Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 781884 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1665 u: Veljača 28, 2014, 15:19:11 »
Onda bi na starima doživel infarkta ako ti je to bila strašna atmosfera. cer1njo

Pogotovo na Remake-u i Zerou, a dok Nemesis uleti dok krene veselje, jaaoooo. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1666 u: Veljača 28, 2014, 15:28:08 »
Infark dožive španjolske zombi seljačine dok izvadiš  hand cannon i započneš genocid  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1667 u: Veljača 28, 2014, 15:29:40 »
Cabron!!!! cer1njo

Ima boljih igri za genocidiranje, tipa L4D. ;D

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1668 u: Veljača 28, 2014, 15:31:01 »
MTR uvazeni kolega zastupnice serete kad kazete da Res 4 nema atmosfere...ja sam ju bas zbog atmosfere i preso na Pc na tipkovnici uz teske muke. Sad cu ovaj remake prec s kontrolerom ko covijek. Ajd vidim da nisam jedini kome igra valja.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1669 u: Veljača 28, 2014, 15:32:52 »
Ima igra atmosferu, ali ni blizu strašnu kao druge navedene. Ja kažem, meni je RE4 odličan, kao i oni prije istog, ali je drugačiji, i činjenica, manje strašan
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1670 u: Veljača 28, 2014, 15:35:58 »
Igra je za mase i izgubil se Resident Evil po putu i to je glavni minus meni.

Već sam napisal - igra ko igra nije loša, ali ko RE je. Probal sam i Gamecube verziju i Wii verziju i PC verziju i igra nije za mene da ga jebeš. thumbs1

Morem kužiti kak more biti dobra igra nekome kad ima svoje kvalitete.

Atmosfera je smeh, nepostojeća, bar meni bila. Još sam sad na friško deral s pravim zvukom i svim tip top postavljenim - MA KAKVI.
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2014, 15:39:19 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1671 u: Veljača 28, 2014, 15:41:46 »
Pa ja sam ga završil kakvih sedam puta, otključal sva bonus oružja outfite itd. i kao igra mi je bio odličan, ali kao RE je zastranil.
U ono vrijeme nije bilo Gearsi niti previše dobrog TPS napucavanja baziranog na coverima i sličnim modernim stvarima. Nakon onog staromodnog ciljanja je ovo bila evolucija i više se igralo zbog noviteta i dobrog napucavanja nego horror atmosfere. Ali nije loša atmosfera, ima dobrih lokacija i odlično su vizualno izgledale. Atmosfera je najviše stradala zbog nogiranja survivala i stvaranja klasičnog TPS iživljavanja na zombijima.
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2014, 15:50:52 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1672 u: Veljača 28, 2014, 15:44:31 »
Zato velim da igra ko igra nije loša jer je igra utrla put modernom TPS-u s puno svojevremeno revolucionarnih elementi. Al i s tim svim meni nikad nije sel, pod drugim imenom i settingom bi ga vjerojatno prihvatil, ovak mi je ko loš spin off serijala.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1673 u: Veljača 28, 2014, 15:47:51 »
Znam, ali u ono vreme ti je dopizdil i klasični RE koncept i očekivali smo neke promjene.
Sjećam dok smo pri meni igrali Outbreak prije izlaska četvorke i stalno komentirali o potrebnim promjenama jer je ono već zastarelo, i ETO nam ga sad  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1674 u: Veljača 28, 2014, 15:49:29 »
Znam sve, svima nam je onda dopizdil, već smo 100 put to razglabali da smo na kraju dobili kaj smo hteli. A sad bi mogel igrati 100 nastavki klasičnog Resija samo da su na onaj kalup, a ne ovo kaj smo na kraju krajeva hteli od samog početka Resija - streljanje zombija kaj poluđeni. cer1njo cer1njo

Mladost ludost. cer1njo

Al dobro, taj Outbreak je isto bil promašaj kolko se sećam. To su bili neki prvi pokušaji multiplayera, kaj dok si sam igral nije nikak funkcioniralo. cer1njo
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2014, 15:51:23 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1675 u: Veljača 28, 2014, 15:57:10 »
Da, zbog toga je i bilo užasno teško na nekim dijelovima  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1676 u: Veljača 28, 2014, 16:00:28 »
Nije ni čudo da nakon takvog zbrda zdola pokušaja poželiš sve postreljati. cer1njo cer1njo

Lepo smo si poželjeli, vidi se kak je serijal trijumfiral s šesticom. cer1njo

Sećam se da sam peticu dost igral i da je došla igra baš dok nije bilo nekaj posebno za igrati, par put sam prešel, imala mi je zarazni gameplay, al je celo vreme bilo onak - jao jao Resident kaj su napravili od tebe. cer1njo

A i kontroverzno streljanje crnci. cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1677 u: Veljača 28, 2014, 16:10:41 »
Zabavna je petica i dost se igrala.
Problem sa šesticom je kaj nije zabavna niti kao igra, a kamoli kao RE.
Probali su spasiti stvari dodavanjem mračnijeg ambijenta i noći, ali ne pomaže.

Ali IPAK, najveći WTF moment u serijalu je bil dok sam ugledal zombije kako drmaju s kalašima  cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1678 u: Veljača 28, 2014, 16:12:35 »
Ima da te ubijem! cer1njo

Trebali su za bolju atmosferu na šestici deti uz sav taj mrak ne samo zombije s kalašima, nego crnce zombije s kalašima kaj deru z mraka. To bi onda bilo strašno iskustvo!

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1679 u: Veljača 28, 2014, 16:18:49 »
Već u četvorki koriste oružje, jbga, nemreš protiv evolucije  ;D

Na petici počnu koristiti i sofisticiranije oružje  cer1njo