Autor Tema: Akcije i dobre ponude; STEAM, Humble Bundle, PS Store, Impulse, GAME.co  (Posjeta: 80037 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

STEAM


Svi ste vjerojatno culi za Steam, Valveov distribucijski servis preko kojeg možete na vrlo jednostavan način kupiti PC igre u digitalnom izdanju te često vrlo povoljno pošto Steam ima običaj raditi velika snizenja na pojedine igre. Da sad ne pisem neke velike detalje oko ovog servisa, sve što trebate napraviti je upisati ovaj pojam u tražilicu Wikipedie i dobiti ćete vrlo opširne informacije glede ove "virtualne trgovine". Ako nemate Steam korisnički račun, sve što trebate je besplatno se registrirati na Steamu, skinuti Steamov klijent te instalirati ga i možete početi s kupnjom.

IMPULSE



Osim Steama, u natrag par godina prisutan je Stardockov Impulse. Ima istu svrhu kao i Steam, a glavna prednost tog servisa je sto je sluzbena valuta dolar pa nove igre mozete kupiti za 100-ak kuna manje nego li u trgovini. I naravno, cijene ne morate preracunavati nego Impulse automatski prepoznaje vasu regiju te vam se cijene prikazuje u kunama. Potrebna je samo instalacija klijenta te kartica sa electronic poslovanjem ili PayPal racun. Minus je sto Impulse ima manji spektar naslova, ali ce se i to s vremenom promjeniti.

Drugi servisi

Preko GAME.co.uk i DVD.co.uk možete naručiti retail verzije igara(one u kutiji) koje se dostavljaju naravno i u Hrvatsku, a takoder mozete cesto profitirati jer privlacni popusti nisu rijetkost


Dakle, bit teme:
Naiđete li na nekom od ovih (ili nekom sličnom, a da je dostupan u HR) shopova na neku akciju, popust i dobru ponudu, linkajte ovdje i usrećite gaming zajednicu
Također, ukoliko osim ovih spomenuti izvora naidete na jos neki gdje ima kakva akcija kada su nove igre u pitanju, opet linkajte ovdje. Recesijska je godina, a mi bi se svejedno igrali.

***NAPOMENA***

Zabranjene su bilo kakve preprodaje koristenih igara i steam/impulse accountova, linkanje piratije te razne druge necasne radnje. Takvi forumasi ce odmah biti sankcionirani. Hvala



Commandos 3 Destination Berlin FREE

Požurite dok traje.
« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2016, 20:04:54 od the_prodigy »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #1 u: Lipanj 21, 2012, 20:33:19 »
OFFT: Koliku cijenu igra mora dosegnuti da bi naplatiti carinu ? Mislim si Hitmana naručit s base.com a abojim se da ne lupe carinu.

Offline antonbosnjak

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #2 u: Lipanj 21, 2012, 23:47:56 »
160+ kn

Offline Luckyluke

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #3 u: Rujan 20, 2012, 22:26:47 »
Sve BF igre samo 9,99 E na Originu, slavi se 10. godišnjica BF-a.

Origin - Products

Offline fury3r

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #4 u: Rujan 20, 2012, 22:45:53 »
Ta ponuda se mora iskoristiti  thumbs1  kuul

Offline DogZy

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #5 u: Studeni 22, 2012, 11:52:05 »
PS Store Hrvatska
Sleeping Dogs + Hitman za79 kuna
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #6 u: Studeni 22, 2012, 13:10:55 »
Autumn sale na Steamu. Do 27.11. s time da su svaki dna neki specialsi. Sjajnih stvari ima  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #7 u: Studeni 22, 2012, 20:48:24 »
PS Store Hrvatska
Sleeping Dogs + Hitman za79 kuna

Nitko me nije shvatio ozbiljno... Mogli ste upicaniti ove dvije igre za 79 kuna, jer se netko u našem storeu poprilično za*ebao za cijenu, čim je cijena danas tokom dana POVIŠENA ZA 500 kuna. Brdo mojih frendova su kupili i downloadali ove igre i sad uživaju cer1njo

79 kuna, sedamdeset devet kuna.... ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #8 u: Studeni 22, 2012, 20:49:24 »
Edit: Sad vidim da si vec napisao...
Nice, bilo bi dobra da se vise puta zajebu  cer1njo cer1njo
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2012, 20:52:25 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #9 u: Studeni 22, 2012, 20:52:44 »
Kasnije se ispostavilo da je to bila pogreska u sustavu,

Neka ih još bude.  ;D Ameri imaju Black Friday, mi imamo Pink Wednesday and Thursday cer1njo
Čudi me da nisu prije reagirali
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #11 u: Studeni 23, 2012, 12:29:06 »
All hail black friday.

Offline dinanipedro

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #12 u: Prosinac 14, 2012, 13:53:37 »



Sim Bin Mega Bundle

€34,95 ukljucuje cak i digitalnu verziju gtr2, i sve ostale expansions i verzije race 07, on, injection

Offline DogZy

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #13 u: Siječanj 26, 2013, 22:39:00 »
Algoritam ima odličnu ponudu PS3 igara (neki od njih su i AAA naslovi) kojima je cijena 99 kuna (Portal 2, ME2)

Sony center također ima niske cijene, što je i za očekivati kad je glavni dobavljač, u oko su mi upali MGS4: Guns of the patriots za 199, Assasins Creed raznorazni packovi od 149 do 249 kuna... Dirt za 99, GT5 Academy Edition za 199 kuna... Itd itd.

Uglavnom, cijene su pale skroz nisko i teško da mogu niže od ovoga te je ovo idealna prilika za sve gamere da upiknu onu igru koju su oduvijek htijeli, a nisu imali para za nju. Izbor je velik i dobar.

Sad konačno mogu igrati sve one igre za koje sam smatrao da su vrhunske ali nisam potrošio pare na njih jer mi nisu tada bile prioritet.  shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Akcije i dobre ponude; STEAM, PS Store, Impulse, GAME.co
« Odgovori #14 u: Siječanj 27, 2013, 02:28:26 »
Ja u Algoritmu uzeo ME2 za 99kn,,sljedeći tjedan ću kupit Dead Space 2 (149) i Army of two 40 day(99), a kad za jos koji tjedan dok skupim, vjerojatno još koju igru jer cijene su odlične.

229kn  ave1 Igra za PS3 Uncharted 3: Drakes Deception - Svijet Medija  i  Igra za PS3 Max Payne 3 - Svijet Medija
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2013, 02:50:04 od s2000 »