Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 569291 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #525 u: Ožujak 13, 2013, 10:22:48 »
Krive rezervirao jučer, a onih nema.. ..  fpalm1

Ali dobri su i ovi pa sam ih uzeo.. I 15 kuna jeftiniji  cer1njo



Sada mogu i na Windows Vistu...  cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2013, 10:26:22 od doktor1 »

Offline LukaM 110

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #526 u: Ožujak 13, 2013, 17:00:24 »
Evo par slika iz knjizice limitirane serije forze motorsport 4. U sustini to je zapravo tekst iz autovista mode-a napisan u knjigu i popracen slikama ti automobila.




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #527 u: Ožujak 30, 2013, 11:34:10 »


Već dugo želim tu "igru" i jučer je bila na Steamu na popustu - 1,75 eura a ja već mjesecima imam 1,82 misleći kako mi neće ništa koristiti. Ali HA! Evo igre za te pare, čak i manje  ;D

Sad mi je ostala simpatična svotica na Steamu a Dear Esther možda već ovaj vikend odigram  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #528 u: Ožujak 30, 2013, 14:16:09 »
Dear Esther je indie savršenstvo  thumbs1

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #529 u: Travanj 04, 2013, 10:25:53 »


Kako su dobre  ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #530 u: Travanj 04, 2013, 16:20:25 »
Super su shy1
Ja inače volim majice od Lacosta sm1jeh

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #531 u: Travanj 09, 2013, 21:30:46 »
100 kn...


Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #532 u: Travanj 09, 2013, 21:42:19 »
Opla! sm1jeh
100 kn, koji je to Logitechov model? Kakav je?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #533 u: Travanj 09, 2013, 21:58:02 »
To je kao DFGT bez mjenjača...

To sam uzeo od prijatelja koji ga je koristio možda dva puta i to odvozio sve skupa 50 krugova. A drugi prijatelj ima DFGT i volani se ponašaju identično...

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #534 u: Travanj 09, 2013, 22:06:07 »
Koristim DFGT, tako da znam o cemu pricas, ako je zbilja sve isto, izuzev mijenjaca.
Super si prosao. Nego, sad ces igrati F1 time? šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #535 u: Travanj 09, 2013, 22:11:26 »
A neznam... Vidjet ću... Vjerovatno... Najprije izmodat pa krenut...

Iako ću se prije vratit na Racedepartment u GTL ligu...

Iako neznam ni sam zašto sam ga kupio... Više zato da imam volan doma nego šta ću sada vozit nešto...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #536 u: Travanj 09, 2013, 22:14:03 »
GTL je ful zabavan, sećam se da si prije vozil i tu postal na forum rezultate utrka. thumbs1

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #537 u: Travanj 12, 2013, 14:10:11 »
Nike Lunarglide+ 4  ave1 ave1

kakve tenisice! Otkad sam ih vidio, bio sam zaljubljen, a otkad sam ih probao.... najudobniji komad obuće koji sam u životu nosio! Trebale su mi nove tenisice za trčanje/trening i htio sam ove, ali su mi bile preskupe, no trenutno su na popustu (kao i sve ostale) u raznim dućanima te sam uspio nažicati nekako na dug za njih.

Jedino mi krivo što u JEDNOM JEDINOM dućanu u kojem sam bio nema broja za one koje su me i očarale na prvu, ove:



pa sam uzeo ove






kako si bio u pravu, difinitivno najobuca ikad. isao sam danas s dragom malo u city centar na zitnjak, kupio sam si te tenesice. tak i tak sam isao s namjerom da si kupim nes za trcanje. odem u hervis i odma na ulazu nadem neke reebokove za 333 kn, bile su ok...dok nisam probao lunarglide 4. isss, koja brutala od tenesica. inace su bile 999, al su ih snizili na 750. dobro sam prosao sto se toga tice, al kad sam pogledao stanje na racunu, oplako sam  cer1njo fpalm1.

p.s. ja sam si uzeo zelene  shy1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #538 u: Travanj 12, 2013, 17:25:12 »
I ja si namjeravam kupiti neke tenisice za trcanje. Vidim da su ove dobre, ali moram viditi i Adidas i Mizuno...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #539 u: Travanj 12, 2013, 22:57:47 »
@Lollik - drago mi je da ti se sviđaju  hug1
Stvarno šta je je, tenisice su vrhunske

@DogZy - Probaj obavezno ove. Isprobavao sam ja i Adidas i New Balance i Mizuno i nijedan model nijednih mi nije bio udoban kao ove. Strašne su! Jedina stvar koja bi potencijalno mogal biti problem je što imaju jaaako mekano gazište iliti đon, ili kak se već službeno piše/kaže  cer1njo
No da - ja sam ih do sad koristio isključivo u teretani na traci no sa (konačnim) dolaskom lijepog vremena ću početi i na atletsku stazu (na sveticama). Vjerujem da tu isto neće biti problema jer je dobra podloga ali imam dojam da nisu baš za izdržati trčanje po asfaltu, makadamu ili nekom drugom grubom terenu. Možda se varam ali mislim da bi se prebrzo istrošile na takvom jer je stvarno strašno mekan taj đon - prstom ga možeš "udubiti" bez problema.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.