Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566299 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #255 u: Rujan 04, 2012, 18:56:29 »
Dobro si ti igral, al dobro da si došel k pameti i primil se onoga bitnijega!

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #256 u: Rujan 04, 2012, 18:59:03 »
Gaming FTW  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #257 u: Rujan 04, 2012, 18:59:28 »
Ane ane.  shy1 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #258 u: Rujan 04, 2012, 19:01:06 »
Tak i tak bi ti neko strgal noge negde v Vojakovcu Sokolovačkom ili tak nekom bogu iza nogu mestu.  cer1njo

Bolje je ovak.

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #259 u: Rujan 04, 2012, 19:11:05 »
Hahaha  ave1 cer1njo

Igram skroz solidno, kaže mi trener da imam predispozicije za super centarfora. Ali igram za kadete, znači još juniori i to je to, u seniore neidem.
Igram u 2. županijskoj a.k.a. seljačkoj, pa neću ja da mi netko strga nogu zbog jednog "bravo". Ovako dok sam mlađa kategorija barem uživam, ali u seniore nejdem  sm1jeh
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #260 u: Rujan 04, 2012, 22:24:25 »
Sami metal da, čisti sex. Čak mi nije tolko krivo što nema bemvejca kao kaver.  ave1 shy1

Meni je i bolje ovako - minimalizam FTW  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #261 u: Rujan 05, 2012, 20:31:04 »
GIBSON Epiphone PR-100



+ kapodaster + štimer + set žica ≈ 1300 kn

Nisam se nadao da ću ovolko iskeširat za gitaru, al s obzirom kak zvuči nije mi žao ni lipe.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #262 u: Rujan 05, 2012, 21:04:55 »
 thumbs1
 ave1 ave1 ave1 ave1

Gdje si kupio sve to? Epiphone gibson, to je kao entry stage za gibsona a razlike izmedju njega i customa (pravog) je samo u cijeni, vise manje jel? Sad si me zainteresirao da i ja pocnem stediti za takvu Gibsonicu hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #263 u: Rujan 05, 2012, 21:25:24 »
Hehe baš sam očekivao da ćeš "skočit" kad vidiš gitaru.  cer1njo
Sve je kupljeno preko oglasa, osim žica naravno koje su iz music shopa. Gitara je koštala nevjerojatno malo - 1000 kn dok je na Njuši ne možeš naći ispod 1500 kaj je prebolesno. Čovjeku  je bilo hitno rješit se gitare a ja se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu.

Evo ti i dokaza:

epiphone - Njuskalo pretraga

Kaj se tiče razlika između customa i ovog pojma nemam iskreno mada sumnjam da je razlika samo u cijeni.
Skup je ovo sport, doduše ako imaš volje i entuzijazma (kao ja) za ovo samo naprijed.

Prije nego sam ju kupio razmišljao sam kaj napravit s 3000 kn, planirao sam neki 23' monitor + HD 6950 no ipak je prevagnula đitra i pokazalo se ko bolja investicija. Puno više uživam nego pred jebenim kompom pred kojim sam svaki dan.

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #264 u: Rujan 05, 2012, 22:17:03 »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #265 u: Rujan 05, 2012, 22:31:40 »
Daj nabaci komentar  shy1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #266 u: Rujan 06, 2012, 00:23:10 »
-u nekim trenutcima sam odusevljen, u nekim razocaran. ergonomija misa mi je odlicna, tipke su super rasporedene i tocno znas koju tipku stisces. scrol je jedan od boljih na trzistu. mis definitivno nema osjecaj "plasticnosti"sto se tice izrade.

-velike mane su mu kratko trajanje baterije..kad se namjeste najintenzivniji nacini rada u softveru, onda baterija traje oko 5-6 sati, tj. kolko mu treba da s 3 tockice (pun) dode do 1 tockice ( skoro pa prazan). nisam iskusavao koliko mu treba da se bas ugasi.
-kabel za punjenje/spajanje u kompjuter je najdeblji na svijetu. iako je kvalitetan, mislim da nisu morali ic bas tolko debelo i to jako smeta pri radu, iako sve je stvar navike.
-jos jedna sitnica koja me malo smeta, a koju sam tek sad skuzio...u pocetku mi je bio "cudan" kao da mi stalno bjezi u stranu nekako, npr. igram bf3 i uvijek mi ciljnik ode malo lijevo kad ciljam. i nisam znao do cega je tako...onda sam kasnije malo promatrao mis i dosao do tog da je senzor stavljen vise na vrh misa umjesto na centar, tako da se dosta osjeti kad se igra. pogotovo ako imas ruku kojoj pase da bude nakosena na mouse padu...ako me razumijes sto pricam.

par prijatelja imaju isti mis i imao sam ga prilike isprobat, bio sam odusevljen i zato sam ga i kupio. kolicina tipaka koje su odlicno rasporedene je enorman, 13 tipaka na misu, stvarno masivan broj. ali neznam, kao da mu nesto fali, software je odlican, i ima odlicnih fora, ali cinjenica da nije nativni zicni mis i ta pozicija senzora me ubija u pojam..morat cu se jednostavno naviknut. prije sam imao sharkoon fireglider i na njega sam se relativno brzo naviknuo, mis ko mis je dobar ali nema neki softver i dosta losa pozicija dodatnih tipki. takoder je dosta nizi od g700 pa mi i to predstavlja jednu prepreku koju moram prec dok se ne naviknem....kazem, kod frendova sam isprobao g700 i bio odusevljen..vidjet cu jos ocu li ga zadrzati
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #267 u: Rujan 06, 2012, 10:45:33 »
GIBSON Epiphone PR-100



+ kapodaster + štimer + set žica ≈ 1300 kn

Nisam se nadao da ću ovolko iskeširat za gitaru, al s obzirom kak zvuči nije mi žao ni lipe.


A ja sam svoju prodao za ispod soma kuna kolko se sjećam, negdje 800-900, i to sa torbom i rezervnim žicama fpalm1
Da, imao sam istu takvu kao na slici, tko zna, možda imaš "moju"  ;D





« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2012, 10:48:40 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #268 u: Rujan 06, 2012, 11:55:39 »
Oho i tu ima gitarista?

Evo mog ljepotana  hug1 hug1


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #269 u: Rujan 06, 2012, 12:37:54 »
Jest offtopic, ali jel to oriđiđi Fender ili mi se čini?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.