Autor Tema: Halo 4  (Posjeta: 28058 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: Halo 4
« Odgovori #60 u: Studeni 08, 2012, 08:21:02 »
I ja sam halo narucio, navodno ga budu sutra dostavili. sm1jeh

Offline Punisher

Odg: Halo 4
« Odgovori #61 u: Studeni 08, 2012, 15:29:44 »
Danas kod frenda odigrao na brzinu 15ak minuta SPa. I samo budem reko, jebemu križ što sam nahajpan :OOOOOOOOO Ona uvodna animacija kad Halsey priča o Chiefu i onda kad on onako jebački hoda, pa buđenje chiefa iz Cryosleepa. Cortana seksnija no ikad. Chief izgleda prejebeno. HUD mi je u igri odličan i ono što mi se najviše svidjelo BR IS BACK BIČIZZZZZZ, najdraža puška iz serijala se vratila. Izgleda super i jebeno je odlična. Ajme kako sam ljubomoran oću još

i NEED IT LIKE COCAAAINEEEEEEE. :Q_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________


*dead*

Offline Thergothon

Odg: Halo 4
« Odgovori #62 u: Studeni 09, 2012, 21:04:11 »
Poceo igrati i odlican mi je  thumbs1
Interijeri izgledaju brutalno dobro, pogotovo onaj pocetak. Opcenito igra odlicno izgleda i nevjerojatno je kolko su izvukli iz prastare konzole. AI jako dobar (makar se zna ponekad zglupirati, ali barem se krece, flankira, izmice i razvija neku taktiku za razliku od tamo nekih mohova i codova), napucavanje standardno dobro (cak mi ne fali ni iron sight iliti down the sight nisanjenje za kojim sam uvijek kukal igrajuci serijal). Igram na Legendary i BRUTALNO je tesko i izazovno. Kaznjava se i najmanja greska i to bez varanja AI-a. MP jos nisam probal, ali bude i to doslo na red uskoro.
« Zadnja izmjena: Studeni 09, 2012, 21:08:31 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Halo 4
« Odgovori #63 u: Studeni 09, 2012, 21:08:53 »
Ja igram na normal i ima izazova, legendary sam ostavil za co-op jer se sjećam da je Reach bil izazovan JAKO na legendary u co-opu, prvi prelazak oću samo guštati i taman mi je normal. Al nema zaletavanja ni na normal - znači odlično su i težine postavili.  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Halo 4
« Odgovori #64 u: Studeni 09, 2012, 21:20:17 »
Co-op bude prava stvar  thumbs1
Na jednom dijelu je vec i kontroler pocel skripati (lagani rage  cer1njo) jer su ubijali boga u meni. Promjena taktike, drugo oruzje i ide sve bez problema. Nema varanja, bas se vidi svaki metak od AI-a, jedino mi "stitonose" zadaju probleme.  Gustam u tom sporom napredovanju, a sutra vjerojatno budem dal priliku i MP-u  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Halo 4
« Odgovori #65 u: Studeni 10, 2012, 11:20:09 »
Ni problem da odmah na Halo 4 skočim budući da sam samo 1 igrao na PC-u? Nebum imal upitnika puno nad glavom?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Halo 4
« Odgovori #66 u: Studeni 10, 2012, 11:23:10 »
Mozes pogledat videa na Youtubeu i pročitat ovo da si popuniš rupe malo



Also i dvojku imaš za PC. Meni osobno jedna od najboljih kampanja je u dvojci.
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2012, 11:26:31 od Punisher »

Offline Thergothon

Odg: Halo 4
« Odgovori #67 u: Studeni 10, 2012, 15:39:46 »
@Cole

Zajebi pricu (procitaj na netu), kupi najnoviji Halo i pucaj  cer1njo

Odigral sam danas par partija Big Team Infinity Slayer-a (8vs8 TDM s dostupnim vozilima) i prvi dojmovi su jako dobri.
Vise mi se svidja vizija od 343 Industries kaj se tice MP-a. Nikakva skupljanja oruzja, nego od pocetka custom loadouts. Predobar osjecaj, odmah u prvoj rundi triple i to sve tintare. Nema vise pederisanja na pocetku runde i bjezanja po grenade launchere i slicne gluposti s kojima su noobovi nekad ubijali igru. Za sad ne vidim problem kaj se tice balansa, probao razne puske koje mi jos nisu otkljucane (uzeo mrtvacima  cer1njo) i nema onog osjecaja da je nekaj overpowered. Mozda je nevidljivost problem jer par puta mi se dogodilo da prodjem kraj lika bez da ga primjetim, ali da se uociti i gust im je stisnuti melee s ledja. Nisam fan pucacina u kojima se pojavljuju stitovi i slicne gluposti (jedan od razloga zakaj mi halo MP nije valjal), ali sad dok su dostupni loadouti - sve se mijenja i mogao bi dosta vremena provesti u MP-u.

Edit: MP je tolko fluidan i dobar da je to cudo, lag doslovno ne postoji, nikakva izbacivanja, ma savrseno  ave1
KZ bolje da vise ne izlazi na ovoj generaciji, bez 60 fpsa ne priznam...
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2012, 18:02:13 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Halo 4
« Odgovori #68 u: Studeni 10, 2012, 19:19:13 »
Prešel sam igru - fenomenalno! Za igru ovog tipa je priča SUPER. Ne bi rekel da mi je bolji SP od KZ-a, ALI nije mi ni lošiji - podjednaki su mi, svaki mi je poseban na svoj način. Znači - imamo 2 pucačine s jako dobrom SP kampanjom!

Ja isto nisam još naletel na lag.

Kaj više igram - više mi se čini da je ovo THE pucačina ove generacije. Nisam nikad mislil da bum to rekel za Halo.  cer1njo

MP je definitivno na razini BF-a i COD-a glede zabave i kvalitete izvedbe - i još k tome nema laga - ludilo!!! thumbs1

Offline Punisher

Odg: Halo 4
« Odgovori #69 u: Studeni 10, 2012, 19:26:18 »
Kakav ending, wow, skoro sam suzu pustio, a mislim da je i Chief. Jako mi se sviđa sp, chief u ovoj igri ima puno više dijaloga i kompletniji je lik, a radnja se niti ne vrti oko njega. Fenomenalno, odličan posao 343.

Offline ManTheRamparts

Odg: Halo 4
« Odgovori #70 u: Studeni 10, 2012, 19:35:30 »
E pa to, Chief i Cortana su super odrađeni ko likovi i sviđa mi se kaj je fokus više na taj osobniji dio priče za razliku od tipičnog 'Here we go again s spašavanjem sveta'.  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Halo 4
« Odgovori #71 u: Studeni 10, 2012, 19:52:14 »
Istina, zato mi sad puno bolje sjeda kao glavni lik. Prije je bilo: daj, daj ,daj - limena kanta  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Halo 4
« Odgovori #72 u: Studeni 10, 2012, 20:13:39 »
Reclamation has already begun  ave1 ave1 ave1

Offline Cole™

Odg: Halo 4
« Odgovori #73 u: Studeni 10, 2012, 21:54:58 »
Nahypali ste me jebem vam sve.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Halo 4
« Odgovori #74 u: Studeni 11, 2012, 00:06:10 »
Svi koji igrate, pogledajte video kaj sam uploadal (nije dugo, kojih 6 i pol minuta traje), sačmarica = bekino.  cer1njo

Rekomendal sam frendovima, pa bi vam se trebalo pojaviti.  thumbs1

@Ther - moramo početi Spec Ops, tak da igramo kak izlaze nove epizode.

@Cole - jebeš stare Haloje, ovo zemi i igraj kaj čovek. Skineš si s Live-a Halo Waypoint i tam imaš sve podatke koji te zanimaju u vezi Haloja.  thumbs1

Glede Season Pass-a: 3 map packa, 2000 MS bodova.

Crimson Map Pack (December release timeframe)
Maps: Wreckage, Harvest, Shatter
Description: Witness the chaos of a clash of civilizations in Wreckage, with its blend of claustrophobic spaces and dangerous exposures and venture into the human colony environs of Harvest, and explore a human foray on an alien moon in Shatter.

Majestic Map Pack (February release timeframe)
Maps: Landfall, Monolith, Skyline
Description: Landfall’s emphasis is on infantry battles against a glittering ocean on a distant world, while Monolith exposes you to the naked vacuum of space – and the firepower of opposing teams, and Skyline’s distinctly industrial feel provides new challenges in somewhat familiar, but occasionally confined spaces.

Castle Map Pack (April release timeframe)
Maps: Daybreak, Outcast, Perdition
Description: Daybreak is set in a military facility against the backdrop of an idyllic mountain range, while Outcast plunges you into the warrens, canyons and arches of an alien edifice, and Perdition takes players into the heart of an urban sprawl, with tactical speed and situational awareness its key features.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2012, 00:12:55 od ManTheRamparts »