Autor Tema: Beyond: Two Souls  (Posjeta: 27535 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #60 u: Listopad 09, 2013, 17:24:45 »
Švedska je ispred Europe  cer1njo  :P

Dobio na mail da ju mogu danas pokupiti
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #61 u: Listopad 09, 2013, 17:31:10 »
 cer1njo

Javi dojmove o Heavy Rainu ako si počeo igrati  thumbs1
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2013, 17:32:53 od Thergothon »

Offline versus

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #62 u: Listopad 09, 2013, 17:33:27 »
meni je Heavy Rain bio u konzoli pola sata i zaključio sam da mi se tako nešto uopće ne igra
ne jebem recenzije 2 %

Beyond mi izgleda sasvim zabavno, barem na demo-u. No , dopizdjelo bi mi ono...klikni ovu tipku - bravo, klikni onu tipku - bravo
da bar netko poslije "bravo" da neki keks ili sl, vjerujem da bi bilo zabavnije.

PLUS : Beyond-ovo kretanje likova i okruženje, meni to izgleda kao nešto najbolje na PS3 što sam vidio.
Svojevremeno mi je bilo jedino impresivnije vidjet u Uncharted3, pa u dijelovima iz djetinjstva, interakciju s okolinom. Konkretno, lik hoda, al ako staviš da hoda bliže zidu, ovaj dodiruje zid, odguruje se od objekata i sl. Glupo djeluje kad objašnjavam.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #63 u: Listopad 09, 2013, 19:48:30 »
cer1njo

Javi dojmove o Heavy Rainu ako si počeo igrati  thumbs1

U drugoj temi je objašnjenje, ali - nisam  shy1

@versus - nisam skužio - jel te onda zanima Beyond ili ne?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #64 u: Listopad 09, 2013, 23:07:26 »
zanima me beyond al trenutno sam vremenski kratak pa stignem samo GTAV

plus, ne želim riskirati da me ne razočara
naime, u prošlih par mjeseci bilo je sasvim finih naslova, a znam da me čeka jebeno ultra-veliko razočarenje uskoro , poremećenoga Kazunorija (naglasak na "nori") sa usisavačima i armijama apostola koja će taj naslov dizati u nebesa. Al ću svejedno to morati kupiti i igrati. Uglavnom, bit će uskoro gejmerski psihološko zahtjevan period, ne da mi se riskirati s još nekim naslovom.  ;D

Offline Montoya

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #65 u: Listopad 10, 2013, 10:11:06 »
Kratak za dvjesto kunića...kolko god se pokušavalo i planiralo :(
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #66 u: Listopad 10, 2013, 15:24:11 »
zanima me beyond al trenutno sam vremenski kratak pa stignem samo GTAV

plus, ne želim riskirati da me ne razočara
naime, u prošlih par mjeseci bilo je sasvim finih naslova, a znam da me čeka jebeno ultra-veliko razočarenje uskoro , poremećenoga Kazunorija (naglasak na "nori") sa usisavačima i armijama apostola koja će taj naslov dizati u nebesa. Al ću svejedno to morati kupiti i igrati. Uglavnom, bit će uskoro gejmerski psihološko zahtjevan period, ne da mi se riskirati s još nekim naslovom.  ;D

Bez noroga tamagočija nikam. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #67 u: Listopad 11, 2013, 16:32:10 »
Stigla mi je danas igra, obavio instalaciju i stavio HR titlove - nisu sfušani  ;D

Za kakvih pol sata se mislim "igri" ozbiljnije posvetiti.

Offline ManTheRamparts

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #68 u: Listopad 11, 2013, 16:35:40 »
Dobri su titlovi već i na demoju bili.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #69 u: Listopad 11, 2013, 19:01:45 »
Ja još nisam pokupio igru, neda mi se ka djoš ionako igram Heavy Rain, no to ću završit sad za vikend kako god bilo tako da skoro kreće
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #70 u: Listopad 13, 2013, 22:52:33 »
Odigrao demo dvaput i došao do kolko vidim čestog zaključka da je igra za određenu vrstu publike.

Znači onaj tko je u startu protivnik sheme interacijskog filma QTE ova igra nije za njega.
Budući da se core gameplay svodi na jednostavne brze reakcije igrača, te igraču ne nudi nikakvu vrstu satisfakcije, mogla bi otjerati i najzainteresiranije fanove.
Ja sa takvom vrstom kontrole nisam nikada imao problema u predhodnicima (Fahrenheit, Heavy Rain) dapače, dobio sam jedno pozitivno iskustvo.

Što se tiče Beyond: Two Soulsa ta nekakva interacijska shema je još namo uznapredovala, po pitanju sixaxisa i općenitog smisla komboa, što je i logično bilo.
Priča po kojoj se dosta lome koplja je iz onog što sam saznao zanimljiva i vjerujem da će također dosta podjeliti publiku, no osobno ne sumnjam u kvalitetu iste, budući da je QD u pitanju.
Kraj Fahrenheita koji je najpopljuvaniji uz ME3 je meni sjeo ko budali šamar i samo osobe koje u startu imaju odbijanje prema tom tematikom mogu dati kritiku bez pokrića.
Argument priča je šugava, nerazumijem kako entiteti ti ovo ono, je za mene smijeh...

Vizualna prezentacija i gluma likova, kao i njihova animacija su prešišali benchmark Crysis 3 uzduž i poprijeko.
Toliko dobro i realno izgledaju na 10 godina staroj konzoli, da to graniči sa tehnološkim čudom. Gotovo trenutne animacije su u rangu actual gameplaya iz B:TS-a.
Ma dok se ne pokrene ovo uživo, badava uvjeravanja i bilo kakve rasprave.

Da se vratim samo na gameplay koji me užasno razočarao, a tiče se nivoa u demo-u.


Eh da i pohvala najveća idu hrvatskom meniju i titlovima, koji su izvedeni najprofesionalnije ikad valjda.
Zaboravite sva ona smeća u filmovima na HRT-ovim kanalima, ovo je vrh.
Bravo QD, ovaj hit se definitivno nabavlja, zbog drugačijosti i riskiranja u svrhu unikatnog stila i žanra igara Quantic Dreama.

Page, Dafoe <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #71 u: Listopad 14, 2013, 10:40:03 »
Ja bas sinoc počeo igrati igru, nakon završenog Heavy Raina (koji je btw savršeno nešto!!), igrao sat i pol i sud koji mogu za sada donijeti samo potvrđuje ono što sam rekao i moju odavno donesenu odluku da uopće ne doživljavam ocjene recenzija.

Prvo ono očito i oko čega se svi slažu - grafika i pogotovo animacija likova je čudo neviđeno. Heavy Rain me ovih dana oduševio po tom pitanju, no ovo je još 2 koplja ispred. Ne znam kako su to izvukli iz 7 godina stare konzole (ne 10 ipak Cole :-P), pogotovo jer se igra k tome izvodi glađe nego HR.

Zvuk je takodjer fenomenalan, što voice acting, što glazba i efekti.

A gameplay i priča. Sve je zapravo Cole rekao - kome smeta paranormalno, nema sto tražiti ovdje, svi ostali su dobrodošli. A naracija i pacing iste je takodjer stvar ukusa no nelinearna radnja u kojoj se miješaju različita razdoblja Jodieinog života mi se osobno jako svidja. Malo teže za pratit ali tim zanimljivije i pridonosi filmicnosti (koja je već prava rijec)
A za gameplay se iskreno samo sere. Pa igra nudi više kontrole nego Heavy Rain kojem to nitko nije zamjerao.
Dok su se u Heavy Rainu potjere izvodile automatski sa qte za izbjegavanje prepreka, ovdje igrač ima kontrolu nad kretnjama lika. Takodjer borba je puno zanimljivije riješena pokretima desnog sticka umjesto random tipki. A kada u sve to umiješamo Aidena što u borbu što kao činjenicu da vodimo zapravo 2 lika, jedini zaključak je da recenzenti seru  kvake iz ne znam kojeg razloga.

Potjera u šumi koja je vjerujem i u demou mi je jedan od boljih gaming trenutaka duže vrijeme. Zbog atmosfere, načina kontrole, kamere... Baš se osjeti napetost i panika te je grafika stvarno u službi ugođaja, ne pukog preseravanja.
Čak mi je i Coletu mrska motor scena bila super jer je opet nešto drugačije i pridonosi dinamici.

Sve u svemu, očekujem ništa manje kvalitetnu igru nego Heavy Rain, a kako rekoh, on me odusevio!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #72 u: Listopad 17, 2013, 22:43:30 »
Završila se danas igra, planiral sam napisati dojmove, ali mi se užasno spava  cer1njo

Sutra... taman se i dojmovi malo slegnu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #73 u: Listopad 17, 2013, 23:29:29 »
Ja bum ju mislim sutra prošao, taman tako nesto sam i heavy rain prošli tjedan igrao - od pon do pet navecer po jedno 2 sata
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Beyond: Two Souls
« Odgovori #74 u: Listopad 20, 2013, 14:13:33 »
Nakon odigravanja vrijede isti komentari gore napisani plus ono što sam napisao u ovoj temi

Jednostavno me igra oduševila i po meni većina recenzija nema veze sa mozgom. OK, nisam ih čitao pa ne znam što kažu, govorim o ocjenama. Igra je jendostavno čudo koje mi je za čistu devetku, ako ne čak i 10. Vidjet ću kada ju još jednom odigram. Ima nekih mana tj polja gdje je malo slabija od Heavy Raina, no na mnogim poljima je i bolja. Stvarno ne znam je li mi u samom vrhu igara ili korak do toga, no znam da mi je definitivno nešto u čemu sam neizmjerno uživao, što ću pamtiti i odigrati još koji put.

 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.