Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 558354 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #645 u: Kolovoz 20, 2013, 00:31:23 »
I kupi GT5!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #646 u: Kolovoz 20, 2013, 09:24:55 »
Hvala, budem, uživat ću. A i poslikati Malmo. No tek sam 2 dana tu, nepuna. Wait for it  ;D
@dogzy - nista bez volana, a i dok sam ovdje nemam vremena za nešto tako veliko
@cole - hvala  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #647 u: Kolovoz 20, 2013, 09:30:54 »
Epiphone Les Paul Standard

Zvjerka od gitare, nije mi žao ni lipe. Ima stvarno onaj lijepi, masni zvuk. Danas na nju idu Daddario 9-etke jer trenutne nisu baš u naj stanju. A do kraja tjedna uzimam pojačalo, do tada sviram preko Guitar Riga.








Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #648 u: Kolovoz 20, 2013, 09:33:46 »
Shimmy sretno ti bilo gore, uživaj, radi puno puno da ti uspije ovo sa poslom, jer jucer sam cuo da su place kontrolora leta blago receno predivne. Ovdje bi zivio kao bubreg u loju.
Inace molim te skupi malo dojmove o svedskoj jer za cca dvije godine nadam se da i ja putujem gore u nadi da cu naci posao. Opcija je jos njemacka ili austrija. Sretno!

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #649 u: Kolovoz 20, 2013, 10:55:24 »
@Luckyluke
 ave1 ave1 ave1

Prekrasno mu stoji ebony boja. Vau, drago mi je da si ju kupio sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #650 u: Kolovoz 20, 2013, 12:47:01 »
Ja nisam ni znao da je naš Šime otišo u Švedsku, ajd sretno ti bilo. I pozdravi Ibrahimovića ak ga vidiš :D

Luckyluke super gitara  p1va

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #651 u: Kolovoz 20, 2013, 13:04:36 »
@Luckyluke
 ave1 ave1 ave1

Prekrasno mu stoji ebony boja. Vau, drago mi je da si ju kupio sm1jeh
Je, krasna je, morao sam probit planirani budžet ali isplatilo se.  sm1jeh

Offline versus

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #652 u: Kolovoz 20, 2013, 16:53:04 »
Je, krasna je, morao sam probit planirani budžet ali isplatilo se.  sm1jeh

o faking šit, kakva zvjerka, čestitke

nisam probao Epiphone nikad, nego samo rođaka Gibsona. Gibson je težak pun kufer.
e, i naravno ili devetka ili desetka ide na to, nikako osmica, samo žestoko  kuul

interesantno da idemo u suprotnim smjerovima, ti si GuitarRiga ideš na pojačalo, ja svoje pojačalo prodao nedavno i prebacio se na GuitarRig

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #653 u: Kolovoz 20, 2013, 17:51:17 »
Luckyluke - jako najs  thumbs1

Inače imao Epiphone dok sam još tandrkao po đitri i gitare su za te pare vrhunske, Gibson za siromahe ali ni blizu toliko slabije koliko jeftinije, barem tad bile, ne znam jel im danas cijena porasla
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #654 u: Kolovoz 22, 2013, 11:36:17 »
Kao što sam i rekao, evo i pojačala...

Laney LG35R 30 W

Za sada sam jako zadovoljan, mogu izvući iz njega zvuk kakav hoću. Bilo da se radi o rocku, jazzu, bluesu, metalu - sve odlično pokriva. Jedino nije baš za neke ekstremne žanrove jer sa puno drajva i mastera dosta zuji. Sve u svemu, jako dobro investicija.











Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #655 u: Kolovoz 23, 2013, 19:59:15 »


U kutiji je PS3, slim, 320GB  shy1

Cijena? Oko 1300kn konzola, igre još jedno 450 kn sve zajedno. I to sve u "skupoj švedskoj"  kava1



Nabavi i Dark Souls  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #656 u: Kolovoz 23, 2013, 20:03:23 »
Razmišljao sam i u više navrata skoro kupio (kad god prolazim kraj Gamestopa cer1njo), ali neću još jer neću imati vremena za odigrati 3 igre od ovih koje imam dok sam tu a kamoli još i to. Kupit ću kada ću se vraćati i to i sve PS3 ekskluzive koje me zanimaju i zbog kojih sam oduvijek htio imati PS3, odn onoliko koliko će mi para ostati  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #657 u: Kolovoz 24, 2013, 16:14:46 »
Za šljakicu.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #658 u: Kolovoz 24, 2013, 21:02:04 »
Fren ima iste takve, Kiki iz Utrina koji je bio na roštilju, kaže da su mu super
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #659 u: Kolovoz 24, 2013, 21:04:58 »
Lijepe su sm1jeh
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2013, 21:07:06 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.