije da nagovještavam nešto, ali ove je po meni mini verzija Hladnog rata. Zapad je u krizi. Amerikanci imaju ogroman dug, a kako izgleda povući će EU sa sobom. Treba se riješiti nagomilanog naoružanja, isprobati nove tehnologije itd. Rusi i Kinezi nisu vesla sisali, oni se isto jako i ubrzano vojno razvijaju. Što će biti u budućnosti nemam pojma.
I da, zapadni mediji + naš Index i ostala bagra = smeće. Živa pro zapadna propaganda. Nedavno je dobro rekao Sergej Lavrov ( ministar vanjskih poslova Rusije): Zapada vodi informacijski rat. Znači plasiraju ti da je Assad bacio kemijsko streljivo na običan narod, ajmo mi odmah vojnu intervenciju.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #281 u: Veljača 22, 2014, 12:31:59 »
Da je situacija u zemlji u kojoj živim tako loša i ja bi radio šta rade Ukrajinci. I na mene ne bi imali utjecaja ni SAD ni EU ni SSSR

A sad jel u Ukrajini takva situacija da je narodu zbilja loše ili ovo šta kažeš, ko će ga znati.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #282 u: Veljača 22, 2014, 15:37:29 »


Neću odgovarati u Coletovo ime, ali slažem se s njime. Svaki kamen koji su uzeli, svaki prozor koji su razbili je njihovo. Nije to od Janukoviča, Klička ili SAD ili Rusije, već njihovo. Ta bagra je uništila svoje. Dobar dio među tim građanima su i neo-nacisti, radikali ili što već. Zamisli ti prosvjeda u kojem bacaš molotovljeve koktele ili pucaš iz snajpera prema policiji. Pa gdje tog ima kvragu? Pa to nije više prosvjed već državni udar. To nema veze sa prosvjedom. Uništavanje svoje imovine i ubijanje svoji građana (čitaj policije itd) je za mene veleizdaja i teško kazneno dijelo koje zaslužuje nasjtrožu kaznu. Za mene te osobe sutra više ne bi postojale.
Uopće ne podržavam ovakav način prosvjeda. Mislim za koji k...... je umrlo 50 ili 70 ljudi? Za što? Za koga? Pa gdje su bili Kličko, Janukovič i ostali guzičari dok su ovi ginuli?
-----
Ne znam koliko pratite sva ta događanja, ali tu se vode zakulisne igre. S jedne strane imamo EU tj. tatu-matu SAD i  s druge strane Rusiju. Svako ima svoje interese, s time da u ovom slučaju, kao i svaki puta do sada, Zapad otima, a Rusija brani. Valjda je svima jasno da ovo što se događa u Ukrajni osveta Rusiji, s obzirom da je zbog nje spriječena invazija Amera na Siriju. EU agenti su ovo potakli u Ukrajni, samo da bi se Ukrajna opredjelila za EU, pro zapad, pro Eu itd, a sve u svrhu pletenja mreže oko Rusije i naravno postavljanja proturaketnog štita kako bi se jadni Ameri spasili od tamo nekakvih terorista koji žive u špiljama.
-----
Nije da nagovještavam nešto, ali ove je po meni mini verzija Hladnog rata. Zapad je u krizi. Amerikanci imaju ogroman dug, a kako izgleda povući će EU sa sobom. Treba se riješiti nagomilanog naoružanja, isprobati nove tehnologije itd. Rusi i Kinezi nisu vesla sisali, oni se isto jako i ubrzano vojno razvijaju. Što će biti u budućnosti nemam pojma.
I da, zapadni mediji + naš Index i ostala bagra = smeće. Živa pro zapadna propaganda. Nedavno je dobro rekao Sergej Lavrov ( ministar vanjskih poslova Rusije): Zapada vodi informacijski rat. Znači plasiraju ti da je Assad bacio kemijsko streljivo na običan narod, ajmo mi odmah vojnu intervenciju.

Ne, ne i ne.
Totalno si u krivu. To za što se oni bore tamo u Kijevu je identično onome za što su se naši očevi i dijedovi borili na prostorima RH. Ta "bagra" bez obzira kojeg političkog opredjeljenja ili stavova, brani svoju budućnost koju im njihova vlada gasi i vraća rusiju tam gdje smo mi bili u Jugoslaviji i oni u doba SSSR-a. Naravno da je ovo državni udar tamo što se dešava i svatko tko je imalo normalan i tko vjeruje u samostalnost i slobodu će podržat te ljude. Svaka čast tim ljudima, jer među njima ima obitelji (baš vidio to) u kojima sve generacije sudjeluju. Ostao sam bez teksta nakon što sam vidio na jednoj fotografiji dijeda, tatu i sina kako drže prvu crtu obrane. Ti ljudi samo žele svoje i ništa više.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #283 u: Veljača 22, 2014, 16:01:51 »
+ BILIJUN  thumbs1 thumbs1 thumbs1

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas rastužuju
« Odgovori #284 u: Veljača 22, 2014, 16:04:35 »
Ovo vraća rusiju je trebalo biti vraća ukrajinu.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB