Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 569300 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #195 u: Lipanj 09, 2012, 17:53:30 »
Da, i meni, ali opet, kad se tek otvorio KFC, bila je navala brutalna, a i McD je bio pun, kasniej manje, a zadnja dva puta kad sam bio tamo (u kineskom baš), čini mi se da su ljudi skužili jer je u kineskom bilo ljudi kao KFC-u  sm1jeh

Ali da, ima još dobrih restorana tamo, no ljudi hoće baš fast food. Iako realno, u kineskom en čekaš ništa više nego u KFC-u npr. Najduže što sam čekao na jelo bilo je 7 minuta, a tolko ti treba da dođeš uopće na red u KFC ili McDonald's plus često u mekiću bar znaju reći da pričekam nešto nemaju trenutno to.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #196 u: Lipanj 09, 2012, 18:02:48 »
A moram probati i taj kineski isto. Inace, kineska hrana je meni odlicna. Imaju jednu od najboljih kuhinja na svijetu. Od juha, rize, ribe, pa onih trava- ave1
Imas nanadhebiv potpis dsmoker
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #197 u: Lipanj 10, 2012, 17:41:34 »

 thumbs1

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #198 u: Lipanj 10, 2012, 17:59:23 »
Zar je vec izasao? shy1 imam svaki broj jos tamo od ljeta 2009. Najbolji casopis po meni.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #199 u: Lipanj 10, 2012, 18:22:08 »
true true
bio sam komentirao prije s nekim kolegama sa bivšeg posla da je ok časopis, ali oni ne kupuju jer su tam auti koje nikad neće voziti... ok to sve stoji, ali meni se sviđa način pisanja ;)

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #200 u: Lipanj 10, 2012, 18:36:29 »
Moja malenkost ga stampa  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #201 u: Lipanj 10, 2012, 18:39:14 »
True true sm1jeh
Zbog toga ga i kupujem, lako za aute. Ako zelim vidjeti neke mrcine, odem na net. Ali stil pisanja im je savrsen, vidi se da ga ljudi pisu bas sa strascu. Pravi autofili. Samo oni mogu uciniti Twinga RS seksi, ili Pandu 100HP isto. Imaju masu epskih recenica a vrhunac im je kad bide neka usporedba ili izbor za auta godine ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #202 u: Lipanj 10, 2012, 19:20:23 »
Panda 100HP je sexy sama po sebi. I za nju su svi rekli da je zakon auto  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #203 u: Lipanj 10, 2012, 19:37:43 »
Malo sam se krivo izrazio ali dobro, nisam toliko ni fulao. Te sam aute nabrojao jer su odlicni i zabavni. Mnogi ih ne dozivljavaju kao takve. Tu na scenu nastupaju EVO novinari koji na subjektivan i lijep nacin pisanja tekstova mijenjaju misljenja tih ljudi. Da se tako izrazim. kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #204 u: Lipanj 10, 2012, 22:09:22 »
Ma OK, nije ovo išlo kao kritika tebi nego više hvalim Pandu kad si ju spomenuo jer obožavam taj auto. Sam vozim doma Pandu koja je doduše od stare, ali sam taj auto najviše vozio uz Kangoo sa kojim sam radio u dostavi, i auto je baš zabavan za voziti, praktičan, pregledan, onako, ima sve što ti treba, plus po meni najbolji upravljač (volan) i mjenjač koji sam imao prilike iskusiti osim u frendovom Audiju A4, ali nije baš da se ta dva auta mogu mjeriti jel  sm1jeh
A ta "moja" ima 55 konja, mogu si misliti kako je onda voziti tu gotovo duplo jaču, i sa još boljim ovjesom itd. Plus obična Panda je onako, pussy car izgledom, dok je 100HP baš sexy  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #205 u: Lipanj 11, 2012, 22:33:22 »
Nasao ovo i narucio  ave1



Cijenu bolje da neznate,ali ljubav prema kamionima je neprocjenjiva  p1va

+ par ovakvih















Ovih 5 kamiona 85eura  cry1
« Zadnja izmjena: Lipanj 11, 2012, 22:44:46 od s2000 »

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #206 u: Lipanj 11, 2012, 22:49:32 »
Zakon. Sad imaš svoju firmu, pazi da ne odeš  u stečaj ;D

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #207 u: Lipanj 11, 2012, 22:51:40 »
 cer1njo cer1njo sad treba docekat dok dostave  thumbs1

Auuu koliko sam platio,vec sam u stecaju

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #208 u: Lipanj 11, 2012, 22:55:16 »
Probaj prevoziti teret po ledu. Dobri novci su u pitanju cer1njo thumbs1
Kraljevi leda - Uvodna špica #1

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #209 u: Lipanj 11, 2012, 22:56:12 »
Cek dok padne snijeg  cer1njo