Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566435 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #870 u: Ožujak 21, 2014, 11:33:32 »


Nike LunarGlide+ 5

Uzeo jučer za trčanje, nikad udobniju tenisicu nisam probao.
Budući da sam velik čovjek od 110kg, trebalo mi je nešto sa mekanim doljnim dijelom, a ove su mi sjele ko savršene.

Cijena: 500kn - sniženo sa 750
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #871 u: Ožujak 22, 2014, 12:37:07 »
 thumbs1

Samo cijena mi je čudna, pače smiješna. Ja svoje (četvorku) na popustu platio 700, bile 1000
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #872 u: Ožujak 22, 2014, 19:43:49 »
Ja na akciji uzeo neke Nikice za 180kn  cer1njo

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #873 u: Ožujak 23, 2014, 09:02:13 »
Ja na Hreliću uzeo za 10 Kn. cer1njo
Šalim se, nisam baš ljubitelj Nike-a, pa uzimam od Adidas-a. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #874 u: Ožujak 23, 2014, 10:40:50 »
Jel mozemo i tu raspravljat o brandovima? Da se ne trazi topic otvara i slicne gluposti?
Ja isto ne favoriziram Nike, preferiram Adidas pogotovo ako je u igri Porsche Design ili neka poveznica. Ali su bezobrazno skupi ako je ime Porsche gore. Tenisice da su im dobre jesu, ali sigurno ne bum dao oko 700kuna za par tena. Kupio goodyearke zadnje za manje od 300kuna. Dobre su mi i to sam slucajno naletio na njih u ducanu i odma sam zel.
Pikiram skečersice neke sad, ak jos imaju taj model. Iako se sad vise baziram na cipele(iam doma 4para XD ) ne pratim tolko tenisice. A vidim da svaka druga šuša ima one nikeove airmaxice :l

EDIT: zadnje kaj sam kupio je
Splinter Cell: Blacklist - sinoć XD

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #875 u: Ožujak 23, 2014, 12:51:13 »
Ja nemam neki brand koji favoriziram, ove zadnje tenke koje sam uzeo uzimao sam iskljucivo zbog trcanja i udobnosti, probao sam te Najkice i Adidas Boost i ove prve su mi bolje sjele. A sto se tice i robe, takodjer mi je svejedno, sve je to slicno. Imao sam kvalitetne i Nike i Adidas obleku i tenisice, a isto tako sam imao par slucaja nekvalitetnih majica i tenisica, i to sa onima koje sam dobro platio jer bi bile predstavljene kao kvalitetne, a najcesce kupljene preko u Italiji ili Sloveniji.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #876 u: Ožujak 23, 2014, 22:47:11 »
Brijem da je to cd key za digital download  hmm

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #877 u: Ožujak 23, 2014, 23:32:25 »
Što s g2a? Pa naravno da je cd key xD

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #878 u: Ožujak 23, 2014, 23:53:43 »
Ja volim Adidas, ali me briga šta nosim. Bitno da me grije, ako je hladno, a sad jel Adidas, Nike ili nešto Kinesko, briga me. A ljeti ni ne nosim ništa.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #879 u: Ožujak 24, 2014, 08:53:25 »
Što s g2a? Pa naravno da je cd key xD

A jebote onda :(
Neda mi se skidat :/
Iako sam pretpostavio da je digitalna verzija, svejedno s se ponadao :p

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #880 u: Ožujak 28, 2014, 21:24:58 »
Kupio sam Nokia Lumia 520. Iako je to osnovna verzija iz Nokijine game, mobitel je fantastičan. Ima veći ekran od 620 što je možda malo čudno, ali meni ne smeta  kuul .
Najveći minus je što nema flash za kameru. Kamera je i više nego dobra za slikanje po danu, ali u mraku sve pada u vodu ako nemaš umjetne svjetlosti. Također nema prednju kameru, ali ne zanima me selfie tako da mi to i nije minus.
Najveći plus je fluidan Windows Phone 8.0 OS (a uskoro dolazi nadogradnja na 8.1 čak i za najosnovniju Luniju 520). Iako je OS malo čudan (probao sam i Android OS kod brata), sve je stvar navike. Jako mi se sviđa, lijepo izgleda i veća mi je fora imati Windows OS mobitel jer ga velika većina izbjegava (znate onu priči sa VW Golf, Njemački ovčar, IPhone itd).
Veličina ekrana koja iznosi 4" je taman. Nikad u životu nisam imao veći mobitel/ekran od ovog, tako da sam doživio pozitivan "šok". Prvo što mi je žao ovaj mobitel nositi u džepu, pa ponekad ne znam gdje bih s njim.
Uglavnom mobitel je za -5 i nije mi žao ni jedne kune koju sam dao za njega.  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #881 u: Ožujak 29, 2014, 01:27:23 »
Hahaha širi se Lumia. Evo, nakon što sam ja prodao Xperiu Z za Lumiu 925, frend je malo pratio taj moj mob i odlučio zamjeniti Xperiu U za Lumiu 520, i tip ga hvali toliko da je dosadan već. Uostalom koliko sam i ja svoju tranziciju. Kakvo je sad stanje, ako ne nešto ne promjeni (Android ode na bolje i/ili Win Phone na gore), ne pada mi na pamet uopće više uzet bilo koji Android mobitel. Zapravo ni iPhone, iako bih radje i njega uzeo, makar ga svaka šuša ima a ja mrzim to, čisto jer je isto generalno bolji sustav.
Poserem se na stotine tisuća aplikacija Androida kao glavni argument kada na WP imam sve što mi treba ionako a i ako nešto fali, rapidno se razvija. A i onaj drugi argument - customizacija mi je isto nebitan tj čak ni nema nekog smisla jer što su tamo widgeti, ovdje je live tile, što je tamo ikona programa, ovdje je tile. I isto ga možeš micati svuda. No ne možeš mijenjati wallpaper ili dodavati stranice home screenu. Boo-hoo. Wallpapaer ionako odvlači pažnju a elegancija tileova na crnoj pozadini mi ionako izgleda bolje nego bilo koja slika koja se miješa sa ikonama a dodavanje stranica isto djeluje zastarjelo prema konstantnom i praktički beskonačnom scrollu start screena u WP.

Ma mogao bih pisati do prekosutra ali činjenica je da je WP stabilniji, fludiniji, ljepši (subjektivno, ali tko god je zaista i imao malo u rukama WP, slaže se) itd itd. A samo prve dvije nabrojane stvake su mi dovoljne za pobjedu.

A inače vezano za tvoju Lumiu 520 i kameru, razuvjerim te istog trena. Skini si ako nemaš Nokia kamera (ne ona samo "kamera", nego Nokia Kamera - SMart cam, Pro cam i običan u jednom) i onda sa Pro Cam lensom malo podesi ekspoziciju i ISO vrijednost. Treba ti doduše minimalna količina svijetla bez flasha, ali to ti je tipa TV u mračnoj sobi, ili ulična svjetiljka vani. Flash ti treba samo ako je mrkli mrak, no čim imaš mali izvor svijetla... jednostavno prouči Pro cam i probaj, nećeš vjerovati kako bez blica možeš noć pretvoriti u dan  kadt1kažem

Evo ti i par primjera toga koje sam ja uzeo (slika može biti i puuuno kvalitetnija (imam i primjere ako treba), pogotovo na mom, ovo je bilo samo testiranje navedenog)

Primjer 1 - ovdje se koristi blic sa mog moba ali nije on potreban ako imaš iakvo osvjetljenje u pozadini. Dakle ovo je bilo iz mog kreveta u mrklom mraku, spuštene rolete, ugašeno svjetlo, ne vidim doslovno prst pred nosom (spavam kao šišmiš jer imam strašno lagan i osjetljiv san)

Obična fotka sa blicom



Malo igranja...



Pa još malo...



Uf, pretjerao sam, ajmo malo skratit to



Dakle rezultat fotkanja u potpunom mraku, pitch black, nešto što sam možda nisi doživio, jer kad se ja zbunkam... Ugl, evo ti kao da je po danu fotkano

Primjer 2 - Noć - jedino osvjetljenje je od mjeseca, fotkam direktno prema njemu



Ali onda se samo malo igram i...



To je dakle bez blica, uostalom isti nema smisla kada uperiš fotić prema točci udaljenoj skoro 400 000km  ;D

Primjer 3 - Sunce na zalasku, bez blica, obična brzinska fotka



Malo magije...



Pa malo pretjerivanja sa magijom



Sve ti je jasno. A sve osim prvog primjera može i tvoja Lumia, provjereno  kadt1kažem

Sry na offu ali eto, ako ima još netko tko razmišlja promjeniti šugavog robota i generične mobitele iz tvornica japanskih i korejskih proizvođača  ;D

EDIT:

« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 01:29:09 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #882 u: Ožujak 29, 2014, 08:37:31 »
Majka ima 520 i rekao sam da bi joj ga vec uzeo da ima internet bankarstvo, a ja bi njoj iphone uvalio.
Win phone je odlican sustav.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #883 u: Ožujak 29, 2014, 09:37:55 »
@Shimmy -  thumbs1

Super je ovo za kameru, nisam imao pojma. Budem se time poigrao.
Jedino me muči kako prebaciti kontakte na SIM karticu (čisto da imam back up)?!?!
-----
Mobitel je odličan i WP OS tj Metro sustav ima logike i pun je pogodak na mobitelu ili tabletu, ali malo manje je dobar na PC-u.
Jedini Android koji bih uzeo je HTC One, ali sada kada imam Nokiju nisam siguran da bih je mjenjao jer opet subjektivno WP je ljepši od Adroida. Što se tiče wallpapera, pa ima ga na zaključanom zaslonu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #884 u: Travanj 02, 2014, 20:57:52 »


 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB