Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566372 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #405 u: Prosinac 29, 2012, 21:25:43 »
jel valja šta?  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #406 u: Prosinac 29, 2012, 21:40:12 »
Meni da p1va

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #407 u: Siječanj 02, 2013, 17:28:33 »


danas 3€ na steam holiday saleu ako tko nije uzeo ^^

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #408 u: Siječanj 05, 2013, 19:23:18 »
Nike Lunarglide+ 4  ave1 ave1

kakve tenisice! Otkad sam ih vidio, bio sam zaljubljen, a otkad sam ih probao.... najudobniji komad obuće koji sam u životu nosio! Trebale su mi nove tenisice za trčanje/trening i htio sam ove, ali su mi bile preskupe, no trenutno su na popustu (kao i sve ostale) u raznim dućanima te sam uspio nažicati nekako na dug za njih.

Jedino mi krivo što u JEDNOM JEDINOM dućanu u kojem sam bio nema broja za one koje su me i očarale na prvu, ove:



pa sam uzeo ove



Šteta. Ima većih brojeva, ima manjih brojeva, ali moj nema. I iako su mi i ove lijepe, zelene su mi savršene.
Ali OK, bitnije je ionako kako se nose i kakve su za trening a to jedva čekam isprobati čim prođe ovaj posao koji radim. A i morma što prije krenuti sa jačanjem noge koja je atrofirala zbog operacije.

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #409 u: Siječanj 05, 2013, 19:24:30 »
pronator, supinator?  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #410 u: Siječanj 05, 2013, 19:40:01 »
Ovisi kako gaziš, bitno za stabilnost stopala pri trčanju, osjeti se bome. To ti je ono ako pogledaš tenisice pa kako ti je džon istrošen, nekima je više sa lateralne (vanjske) strane, nekima medijalno, a nekima ravnomjerno, što je idealno ali takvih ni nema puno. Ugl, meni su pete strašno izlizane "izvana" (iako to nije jasno tip stopala, to je samo jedna od posljedica - guglaj ako hoćeš za detalje) uvijek i onda tenisice namijenjene takvom tipu stopala su pojačane sa te strane i kruće, da se manje troši džon sa te strane i da ti je noga stabilnija, tj da ne "pada" tj ne okreće se prema van. E ove su suprotno tome, mekše sa unutarnje strane, no nisu baš ono hardcore pronatorske i navodno kompenziraju malo i sa supinatore pa sam odlučio riskirati. Ako izvinem gležanj, zajebao sam se  cer1njo cryCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #411 u: Siječanj 05, 2013, 20:59:15 »
Zakon izgledaju

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #412 u: Siječanj 05, 2013, 21:20:15 »
Istina, a još bolje se nose. Ma svi trenutni Nikeovi modeli za trčanje su mrak. Probao i Pegasus i Airmax su isto fenomenalne, ali su kruće i malo teže od ovih pa sam se za ove odlučio. Ali zeleneeee  cryCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #413 u: Siječanj 05, 2013, 22:28:54 »
Odlične tenisice thumbs1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #414 u: Siječanj 05, 2013, 22:46:58 »
Bi to bilo dobro meni za posao?
Kolko para?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #415 u: Siječanj 05, 2013, 23:11:45 »
Ma super su i za svakodnevno nošenje. Ma tenisice za trčanje su općenito među najudobnijima sa svaki dan jer su namijenjene velikom stresu tj konstantnim udarcima pa su zbog toga i "najmekše" te lagane. Trenutno su 700kn u Nike u Ilici i CityC1 (Jankomir), 750 u Hervisu, a redovna cijena im je 1000-1100, kako gdje. No imaš i Pegasus model koji u Ilici košta trenutno oko 500kn



koje su mrvicu teže i jedva malo manje udobne (ali i dalje jaaako), a jedan od razloga za to je i tvrđi džon što pak ima prednost da se i manje troši jer je od tvrđih materijala, a i manje je klizav. Uostalom to već i sa slike možeš vidjeti o čemu pričam



Lunarglide




Najbolje da odeš pa probaš. Ima dosta dobrih modela, a svi su jako udobni i trenutno po onako, relativno prihvatljivoj cijeni. Najskuplje su trenutno oko 800kn, a inače su 1300 ako se ne varam - Lunareclipse. Ali Lunarglide su me se više dojmile ipak.
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2013, 23:21:35 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #416 u: Siječanj 05, 2013, 23:53:05 »
Baš su zakon. Ono prava sportska obuća.

Offline karlo007

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #417 u: Siječanj 06, 2013, 14:05:50 »
evo upravo sam kupio
Lenovo IdeaPad Z500 laptop tour
   laptop je odlicana
dobio sam i oiginal windows 8 64 bit koji je fenomenalan malo se jedino tresko priviknut jel nisasm nikad koristio ove nove windowse(vista,7) neko svog starog dobrog xp-a :D sve preporuke za ovaj laptop ,ja sam uzeo bjelog makar je bio i crni ,bjeli me podsjeca na apple :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #418 u: Siječanj 22, 2013, 13:36:25 »
Bahaha na videu pokazuju Gearse 3 pod gaming directx 11 ovo ono, a igra je samo za Xbox.  fpalm1 fpalm1 cer1njo

Marketing fail much.

Enivej, danas došlo:


Offline s2000

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #419 u: Siječanj 24, 2013, 14:34:47 »
Za 99kn u algoritmu