Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566787 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #180 u: Lipanj 04, 2012, 12:33:19 »
Počinje sezona filmova :D


Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #181 u: Lipanj 04, 2012, 15:31:54 »
Big pep x6


x3


(veceras pesanje sa frendovima pa se pripremam)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #182 u: Lipanj 04, 2012, 16:07:16 »
Kakva je to čudna boca?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #183 u: Lipanj 04, 2012, 16:55:17 »
Nemam pojma,to sam bezveze stavio sliku

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #184 u: Lipanj 04, 2012, 17:01:16 »
To ti je classic boca sm1jeh
Mozda je bilo neko izdanje takvih boca i kod nas, tko zna. Inace skupljam coca cola boce pa tako vec imam i neke stvarno unikatne.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #185 u: Lipanj 05, 2012, 17:24:55 »
Zadnje nisam ništa kupio jer imam ravno 0kn u novčaniku (do plaće za 2 tjedna).  cer1njo

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #186 u: Lipanj 09, 2012, 00:21:40 »





 thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #187 u: Lipanj 09, 2012, 00:52:41 »
Jel valja taj prvi? Tj, znam da valja, ali usporedi s nekim  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #188 u: Lipanj 09, 2012, 00:54:57 »
Jel valja taj prvi? Tj, znam da valja, ali usporedi s nekim  ;D
Valja i bolji mi je od večina splački šta megić radi.Samo je nezgodno malo za jest jel mi pola tog popada  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #189 u: Lipanj 09, 2012, 05:58:30 »
Mmm fino izgleda. Taman za ranojutarnji dorucak u 6 :P neeee. Mene je odusevio KG
FC. Kad sam s frendom bio u areni, odlucili smo da jedan uzme mc, a drugi KFC. I lik mi je samo gledao kako bi mi uzeo pomfri i salatu jer je bilo nemjerljivo bolje spravljeno.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #190 u: Lipanj 09, 2012, 12:59:18 »
U 5:58 ? Ja nemogu gledat u to vrijeme xD.
Ugl ja sam se naspavao ko beba.ikad lijepše kad se nema briga  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #191 u: Lipanj 09, 2012, 13:16:25 »
Samo tri rijeci: komarci me hebu.
Pa ne mogu zaspati
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #192 u: Lipanj 09, 2012, 13:17:40 »
Samo tri rijeci: komarci me hebu.
Pa ne mogu zaspati

Nemoj jebat,ja ti živim kojih 25m od šume i stavio sam si mrežicu na prozor mi mogu se hebat komarčići :D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #193 u: Lipanj 09, 2012, 16:59:42 »
KFC u Areni? Govno, kao i MekDrek. Pored ta dva imate Wok & Roll (kineski restoran) u kojem je 18 puta bolja klopa i 36 puta se bolje najedeš nego u bilo kojem od ova dva za možda 10 kn više  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #194 u: Lipanj 09, 2012, 17:46:34 »
A dobro, znam i ja to, ali gledajuci ove velike lance brze prehrane, bolji mi je KFC. Zao mi je vidjeti ove ostale restice prazne dok Mc i KFC pune blagajne cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.