Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566229 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #330 u: Studeni 04, 2012, 00:54:16 »
Samsung S3



Od jučer ponosni vlasnik. Moram reć da sam prezadovoljan.
Imao u rukama iPhone 5 na jedno popodne i nimalo impresioniran nisam bio, neznam zašto.
Dok kod S3 wow efekt je sveprisutan. Danas mu cijeli dan vadio mast i baterija je držala gotovo 24 sata, što je fenomenalno. Izdrži dva dana+ bez beda uz normalno korištenje.
Isprva treba se malo naviknut na veličinu jer je stvarno jako velik mobitel.

Surfanje je toliko ugodno kao da koristim laptop. Default browser je dosta userfriendly.
Obavezno moram nabavit stalak za mob.

Rula količina tehničkih riješenja koje dosada nikad nisam vidio.
Brzina moba je savršena, u sekundi se instaliraju i brišu aplikacije ma kako god velike bile.
Oduševila me kvaliteta zvuka i videa. Stvarno nešto posebno. Posebno lajkam mogućnost puštanja videa u restore downu.

Mob je dosta lagan, što je dosta poztivino.

Laga nimalo i to mi se izuzetno sviđa. Napokon da i Android ima fluidnost i responzivnost na visini. Jako lajkam način na koji se isključuju aplikacije.
Kao što rekoh zvuk je preko zvučnika dosta kvalitetan, slušalice rulaju i isporučuju dosta kvalitetan zvuk. To su nekako prvi konkretniji dojmovi.

Ako koga što zanima neka slobodno pita.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #331 u: Studeni 04, 2012, 01:15:25 »
Ima ga moj kum,mob je mrcina i stvarno je odličan  thumbs1 da imam love uzeo bih ga bez razmišljanja.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #332 u: Studeni 04, 2012, 02:04:23 »
Pogledao sam 4 sata recenzija po netu prije nego sam ga uzeo. Kažu da je najbolji smartphone na tržištu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #333 u: Studeni 04, 2012, 07:40:07 »
A baš sam jučer na GSM Areni čitao usporedbe s HTC One X i LG Optimusom G. Od Optimusa G je bolji unatoč tome što G ima tu neku novu tehnologiju procesora LTE, dok je od One X-a za dlaku bolji i odabir kupca se svodi na ono što kupac želi od mobitela. Da ne govorim koliko je bolji od iPhonea 5 kadt1kažem
Kupio si si najbolji android, a i mobitel na tržištu s kojim si miran dosta vremena.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #334 u: Studeni 04, 2012, 18:21:53 »

Rula količina tehničkih riješenja koje dosada nikad nisam vidio.


npr?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #335 u: Studeni 04, 2012, 18:32:41 »
Neznači da ih nema, ali ih nisam vidio.

Zvoni mobitel okreneš ga ekranom prema dole i odloziš na nekakvu podlogu i dalje zvoni, ali bez zvuka.
Kod kamere ili fotki kada se drže prsti na ekranu i primićeš ili odmićeš mob pod kutom da bi zumirao.
Ima dosta tih šemi na foru nagiba, trešnje kuta pod kojima mobitel okrećeš.
Ma ima još dosta toga kaj mi se neda nabrajat...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #336 u: Studeni 04, 2012, 19:47:24 »
fora su te sitnice. Malo off ali za primjer BMW 3 karavan u određenom paketu opreme ima senzor sa kojim ako dolaziš od iza, mahneš nogom ispod branika i otvori ti vrata, jako praktično ako su ti ruke pune npr. Onak, zgodno, kužim kaj hoćeš reći i sa ovim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #337 u: Studeni 04, 2012, 19:57:26 »
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline versus

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #338 u: Studeni 05, 2012, 14:47:02 »
fora su te sitnice. Malo off ali za primjer BMW 3 karavan u određenom paketu opreme ima senzor sa kojim ako dolaziš od iza, mahneš nogom ispod branika i otvori ti vrata, jako praktično ako su ti ruke pune npr. Onak, zgodno, kužim kaj hoćeš reći i sa ovim

još malo off : ne samo karavan, i ne samo trica

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #339 u: Studeni 05, 2012, 19:41:35 »


Brutala, neki mini review cu staviti u temu o headsetima...

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #340 u: Studeni 05, 2012, 19:56:33 »
Prekjučer sam te imao namjeru pitati jesi li dobio slušalice, no zaboravio sam. Živo me zanima tvoje mišljenje o njima kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2012, 00:43:19 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #341 u: Studeni 06, 2012, 00:38:45 »
fora su te sitnice. Malo off ali za primjer BMW 3 karavan u određenom paketu opreme ima senzor sa kojim ako dolaziš od iza, mahneš nogom ispod branika i otvori ti vrata, jako praktično ako su ti ruke pune npr. Onak, zgodno, kužim kaj hoćeš reći i sa ovim

još malo off : ne samo karavan, i ne samo trica

nisam znao, vidio sam na trici karavan sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #342 u: Studeni 06, 2012, 16:05:49 »
Kad već ne mogu igrom



Poduprijet ću ih soundtrackom.

Genijalan posao je Neil odradio. Marty bi bio ponosan.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #343 u: Studeni 07, 2012, 21:12:50 »
Rekoh bilo dosta zajebancije i uzeo si pošten monitor.

LG FLATRON W2453SQ


Kako se monitor ne kupuje svaki dan, uzeo 24" pa nek se nađe. Ovo je sad neki drugi svijet prema onom Philipsu.
Monitor je ogroman, čak malo i prevelik za moj stol.
Probao sam malo Skyrim, F1 i FIFU i jednostavno sam ŠOKIRAN kolko ovo sad drugačije izgleda, neki totalno drugi svijet.

XFX-ica će još neko vrijeme trpit dok joj ne nađem dostojnu zamjenu (ciljam na nešto tipa HD 6850/70).
Nisam slikao mobom monitor jer bi slike ispale katastrofa ali evo deska, po prvi puta u HD rezi :)


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #344 u: Studeni 07, 2012, 21:46:18 »
Uf, slaba ti je ta 9800 za HD rezoluciju... Makar GTX560Ti nabaci....

Inače i ja sam bio prešao sa 19" LG na SAMSUNG P2470HD te je prvi doživljaj bio VAU... Sada mi žao šta nisam za 400 kn više uzeo 27" ponajviše zbog filmova... Iako i ovaj sa HD filmovima je dovoljan ali....

Inače  thumbs1