Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 569408 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #960 u: Lipanj 05, 2014, 17:14:27 »


Shimano ručice ljeva + desna, (3+6)
Shimano Torney prednji mjenjač
Shimano pogon plus osovina
Shimano stražnji zupčanik

Samo moram oko 10.06 otpeljat biciklu u servis jer nemam alat za promjenu prednjeg mjenjača, (skidanje lanca) te alat za mejnjanje osovine...

Još ostaju ručice, ručice kočnica i volan... No to jednog ljepog sunčanog dana ovo ljeto...

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #961 u: Lipanj 06, 2014, 13:35:58 »


Počastio sam se ovom predivnom knjigom u Algoritmu. Tvrde korice + posebni omot, zaštita, kakogod (koji je fini na dodir, ali samo se s čistim rukama dira, inače ostaju šporkice), njemačka naklada HF Ullmann, 425 stranica sa poviješću svakog Ferrarijevog modela zaključno s LaFerrarijem.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #962 u: Lipanj 07, 2014, 13:40:57 »
Fino  thumbs1
A kad smo već kod Ferarija i ja sam se počastio, doduše virtualno al sam vesel ko mala beba  shy1


Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #963 u: Lipanj 09, 2014, 22:26:08 »
CM HAF 912 Plus

Nemam sad slike jer sam umoran i živčan ko pas. Prvo jer sam dobio samo jedan 120 mm vent, umjesto 1 x 200 mm ili 2 x 120 mm kako piše u manualu i na stranici. Dečki iz ADM-a kažu da ne znaju ni šta dobivaju u tom kućištu, pa pretpostavljam da mogu bit sretan da nisam ni jedan vent dobio. Reklamaciju naravno ne priznaju. Ajde preći ću preko toga. Vražji sam komp slagao oko 4 sata, dok sam sve premetao iz jednog kućišta u drugo. Pa onda cable managment, čišćenje prašine s komponenti... da na kraju ne bi ni radio ! Komp mi ima neki dugi kronični problem sa RAM-ima, samo izvadim ispuhat grafičku, vratim ju nazad i gle, komp ne radi ! Pa onda vadi van sve RAM-e, ostavi samo jedan, pa gasi-pali, dodaj mu svaki put još jedan... Uglavnom, tlaka. A da ne spominjem šta se dogodi kad cijelu kištru premečem. Na kraju me dokrajčio front panel, na internetu i na manualu matične govore kontra, ovaj na minus umjesto na plus itd. Na kraju, poluslomljene kičme i oznojen ko majmun je ipak odlučio proraditi.

No ovako generalno govoreći, zadovoljan sam kućištem. Ima mjesta, rupe za cable managment, kul sistem ugradnje hardova, mrežice za prašinu... solidna kupnja uglavnom.

Offline CROKiXi

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #964 u: Lipanj 13, 2014, 21:58:50 »
Napokon  sm1jeh Bajk uletio po dobroj cijeni, dobio svjetla i nogar gratis :)
Nakon slikanja je podignut sic na pravilnu visinu ;)
« Zadnja izmjena: Lipanj 13, 2014, 22:00:43 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #965 u: Lipanj 14, 2014, 21:31:35 »


 p1va p1va
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #966 u: Lipanj 14, 2014, 21:38:09 »
Joj da si me pito, možda bi me nagovorio da ti ha prodam onaj GOTY ili kak se već zove sa Undead Nightmare  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #967 u: Lipanj 14, 2014, 21:46:53 »
Ja bih kupio tvoj GOTY, ali nemam para.... Ali imam para za PS3, koji kupujem u sljedećih par dana, TV trebam vaditi iz kutije, a stalak za TV i PS3 pripremljen. :D

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #968 u: Lipanj 14, 2014, 21:56:40 »
Ma nije na prodaju, još, htio bih još jednom dati priliku toj igri, ali kako stvari stoje, prodavat će se, ako prije ne sjednu neke pare  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #969 u: Lipanj 14, 2014, 22:39:09 »
Šteta prodati. Prešao i igru i DLC. DLC je malo dosadan, ali je većinom zabavan. Vjeruj mi nećeš pogriješiti ako probaš igru.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #970 u: Lipanj 15, 2014, 01:13:24 »
odlicna igra sa odlicnom atmosferom...uzeo sam ju samo zato sto sam naletio na odlican deal. 70 kn sam dao za nju.  ;D inace se krece oko 100+
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #971 u: Lipanj 15, 2014, 23:22:05 »
A 150 je u Svijetu medija, inače je Must-Have u svačijoj kolekciji. Bar ja tako mislim.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #972 u: Lipanj 20, 2014, 18:04:10 »


ja sam mislio da je smeće, al nemam izbora sa netom,
pa je bilo ili stick ili ovo
a stick, metati i vaditi i metati i vaditi....ima samo jedna radnja di je to lijepo. Lijen sam za stickove gurati u portove.

No ova stvar je zmaj. Manji od kutije cigareta, a od uključenja do trena kad ti digne WIFI vezu prođe doslovce 10sekundi.
Veza podnošljivo brza. Mislim, za hrvatsku. Rumunji i Bugari i ostale razvijenije zemlje bi se rugale al jebiga.




Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #973 u: Lipanj 20, 2014, 18:15:49 »
Kolko te kosta to? Brze neg fiksne u svakom slucaju :P

Sent from the den


Offline versus

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #974 u: Lipanj 20, 2014, 18:48:26 »
135kn za 7GB, 210kn za 25GB
iako su obje opcije u stvari flat ,tj.  nakon potrošenih GB može se i dalje surfati ali brzina padne na neku mizernu

mislim da se baš i ne isplati normalnim ljudima sa stalnim mjestom boravka. No, ne spadam u tu kategoriju  hmm
u svakom slučaju jako jako praktična stvar. Uštekaš u struju i imaš net sasvim solidne brzine.