Autor Tema: Koju vrstu glazbe slušate?  (Posjeta: 13895 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #15 u: Siječanj 02, 2015, 00:47:59 »
Mislim da ti oni više slušaju metalcore, hardcore punk i sl., dakle ekstremniji metal. Meni isto death metal ide na živce, općenito growlanje i neki depresivni lyricsi -> Fuck off ! Za cajke se također slažem  sm1jeh

Offline Thergothon

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #16 u: Siječanj 02, 2015, 11:47:45 »
Nisam ogranicen po pitanju glazbe, ali najvise prevladavaju razni podzanrovi metala, naravno da tu spada i death.

Offline manjamax

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #17 u: Siječanj 02, 2015, 12:38:13 »
Ja najviše Nu Metal. Znači Slipknot. Ne volim cajke, nerviraju me i glupe su. Zatupljuju. Volim i Hard Rock poslušati.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #18 u: Siječanj 02, 2015, 13:14:33 »
Najviše rock, baš mogu reć da slušam, iako sve volim (cajke? briga me kakve su i čije su.... samo mi žal kad vidim da djeca za niš drugo danas ne znaju  kava1)
točnije Pink Floyd, U2, Stonese, Dire Straits (i Knopflera samoga), Simple Minds, Duran Duran, Clapton, Joe Cocker zvani Đoko, Billy Idola volim čuti, RHCP, Depeche Mode, Rod Stewart mi je dobar, Roxy Music mi odgovara...

Offline radici

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #19 u: Siječanj 02, 2015, 16:33:14 »
baš sve,od svake vrste ima nekaj dobro kava1

sad ,dok čitam koju pametnu tu na forumu,tuče-AC-DC - Rock Or Bust thumbs1
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2015, 16:35:29 od radici »

Offline Boss302

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #20 u: Siječanj 02, 2015, 17:58:23 »
Slusam hard rock,prog,psihadeliku,punk,stoner,southern,blues,jazz,bluegrass itd..

Nade se i tu pokoja klasika pa cak i rap/hip hop..

Cajke prezirem(no ofenc tu liseners)

Sent from the pitbox


Offline Iceman

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #21 u: Siječanj 03, 2015, 10:01:20 »
Slušam svašta npr. rock, pop, dance/elektronska, rap/hip -hop, RnB, slabo country i metal, komercijalu itd. Nikad nisam bio fan samo jednog žanra, iako dok sam bio mlađi imao sam faze kada sam slušao samo rock ili samo rap. Danas mi je stvarno sve ugodno uhu.
 Što se tiče cajki, to ne slušam. Narodnu glazbu tipa sevdah ili našu domaću, to mi nije problem slušati, ali jako rijetko, mora biti posebni štimung , dobra ekipa, alkohol itd....  ;D

Offline gamelaker

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #22 u: Siječanj 03, 2015, 12:06:15 »
Zapravo sve ovisi o raspoloženju i o tome jesam li s društvom ili ne, a i lyricsi su od presudne važnosti. Rap/Hiphop najviše slušam, uz to rock i metal (ne death naravno  ;D). Od domaćih izvođača jedino Thompsona volim, ostalo mi je sve meh nekako. Cajke 0 bodova kod mene, jednostavno ne mogu, ne paše mi taj ritam nit išta.
No mogu poslušat bilo koji žanr ako su lyricsi dobri. I kao što sam već rekao; sve ovisi o raspoloženju.

 kava1

Offline tony_85

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #23 u: Studeni 12, 2015, 04:34:06 »
Hard ROcK & Metal  dsmoker

Offline bartul_9

Odg: Koju vrstu glazbe slušate?
« Odgovori #24 u: Siječanj 25, 2016, 20:34:39 »
Odrastao na rapu i hip-hopu, to jest na Eminemu, kasnije jos 2 pac, Notorious BIG, njih sam najvise slusao. Normalno jos poslusam svaku koja mi se svida od ostalih.Onda malo kasnije zaludio za technom i dan danas su mi techno i rap daleko najdrazi za slusat. Volim vise manje sve sta valja osim metal i slicnoga to nisam nikad volio, to jest nisam mogao podnjet.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller