Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 566063 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #105 u: Ožujak 15, 2012, 21:37:48 »
Ummm no. sm1jeh
Držat ću te u neznanju još neko vrijeme dok se ne izrealizira kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #106 u: Ožujak 15, 2012, 21:45:06 »
Znam onda - volan!

Nema što drugo biti  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #107 u: Ožujak 15, 2012, 22:00:14 »
sigurno cevape u vrijednosti 110 eura
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline buby0706

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #108 u: Ožujak 15, 2012, 22:17:08 »
Ummm no. sm1jeh
Držat ću te u neznanju još neko vrijeme dok se ne izrealizira kadt1kažem
znam ja...X-tatic

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #109 u: Ožujak 16, 2012, 00:07:46 »
 kadt1kažem You got it!
Znači, gotovo sigurno kupujem 5.1 slušalice Sharkoon X-Tatic!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #110 u: Ožujak 16, 2012, 00:14:35 »
Nice, ja sam ih prije mislil uzeti al su me u vecini nasih ducana otpilili kak ima biti.

Na kraju kod amera narucio Tritton-ke, ako nikad prije nisi imal surround sluske, odusevljen budes  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #111 u: Ožujak 16, 2012, 00:24:28 »
Therg, bit ću odu-ševljen cer1njo
Sharkoon je noviji na tržištu( relativno ) i dokazao se upravo ovim sluškama. I u klasi je s trittonkama, logitechovima, sennhaiserima i turtle beachima. Uglavnom, tko god radi takvo nešto skupo, mora biti kvalitetno... nema mjesta za promašaje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #112 u: Ožujak 16, 2012, 00:32:26 »
Zar je Logitech u klasi sa Sennheiserom? Ne bih baš rekao. Osim ako se nije nešto promjenilo, ali kada sam ja kupovao svoje Sennheiser, ni najskuplji Logitech nije bio dobar kao prosječni Sennheiser, barem ono koliko sam ja čuo. OK, Logiteche sve nisam ni uspio čuti za razliku od Sennheisera koje su mi u "Nove boje zvuka" davali da isprobavam do mile volje, ali to isto samo po sebi govori o kvaliteti i ozbiljnsti te firme  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #113 u: Ožujak 16, 2012, 00:36:44 »
Osim ako se nije nešto promjenilo, ali kada sam ja kupovao svoje Sennheiser, ni najskuplji Logitech nije bio dobar kao prosječni Sennheiser, barem ono koliko sam ja čuo.


Pa, vjerujem da se ovaj Logitechov model približio Sennhaiseru po kvaliteti:
Logitech UK - G35 Surround Sound Headset

Kako god bilo, vjerujem da kad kupcu pare nisu već problem, onda je problem oko odabira surround sound slušalica.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #114 u: Ožujak 16, 2012, 19:20:27 »
ovo  shy1



btw, malo mi je apsurdno davat soma kuna na slusalice. mislim, ja sam si kupio plantronics 377 za 320 kn, stereo sluske i jos uz njih asus zvcnu...imam orgazme svaki put kad upalim bf3 ili nesto slicno. virtual 7.1 surround sound i deri miki
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2012, 19:22:37 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline buby0706

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #115 u: Ožujak 16, 2012, 20:26:04 »
Dobro domagoj je htio pretpostavljam slušalice koje če imati godinu dvije i koje idu i na ps3,xbox i pc....
A sharkoon što je kupio imam ih i ja,neznam da li je isti model..ali hoču reči da su odlične x-tatic serija slušalica..

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #116 u: Ožujak 16, 2012, 21:37:26 »
+1 buby
Soma kuna? 750 kuna. I to mi je bio davni san imati takvo nešto. A koristit ću ih isključivo za PS3 gejmanje i tu i tamo koja muzika na PC-u.
Toliko su kvalitetne da će trajati i više.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #117 u: Ožujak 16, 2012, 22:25:23 »
dobro..100 eura, svejedno 250 kn vise od onog kaj sam ja platio..ali naravno, ja nisam imao prilike isprobati te x-tactic,tako da nemogu tvrditi kakve su kvalitete...samo znam da su ove moje u kombinaciji s xonar dg zvucnom, ubojita kombinacija
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #118 u: Ožujak 16, 2012, 22:43:27 »
Sve 5. Dobio sam puno preporuka za te sluške od frendova sa GTS foruma jer ih nekolicina koriste i vele da su strašne.
Lijepa kombinacija lollik i vjerujem ti da je ubojita sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #119 u: Ožujak 17, 2012, 12:33:21 »
Ja sam za svoje Sennheiser dao oko 450, dakle pola manje do soma kuna. ALi zvuk imaju bolji nego neke od 600-700 koje imaju frendovi (Razer, Logitech i Sony)

@DogZy - one Logitech koje si stavio nisam vidio (čuo) još  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.