Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 558710 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #840 u: Veljača 14, 2014, 22:00:39 »
ma da ,izgleda nakon onih muka itd i zadnji update pomogao i možda kaj sam ,bar mislim kopirao na prijenosni hdd  podatke,e sad ,ja kopirao gt5 s jednim nadimkom,a imam ih 5 za gt 5 i gt6,pa neznam jer moram to i sto ponoviti za gt6,
kad prebacim na ps3,ak kaj ne zjebem,bum vidio......

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #841 u: Veljača 15, 2014, 10:36:03 »
Ajde, drago mi je da radi, nadam se da je koj od savjeta pomognul. thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #842 u: Veljača 21, 2014, 17:50:03 »
XBOX 360 gamepad za PC

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #843 u: Veljača 21, 2014, 18:13:01 »
 thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #844 u: Veljača 25, 2014, 14:13:07 »
Da, kontroler je sjajan. Nema te igre koje mi nije prepoznao iz prve. Kolko si ga platio ?

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #845 u: Veljača 25, 2014, 16:03:19 »
Da, kontroler je sjajan. Nema te igre koje mi nije prepoznao iz prve. Kolko si ga platio ?

290 kn + 3 G garancije. Znam da sam mogao jeftinije proći da sam kupovao izvana, ali nema veze.

Al pravi užitak je s njime igrati i brijem da ću svaku igru koja se da igrati s gamepadom (osim fps-ova i strategija) igrati s njim. Baš ono uživancija. I kad budem kupovao novi gamepad to će gotovo sigurno biti X one gamepad za PC.

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #846 u: Veljača 25, 2014, 21:02:40 »
Jel meni jedinom ne leži XBox-ov gamepad u ruci?Valjda sam navikao na DS kontrolere....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #847 u: Ožujak 05, 2014, 01:50:42 »


 hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #848 u: Ožujak 05, 2014, 14:25:03 »
Bio u shoppingu malo, par hlača laganih crnih, 3 košulje u C&A

i ove tenisice


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #849 u: Ožujak 05, 2014, 15:31:41 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #850 u: Ožujak 05, 2014, 15:33:27 »
Lumia 925 piše u URL-u.
Lijep je. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #851 u: Ožujak 05, 2014, 19:14:30 »
Jel to onaj s 40mp kamerom?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #852 u: Ožujak 06, 2014, 01:52:49 »
Da, Nokia Lumia 925.
Ne, to nije onaj sa 40MP kamerom (ono je 1020 i osobno mi je odvratan od iza baš zbog tog čipa), no svejedno ima bolju kameru nego bilo koji Android ili iPhone. Lumie općenito rasturaju sa kamerom.

A inače sa telefonom sam više-manje oduševljen. OK, tek ga imam jedno 30-ak sati ali nije mi nimalo žao što sam mijenjao Xperiu sa hardverske strane. Ona je lijepa, ali ovaj mob je prekrasan i toliko kvalitetnije djeluje na dodir. Stvarno je istina što kažu za Nokie (Lumie), da osim najboljih kamera imaju i najbolju kvalitetu izrade.

A u ruci isto leži 18 puta bolje od Xperie, što jer je zaboljena na rubovima, što jer je manja. Rekoh sam sebi više nikad vjerojatno neću kupiti mob sa većim ekranom od jedno 4,3 inča ako će biti kvalitetne ponude do te veličine. Ove pizdarije sa povećanjem ekrana u nebesa su takva glupost. Nova Lumia 1520 npr je zvijer, hardverski jedan od, ako ne i najjači mob trenutno (ako se uzme u obzir i OS odn optimizacija i nezahtjevnost WP, najjači je definitivno), i lijep i čudo ekran ima, ali bogati, 6"!!!

Ne, ova 925 ima 4,5 i to mi je puno bolje nego Xperijinih 5, a da je još mrvcu manje, bilo bi savršeno. Mislim ne radi ekrana nego moba, u pravilu je manji mob isto, jel..

A softver - vizualno i fluidnošću mi WP isto jede Android, i ima neke genijalne stvari, ali s druge strane ima i nekih nevjerojatno glupih propusta na najbanalnijim stvarima (npr ne postoje shortcuti za uključivanje/isključivanje wi-fia, mobilnog prometa, mute i sl, nego se mora ulaziti uvijek u settings i tamo to napraviti - jedno 3 koraka više nego na androidu - za nešto što se često koristi poput navedenog, dosta)
Ali WP se jako brzo razvija i većina tih propusta če se rješiti sa 8.1 updateom za mjesec dana.
Sve u svemu, za sada mi nije žao  hug1

A bilo je praktički jedan za jedan, odn za koliko sam kupio nju, prodao danas svoj, s time da je ovo još i ganc(i) novi mob, bio zapakiran (zapečačen onom naljepnicom), kupljen prije tjedan dana (piše na računu i garanciji)
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2014, 01:55:08 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #853 u: Ožujak 07, 2014, 00:14:00 »
Bio u shoppingu malo, par hlača laganih crnih, 3 košulje u C&A

i ove tenisice




nadam se normalne hlače... a ne neke skinny slim fit i slično pederisanje  :P cer1njo

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #854 u: Ožujak 07, 2014, 00:19:08 »
Na slici koju sam stavio moš vidit hlače i košulju, ali ionako ja ni ne stanem u skinny jeans, ja sam malo veća ljudina  cer1njo cer1njo cer1njo