Autor Tema: Što ste zadnje kupili?  (Posjeta: 558469 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1470 u: Travanj 11, 2016, 19:02:35 »
Ne, nažalost. Samo se može regulirati jačina svjetlosti, ali raspored je takav kakav jest. Do prije par dana bih rekao da su te šarene tipkovnice bljak, ali tražio sam zelenu da spašem sa Sharkon Drakonia mišem i osim Razera nema baš previše toga. 100€ za tipkovnicu mi se baš i nije davalo :p

Šteta, no nije ni to loše za pojačavanje, kod mene bi uvjek sijala ko betlehem.

Ma ja sam uvjek želio tipkovnicu sa svjetlom ali sam se navikao nabadat bez gledanja noću. Sad bi samo neku da mjenja boje da se upari sa mišem.

A jeste skupo i sve, si gledao išta manje da je para a da je moćna i mehanika? Primjer: Što se tiče toje uz gaming pc vrhunski neki, ili šta ja znam HC npr.
pošto nije ista ta od 100€ ii moja od 40KN, ljepše leži prstima, laku se upire, ma duša, lete prsti sami.
Mslm da bi se na tojoj već dalo duže igrati i pisati, umore jeftine, samo ljudi misle tipkovnica ko tipkovnica, nije! . evo mene već prsti zabolili dok sam ovo sastavio, tj zglob ruke. 
Kad bi imao vrhunski Gaming stroj od PC-a imao bi i jednu skupu tipkovnicu 100%. Sad mi se ne isplat, tj nema logike, isto koda središ auto izvana tip top, a unutra 1.2 (bubam) 55+ks. 


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1471 u: Travanj 11, 2016, 19:06:42 »
Mislim da je ova koju je doktor1 uzeo najbolji omjer cijene i kvalitete. Ozbiljno sam došao u napast da si uzmem tu, ali ipak me ova došla duplo jeftinije pa sam se kontrolirao.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luka_C63_AMG

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1472 u: Travanj 11, 2016, 19:37:50 »
Kad svi već nešto kupuju, moram i ja :)

Imam fotić točno godinu dana, pa ga odlučio počastiti sa OEM opremom  ;D

Nova torba:



i daljinski (koji je minijaturni):



Uskoro dolazi i novi tele objektiv, pa da se konačno maknem od kit objektiva  sm1jeh
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1473 u: Travanj 11, 2016, 19:47:44 »
Mislim da je ova koju je doktor1 uzeo najbolji omjer cijene i kvalitete. Ozbiljno sam došao u napast da si uzmem tu, ali ipak me ova došla duplo jeftinije pa sam se kontrolirao.


Trebo si potegnut u džep i uzet mehaniku  ;D
Ja sam već bio odlučio uzet jednu duplo jeftiniju no reko fuck it; pogledo par recenzija nazvo links Links i naručio Hermes...

Ja pokušavam naći kvalitetnu podlogu miš+tipkovnica i jedino šta sam našo je [url4=https://www.sharkoon.com/product//13265#desc]Charkoon FireGround[/url]... Dostava me dođe jebenih 45 kuna...
A i ne sviđa mi se pretjerano tj pretanka mi djeluje...

! No longer available


Ako netko zna gdje ima za kupit kvalitetna podloga do kakvih 250 kuna i mogućnost plaćanja pouzećem neka javi. Htjeo bi čisto crnu!

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1474 u: Travanj 11, 2016, 19:50:11 »
Mislim da je ova koju je doktor1 uzeo najbolji omjer cijene i kvalitete. Ozbiljno sam došao u napast da si uzmem tu, ali ipak me ova došla duplo jeftinije pa sam se kontrolirao.

Da, slažem se. E nebi ti znao jesili trebao tako postupit ili nisi, nadam se da jesi.  p1va

Edit: Prestigao me doktor hahaha

Ma neka je čovjeku pare ostale u đžepu, za igru neku npr.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1475 u: Travanj 11, 2016, 19:59:30 »
Ma neka je čovjeku pare ostale u đžepu, za igru neku npr.


Ma pošteno, svakom njegovo...
Kažem da sam i ja htjeo pare spremit u džep i nakon šta sam uzeo u ruke novo tipkalo nije mi bilo žao ni lipe...

Corsair Strafe mi je predivna dizajnom samo mi ova crvena podloga ispod tipki toliko smeta da je to nevjerovatno!


Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1476 u: Travanj 11, 2016, 20:02:41 »
Trebo si potegnut u džep i uzet mehaniku  ;D
Ja sam već bio odlučio uzet jednu duplo jeftiniju no reko fuck it; pogledo par recenzija nazvo links Links i naručio Hermes...

Ja pokušavam naći kvalitetnu podlogu miš+tipkovnica i jedino šta sam našo je [url4=https://www.sharkoon.com/product//13265#desc]Charkoon FireGround[/url]... Dostava me dođe jebenih 45 kuna...
A i ne sviđa mi se pretjerano tj pretanka mi djeluje...

Ma da, ali prošlu plaću sam spiskao za 3 dana pa se ovaj mjesec moram malo kontrolirati  cer1njo A i dalje sam nekako dojma da se kod tipkovnice kvaliteta između kvalitetne i manje kvalitetne najviše manifestira u udobnosti i feedbacku, a manje na samom performansu u igrama recimo.

Nedavno su ti dijelili Razer Goliathus besplatno, a poštarina je bila nekih 50 kn. Da si prije rekao da trebaš, to bi bila pristojna podloga za te pare. Ja imam Cobra Cobraface i za te pare je solidna  shy1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1477 u: Travanj 11, 2016, 20:10:46 »
A i dalje sam nekako dojma da se kod tipkovnice kvaliteta između kvalitetne i manje kvalitetne najviše manifestira u udobnosti i feedbacku

Odlike mehaničkih tipkovnica.  cer1njo
Smatram da je ovo isto kao SSD; kada jednom staviš OS na SSD to je to i nema nazad na HDD...
Isto tako mehanika; kada počneš koristit mehaničku naspram membranske teško da ćeš se više  vraćat membrani.

Iako sada bi volio isprobat cherry blue i brown tipke. Baš me zanima kakve su naspram crvenih koje ja imam.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1478 u: Travanj 11, 2016, 20:13:32 »
Vidim da je doktor opasno zagrizel za mehaniku. cer1njo

Nema povratka jednostavno. Mechanical master race. ;D

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1479 u: Travanj 11, 2016, 20:14:45 »
Svi po mehaniku!!!
*dok ovo pišemo prodigiy se iskrada iz kuće i odlazi po tipkovnicu  ;D
**ubiti kasno je, to će sutra napravit...

Ramp koje ti tipke imaš?

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1480 u: Travanj 11, 2016, 20:16:46 »
Pa ne bih to baš uspoređivao. Vjerujem da je puno bolji feeling i da bi se bilo teško vratiti, ali SSD ima impact na performanse, tipkovnica nema.

I nemoj više tu pričati kako si zadovoljan jer ćeš me natjerati da odem zamijeniti za Gamdias  cer1njo

Ovime sam i ja završio nadogradnju periferije, sad više nemam na što potrošiti novce osim treći monitor i neku i7  kuul
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1481 u: Travanj 11, 2016, 20:28:12 »
I nemoj više tu pričati kako si zadovoljan jer ćeš me natjerati da odem zamijeniti za Gamdias  cer1njo


Odmah sutra, nadoplata i zamjena...
I bit ćeš mi zahvalan i reći kako si skoro pogriješo radi 200tinjak kuna  ;D

Mech master Race  cer1njo cer1njo




Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1482 u: Travanj 11, 2016, 20:30:40 »
*dok ovo pišemo prodigiy se iskrada iz kuće i odlazi po tipkovnicu  ;D
**ubiti kasno je, to će sutra napravit...

Sad mu žao i gleda u tipkovnicu  :P

Dobro je rekao blowfish:" nemojte više o tipkovnici" . I ja nešto razmišljam ali nema to kod mene logike da bude. Možda uzmem samo SSD za win. Makar neku razliku da osjetim.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1483 u: Travanj 11, 2016, 20:40:46 »
Odmah sutra, nadoplata i zamjena...
I bit ćeš mi zahvalan i reći kako si skoro pogriješo radi 200tinjak kuna  ;D

Mech master Race  cer1njo cer1njo




! No longer available


I've got mechanical keyboard so I'm better than you! ;D

Trenutno sam na Vortex Pok3ru, cherry mx blue i obožavam. Ali HHKB Pro 2 Type S mi je u globalu bolji, makar je silenced verzija. Na HHKB-u su Topre switchevi.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #1484 u: Travanj 11, 2016, 20:52:12 »
! No longer available

I've got mechanical keyboard so I'm better than you! ;D


Sve je rečeno  cer1njo

Mehaničko tipkalo je Č/10  cer1njo