Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566439 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #915 u: Travanj 25, 2014, 20:43:02 »
Xperia Z1

Offline radici

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #916 u: Travanj 25, 2014, 21:05:10 »
baš me zanimaju tvoji dojmovi o njoj,ja mislio piknut ,još neodlučan...... kuul

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #917 u: Travanj 25, 2014, 21:08:55 »
Oduševljen, brz je, odličnih performansi, masu aplikacija ima (ovo mi je prvi android), kamera je nevjerojatna. Nećeš fulat.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #918 u: Travanj 25, 2014, 21:30:01 »
Nepodnosim više Android. Od svih tih vrh mobitela napravi sprdačinu sa svojim bugovima, nedovršenim aplikacijama i općenitim opće poznatim manama.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #919 u: Travanj 25, 2014, 21:36:58 »
Meni je zasad najbolji IOS, ali iza njega odmah je Windows Phone, a Android je jako daleko. IOS i Windows Phone su savršeni, dok Android.... Baš i ne.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #920 u: Travanj 25, 2014, 22:43:04 »
Oduševljen, brz je, odličnih performansi, masu aplikacija ima (ovo mi je prvi android), kamera je nevjerojatna. Nećeš fulat.

SE inace ima odlicne kamere. ja si mislio uzeti SE M mislim da je bio, ali mi je 999bilo malo too much. Il je bio oko 799. A ovo cudo Galaxy Core 399, arazlika u grafi samo ak se ne varam, mozda i kamera al to je manje bitno.

Sent from the den


Offline radici

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #921 u: Travanj 25, 2014, 23:47:11 »
ma imam neko sranje,baš se zblesao,pa na servisu,al odmah odlučio da je za promjenu,a još ga ne otplatih,pa me taj sony i nokia kaj je sad nude 625 privlači,zato dvoumljenje

znači uskoro čenđ s mojom nadoplatom,najbrži način da nekaj riješiš hug1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #922 u: Travanj 26, 2014, 00:14:06 »
Nepodnosim više Android. Od svih tih vrh mobitela napravi sprdačinu sa svojim bugovima, nedovršenim aplikacijama i općenitim opće poznatim manama.  cry1

Tako je, to je duh, a sad odi po Nokiu  ;D

@Prateorian - bolje da si uezo TV, manje blokira od Androdia  :P
Na stranu to, Sony mi je najdraži Android telefon jer ima najjednostavnije, najčišće izbornike plus najjednostavniji svoj softver te meni najbolji dizajn, ali sada kada sam iskusio Win Phone, ne Android više.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #923 u: Travanj 26, 2014, 13:37:18 »
Sta će mi tv, bolje mi je uzet onda Tv + monitor u jednom. Jer tv bi mi zauzimao previše prostora, a ni ne gledam ga baš. Ovo mi je isplatljivije.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #924 u: Travanj 26, 2014, 14:58:59 »
Super su Sonyi, imam Xperiu Z (baš ju sa servisa pokupio dns  ;D) i mogu reći da ima malo uređaja zbog kojih bi ju baš htio zamijeniti. Prvo i ono kaj mi se najviše sviđa, izgleda bolesno pogotovo s tim staklom, kamera je ok (ova 13mp je tako, dobra, ima i boljih pogotovo ove nove tipa Z2 SGS5 i Nokije, ali i više nego dovoljna) i kao što ste rekli njihovo uređenja Androida je jedno od najboljih i ima najmanje bloatwarea u njoj.
Frend mi ima SGS4 koji je na papiru bolji telefon, ali kraj moje Z izgleda ko plastična igračkica i ne bi se mijenjao.

Meni se Android najviše sviđa zbog otvorenosti sustava i mogučnosti personalizacije (rootam ga, instalitam xposed framework i radim šta me volja [Gravitybox s milijun opcija, pa ima i mod da radio radi bez slušalica, dupli ekran...]. Da, nije optimiziran kao iOS i WP, ali s KitKatom s to promijenolo znatno, pogotovo na jeftinijim uređajima. Aplikacije neću komentirat jer ono kaj koristim radi najnormalnije.

iOS ne volim baš zato kaj je čista suprotnost Andoirdu, odn. jako je zatvoren i ograničen. WP sam probao par puta (ima mi teta neku Nokiu na WP-u) i nije mi se nešto znatno svidio na prvu. Možda bih ga trebao probati na nekih tjedan dana, ali on ima jednu manu, a to je kaj nema tolko aplikacija ko za iOS i Android (recimo, prvi primjer koji mi pada na pamet je LT za F1) i ne znam kak je kaj se tiče personalizacije, inače bih prije uzeo njega nago iOS

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #925 u: Travanj 26, 2014, 19:51:54 »






Za bicikl <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #926 u: Travanj 27, 2014, 01:23:29 »
Ja bih isto neke trebao no nemam para. Tj doduše išao bih onda opet na SPD sa kojim sam stao prije 3 godine ali eto, nemam para  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Jack-Darkman

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #927 u: Svibanj 11, 2014, 12:37:45 »
Radi posla se nisam ni stigao pohvaliti prošli tjedan. Naime postao sam ponosni vlasnik još jednog Fanatec-ovog proizvoda. Prodao sam pedale ClubSport v1 i kupio ClubSport v2. Kao i što znate v1 su "rulale", a v2 su, po meni, još level iznad.  sm1jeh




Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #928 u: Svibanj 11, 2014, 13:05:31 »
Lijepo sm1jeh

Možeš malo nama njubovima objasniti koje su prednosti v2 nad v1? Bolje opruge, load cell..?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #929 u: Svibanj 11, 2014, 13:14:41 »
Znaci bocnuo si ih :)

Jel ti stiglo direkt na vrata?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit